Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Siech

Siech

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3164
  • Znaleziska 436
  • Mikroblog 2728
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
mimik739
mimik739
18 min temu
  • 2
#gielda
mimik739 - #gielda

źródło: 5273

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 12 min temu via Wykop
  • 0
@mimik739: A to ETFy dzisiaj rosna zes taki szczesliwy ?
  • Odpowiedz
Siech
Siech 40 min temu
  • 7
#gielda
Siech - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
13 godz. i 7 min temu
  • 14
#gielda #spcx #spacex

@Jamniki2 @Milanek93: Wolę pomylić się o kilka dni w timingu, niż co do kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPCX na koniec sesji: 154.6 USD, ostatnia sesja na plus: 16 czerwca (zeszły wtorek) https://stooq.pl/q/?s=spcx.us

https://wykop.pl/wpis/86510825/gielda
@Jamniki2 +31
#gielda
więcej
ossprime - #gielda #spcx #spacex

@Jamniki2 @Milanek93: Wolę pomylić się o kilka dni ...

źródło: 1000004341

Pobierz
ossprime - #gielda #spcx #spacex

@Jamniki2 @Milanek93: Wolę pomylić się o kilka dni ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 13 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 23
@ossprime: No kto by sie spodziewal, ze zacznie spadac.

#1 Kapitalizacja z d--y
#2 Pompowanie przez 2 dni po IPO ( fanboye pewnie sporo kupily )
#3 Przychody mierne i jechanie na stracie
#4 CEO to
Siech - @ossprime: No kto by sie spodziewal, ze zacznie spadac.

#1 Kapitalizacja z d...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
IceGuy
IceGuy
20.06.2026, 16:53:09
  • 2
Gdzie się tu spacex kupuje
#gielda
IceGuy - Gdzie się tu spacex kupuje 
#gielda

źródło: IMG_4874

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 20.06.2026, 16:55:25 via Wykop
  • 9
@IceGuy: Gdzies przed wejsciem stoi kosz na smieci. Tam bym szukal ;>
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
18.06.2026, 16:17:06
  • 3
#gielda matko bosko, mstr co ty robisz.

Ps. Wczoraj sprzedałem odd, żeby kupić TEAM xD

Chyba zacznę brać kasę za platformę, na której będę wrzucał swoje bety. Zrobicie na odwrót i zarobicie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 18.06.2026, 16:18:54 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: Widze, ze kolega w samych perelkach poklada swoje nadzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo
18.06.2026, 12:35:20
  • 24
rakieta ląduje po peroniarzy
#gielda
hapidoggo - rakieta ląduje po peroniarzy
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 18.06.2026, 12:38:22 via Wykop
  • 17
@ja_tu_tylko_na_moment: Cos premarket dla tego gowna sie popsul bo tez widze raz -3%, a raz -18%. Anyway, w przypadku tej spolki na zawsze zostane na peronie ;)
  • Odpowiedz
Siech
Siech 18.06.2026, 12:01:46
  • 15
#gielda Niezla plynnosc.
Siech - #gielda Niezla plynnosc.

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
18.06.2026, 12:02:42 via Wykop
  • 1
@Siech: idealne na pump and dump
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
18.06.2026, 09:26:49
  • 6
MU jezdnak załadowałem za 500k USD zamiast zakładanego 300k na Hyperliquid

Cel dotrzymać do wyników

Link do pozycji:

https://app.coinmarketman.com/hypertracker/wallet/0x67C0fc4B0490ab7E76C08C2bbD30fAc0059bbc7A
orientalist-jack - MU jezdnak załadowałem za 500k USD zamiast zakładanego 300k na Hyp...

źródło: Screenshot 2026-06-18 at 11.23.44 AM

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 18.06.2026, 09:42:36 via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: O Panie.
Siech - @orientalist-jack: O Panie.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
18.06.2026, 08:10:00
  • 4
#gielda

Muszę sobie taki kubek zamowic
mimik739 - #gielda 

Muszę sobie taki kubek zamowic

źródło: 5561

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 18.06.2026, 08:15:48 via Wykop
  • 2
@mimik739: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siech - @mimik739: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
17.06.2026, 20:55:17
  • 0
Znowu Zaor prawie miał rację gdyby nie ta manipulacja fed #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 17.06.2026, 20:57:07 via Wykop
  • 6
@cr_7: "Prawie mial racje" kekw. W hazardzie ktory uprawia ten typ masz albo racje albo jej nie masz.
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
17.06.2026, 19:11:34
  • 90
#gielda #s-----------------t
Małpa jest lepszym inwestorem ode mnie, bo małpa jak się oparzy to drugi raz nie dotknie.
$MSFT +22@382
dariusz44 - #gielda #s-----------------t 
Małpa jest lepszym inwestorem ode mnie, bo ...

źródło: IMG_8991

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 17.06.2026, 19:13:26 via Wykop
  • 12
@dariusz44: Powodzonka :)
Siech - @dariusz44: Powodzonka :)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Siech
Siech 15.06.2026, 13:36:06
  • 1
#gielda Miesiac temu siedzac na peronie i oberwujac co sie dzieje na pamieciorzach i innych cudach sprzedalem LLY i zrobilem sobie porfel spekulacyjny dodajac spolki z mojego super scoring modelu w scrabie. Telepalo portfelem jak wujkiem Wiesiem na chrzcinach ale jak narazie ryzyko sie oplacilo. Jutro rebalancing i lecimy to the moon.
Siech - #gielda Miesiac temu siedzac na peronie i oberwujac co sie dzieje na pamiecio...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech
Autor
15.06.2026, 13:44:19 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: To jest niewielki procent tego co mam na gieldzie. Wiecej sie balem ;>
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
15.06.2026, 12:24:11
  • 12
#gielda

Zostań inwestorem dlugoterminowym
mimik739 - #gielda 

Zostań inwestorem dlugoterminowym

źródło: 5273

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 15.06.2026, 12:58:22 via Wykop
  • 1
@mimik739: Tylko ETFy ? A jak tam poszla inwestycja w naganiany przez Ciebie Cd Projekt ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
202492
202492
11.06.2026, 17:45:11
  • 1
Sandisk robi ATH, a g---o Micron stoi jak widły w gnoju, znowu źle kupiłem, ech...

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 11.06.2026, 17:46:18 via Wykop
  • 11
@202492: Faktycznie, tragiczny dzien dla Microna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siech - @202492: Faktycznie, tragiczny dzien dla Microna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Siech
Siech 11.06.2026, 17:31:56
  • 9
#gielda Ataki na Iran odwolane. Wracamy do pompy kochani.
Siech - #gielda Ataki na Iran odwolane. Wracamy do pompy kochani.

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
11.06.2026, 17:35:18 via Wykop
  • 1
@Siech: czyli klasyka, pol procenta w dol, 5 w gore, potem znowu sie okaże ze nie ma porozumienia i następne kółko
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
11.06.2026, 17:36:05 via Wykop
  • 0
@Siech: wiedziałem xD
  • Odpowiedz
202492
202492
10.06.2026, 20:47:12
  • 3
te spadki nawet nie mają się gdzie zatrzymać ¯\(ツ)/¯ nasdaq jutro w------l srogi dostanie

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 10.06.2026, 20:54:02 via Wykop
  • 8
@202492: Fajno, wiec skad taka decyzja ?
Siech - @202492: Fajno, wiec skad taka decyzja ?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
makolem
makolem
10.06.2026, 20:05:47
  • 6
#gielda
makolem - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 10.06.2026, 20:08:54 via Wykop
  • 1
@makolem:
Siech - @makolem:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Siech
Siech 10.06.2026, 20:00:12
  • 9
#gielda Akcjonariusze Oracle w tej chwili :
Siech - #gielda Akcjonariusze Oracle w tej chwili :

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
10.06.2026, 20:02:01 via Wykop
  • 0
@Siech: o oni najlepszego o------i
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
10.06.2026, 16:53:21
  • 0
To by bylo jakby w pt rakieciorz w-----l na +500% a reszta kibel kompletny i krach.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 10.06.2026, 17:01:43 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: 500 % ( ͡º ͜ʖ͡º) Zapewne tak bedzie.
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
10.06.2026, 13:50:44
  • 5
#gielda

Nadal sie nie nauczyli... o 17 grubas was spusci w kiblu i bedzie koniec imprezy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siech
Siech 10.06.2026, 13:57:45 via Wykop
  • 0
@mimik739: No i ? Daj sie ludziom nacieszyc wzrostami. Codziennie psujesz humor.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking