- 14
#gielda #spcx #spacex
@Jamniki2 @Milanek93: Wolę pomylić się o kilka dni w timingu, niż co do kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPCX na koniec sesji: 154.6 USD, ostatnia sesja na plus: 16 czerwca (zeszły wtorek) https://stooq.pl/q/?s=spcx.us
https://wykop.pl/wpis/86510825/gielda
@Jamniki2 @Milanek93: Wolę pomylić się o kilka dni w timingu, niż co do kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPCX na koniec sesji: 154.6 USD, ostatnia sesja na plus: 16 czerwca (zeszły wtorek) https://stooq.pl/q/?s=spcx.us
https://wykop.pl/wpis/86510825/gielda
źródło: 1000004341
Pobierz
- 2
#gielda matko bosko, mstr co ty robisz.
Ps. Wczoraj sprzedałem odd, żeby kupić TEAM xD
Chyba zacznę brać kasę za platformę, na której będę wrzucał swoje bety. Zrobicie na odwrót i zarobicie
Ps. Wczoraj sprzedałem odd, żeby kupić TEAM xD
Chyba zacznę brać kasę za platformę, na której będę wrzucał swoje bety. Zrobicie na odwrót i zarobicie
Siech via Wykop
- 1
- 24
Siech via Wykop
- 17
@ja_tu_tylko_na_moment: Cos premarket dla tego gowna sie popsul bo tez widze raz -3%, a raz -18%. Anyway, w przypadku tej spolki na zawsze zostane na peronie ;)
- 15
@Siech: idealne na pump and dump
MU jezdnak załadowałem za 500k USD zamiast zakładanego 300k na Hyperliquid
Cel dotrzymać do wyników
Link do pozycji:
https://app.coinmarketman.com/hypertracker/wallet/0x67C0fc4B0490ab7E76C08C2bbD30fAc0059bbc7A
Cel dotrzymać do wyników
Link do pozycji:
https://app.coinmarketman.com/hypertracker/wallet/0x67C0fc4B0490ab7E76C08C2bbD30fAc0059bbc7A
źródło: Screenshot 2026-06-18 at 11.23.44 AM
Pobierz
Siech via Wykop
- 0
@orientalist-jack: O Panie.
źródło: image
Pobierz- 4
- 0
Znowu Zaor prawie miał rację gdyby nie ta manipulacja fed #gielda
- 90
- 1
#gielda Miesiac temu siedzac na peronie i oberwujac co sie dzieje na pamieciorzach i innych cudach sprzedalem LLY i zrobilem sobie porfel spekulacyjny dodajac spolki z mojego super scoring modelu w scrabie. Telepalo portfelem jak wujkiem Wiesiem na chrzcinach ale jak narazie ryzyko sie oplacilo. Jutro rebalancing i lecimy to the moon.
źródło: image
Pobierz
Siech via Wykop
- 0
@ja_tu_tylko_na_moment: To jest niewielki procent tego co mam na gieldzie. Wiecej sie balem ;>
- 12
- 1
- 9
- 3
- 6
- 9
@Siech: o oni najlepszego o------i
Siech via Wykop
- 0
- 5
Osiągnięcia
Rocznica
od 29.10.2025Rocznica Mikroblogger
od 11.06.2026Mikroblogger












źródło: 5273
Pobierz