wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 8
@msr99: to prawda
@jenkins_slave: jakbyś użył google zamiast mirko, to odpowiedź byś miał max do 5 sekund
https://www.xtb.com/pl/centrum-pomocy/akcje-i-etf-10/dodanie-nowego-instrumentu-do-oferty
https://www.xtb.com/pl/centrum-pomocy/akcje-i-etf-10/dodanie-nowego-instrumentu-do-oferty
- 1
@msr99: bullish nie wiem dla kogo ale bullish
Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 milionów kopii w pierwszym miesiącu przedsprzedaży by mnie nie zaskoczyło a co za tym idzie wszyscy posiadacze akcji zarobią grube $$ i kolejne grube $$ gdy gtaonline+ zacznie zarabiać.
Poniżej przetłumaczony post z X profilu: @GTA6_Premium
Aby #ttwo mógł wyciągnąć 1 miliard dolarów przychodów ze sprzedaży #gta6
• Po 70 $ za kopię, Rockstar musiałby sprzedać około 14,29
Poniżej przetłumaczony post z X profilu: @GTA6_Premium
Aby #ttwo mógł wyciągnąć 1 miliard dolarów przychodów ze sprzedaży #gta6
• Po 70 $ za kopię, Rockstar musiałby sprzedać około 14,29
źródło: HLOlG_abMAALgcv
PobierzJaką cenę osiągną akcje ttwo przed premierą gta6?
- 250$ 15.7% (20)
- 275$ 10.2% (13)
- 300$ 13.4% (17)
- 350$ 6.3% (8)
- 400$ 6.3% (8)
- 450$ 3.1% (4)
- 500$ 3.1% (4)
- 600$ 1.6% (2)
- Ponad 700$ 17.3% (22)
- Trollo 22.8% (29)
@mar-kar-583: ile razy spółki gamingowe muszą was jeszcze wyruchac na premierze gry? Ty myślisz chłopie że tylko ty sobie to wyliczyłeś te tajemną wiedzę i nikt inny nie wycenia przyszłości? Po premierze albo chwilę przed równie dobrze może być laga w dół i boczniak 10 lat.
#gielda
Odnośnie pąpy AIowej - nie mam zastrzeżeń co do samej technologii, ale wg mnie ryzyko jest po stronie dostawców modeli fundamentalnych (jak już zrobią IPO) i techów inwestujących ogromną kasę w centra danych. Głównie ze względu na to że tak jak do tej pory, w przyszłości hardware "detaliczny" będzie coraz mocniejszy, a do tego pojawią się mniejsze, mniej wymagające, ale bardziej wyspecjalizowane modele, które będzie można uruchamiać lokalnie a
Odnośnie pąpy AIowej - nie mam zastrzeżeń co do samej technologii, ale wg mnie ryzyko jest po stronie dostawców modeli fundamentalnych (jak już zrobią IPO) i techów inwestujących ogromną kasę w centra danych. Głównie ze względu na to że tak jak do tej pory, w przyszłości hardware "detaliczny" będzie coraz mocniejszy, a do tego pojawią się mniejsze, mniej wymagające, ale bardziej wyspecjalizowane modele, które będzie można uruchamiać lokalnie a
@Blackhorn: Zamiast "nie gorsze" bardziej byłoby trafne stwierdzenie "gorsze, ale wystarczające do potrzeb". Może nie przesadzajmy, że na "PCtach służbowych", prędzej "lokalna farma kart graficznych z 128GB VRam".
@Blackhorn: póki co każdy nowy model jest droższy. Gemini 3.5 50% droższy od Gemini 3.1 etc.
źródło: 1000012847
Pobierz- 2
@202492: w poniedziałek pewnie będzie nagły tweet Trumpa, który wyleszczy wszystkich shrotujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Erabitcoina: pliz numer do dilera na priv
- 0
@Erabitcoina: dla beki
@adam-kwiatkowski783: 1% prowizji?
@adam-kwiatkowski783: Za duży % geja, ale wierzymy, że powoli wyjdziesz na ludzi
@pomaranczowa_malpa:
Niemorzliwe przecież firmy tylko zamykają produkcję i biura w Polsce i wszyscy umrzemy z głodu.
Niemorzliwe przecież firmy tylko zamykają produkcję i biura w Polsce i wszyscy umrzemy z głodu.
@pomaranczowa_malpa: nikt w Polsce nie inwestuje, zakop za informację nieprawdziwą.jest smuta i beznadzieja!!!!1111oneone
WIG to nad #gielda
Nie zapraszam do dyskusji
Nie zapraszam do dyskusji
- 0
@dzenkins: ? Jakies argumenty czy chciałeś być fajny?
@Wincyjpracydoobra: użyczanie infry, nawet bez jakiejś platformy, brzmi jak niskomarżowa działalność, więc może da się tak istnieć, ale raczej nie z pe większym niż kilka:1 i spadek z obecnych kosmicznych wycen byłby bardzo bolesny dla inwestorów. Przestanie też mieć sens jeśli by w końcu powstało wystarczająco dc za pare lat i liderzy nie musieliby ich wynajmować
https://france3-regions.franceinfo.fr/bretagne/ille-et-vilaine/rennes/deux-morts-dans-un-crash-a-la-baule-l-avion-de-tourisme-etait-parti-de-rennes-3372190.html
O K---A jeden z założycieli Ubisoftu zginął
#gielda #ubisoft
O K---A jeden z założycieli Ubisoftu zginął
#gielda #ubisoft
@UczesanyPedryl: bullish
@UczesanyPedryl: dla spółki bez znaczenia większego, to był 70 letni gościu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ParadygmatYT: @adamsowaanon uderz w stół a nożyce się odezwą
@adamsowaanon: niektórzy są chitrzy na kasę z reklam XTB
#gielda fajna ta hossa taka nie za długa
@Skipi1111: w czasie 3 dni zamkniętej giełdy mieliśmy już 3 hossy i 3 bessy POKOLENIOWE.
- 147
- 0
Koledzy, czy jak w poniedziałek 22.06 kupię citi handlowy to jeszcze się załapię na dywidendę z dniem naliczenia 24.06? Bo niby na GPW mają być dwa dni wcześniej?
#gielda
#gielda
@assninja: https://strefainwestorow.pl/dane/dywidendy/2026 nawet jak we wtorek kupisz to zaliczy

@kwiat_pustyni626: boję się poniedziałku






























Korea’s June semiconductor export unit prices
(Historical figures are based on full-month data, while June 2026 figures are based on June 1–20 preliminary data)
- DRAM (excluding modules) export unit price: $82,260/kg, up 576% Y/Y and up 6% M/M