#gielda

Na uj inwestować w ten Microsoft jeśli jak wszystko rośnie to on stoi w miejscu a jak wszystko spada to on spada razem z nimi? Liczycie ze to jakis papier ktory bedzie chronił podczas bessy czy nagle wystrzeli o 100%
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda TO JEST TEN MOMENT O KTÓRYM BĘDZIESZ MYŚLAŁ JAK BĘDZIE ZWAŁA, że może trzeba się troszkę zdywersyfikować z pamieciuchów i cipiorzy. Kupić ETFy czy inne akcesoria.

Ważne jest, żeby te homoseksualne żądze powstrzymać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jebło & Odlot Index
What emotion is driving the market now?

The Jebło & Odlot Index is a way to gauge stock market movements and whether stocks are fairly priced. The theory is based on the logic that excessive jebło tends to drive down share prices, and too much odlot tends to have the opposite effect.

#gielda
squanchySquanch - Jebło & Odlot Index
What emotion is driving the market now?

The Je...

źródło: index

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak se myśle że jak wyskakiwać z microna to teraz albo trzymać przez wyniki. Na weekend grubas jeszcze troche spuści wieczorem po takim rajdzie, w poniedzialek i wtorek przed wynikami chyba nikt mądry nie wejdzie wiec nie liczyłbym na pompowanie, a w środe każdy kto miał zamiar keszować to to zrobi.

Oto moja ekspercka analiza, jak kto ma lepszą to zapraszam xd

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda najbardziej mi sie podoba na tagu jak są huśtawki kursow, jak np. taki spacex rosnie to wychodzą na powierzchnie rakieciorze i kazdy post to ile to juz nie zarobili, spacex bedzie warty 3 tryliony, a ci co nie kupili to debile xD

za chwile spacex spada to wychodzi druga strony i wyzywa tych pierwszych od debili i amatorów i szuka nicków, tych co wczesniej sie cieszyli, ze zarobili xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naMontBlanc peroniarze wiodą prym wśród klaunów na tym tagu, ale archiwiści którzy wrzucają screeny jakichś starych postów żeby komuś pocisnąć bo nie miał racji, a im się udało z czymś trafić raz na ruski rok, to największe zjeby xD
  • Odpowiedz
#gielda nowu jakiś dzban zgłasza wpisy z tagu gdzie napisałem j... rakieciorze xD że wam sie tak nudzi ()
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprawdziłem i od marca zamknąłem 247 transakcji na Micronie na plusie xD P------y papier ale ja też jak widać

#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 4
@aett: ps. od kręcenia kółek może się zawrócić w głowie i możecie nie zauważyć że przekroczyliście limit prowizji, OSTROZNIE
  • Odpowiedz
#gielda Ratujcie proszę SpaceX 🙏🚀
Zaprzeczamy teorii o przewartościowaniu, o balonie i bańce. Drobnica podobno chciała na IPO 5x więcej akcji niż mogła dostać, to znaczy że mamy kasę i brać trzeba. Było 225 USD to potencjał jest 💪🤥
A tak po naszemu - nie dajcie się wyleszczyć. W ostateczności uśredniać 🤭

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach