Porysowałem sobie kilka takich lini, różnie można to zinterpretować według mnie wygląda to na dalszy spadek mimo że teoretycznie zmiana trendu prawie się wczoraj potwierdziła. Co myślicie na ten temat? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zloto #gielda
filip-juzwf - Porysowałem sobie kilka takich lini, różnie można to zinterpretować wed...

źródło: 1000053948

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening kery trejd ciągle trwa na jenie) znaczy bejsis trejd też ciągle trwa, ale teraz co tu zachodzi to stepening trejd. OSTROŻNIE
Nybbax - #gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening ...

źródło: Gnorts1

Pobierz
Nybbax - #gielda #gnorts Gnorts ostrzega: -Zagrywka od kwantów z funduszy (stepening ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jacas: tak i że nie będzie tego tak dokładnie objaśniał, bo jak to kogoś interesuje to może sobie doczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Koorfa Mirki, my z kumplami siedzimy, wytężamy łeb, szukamy jakichś śmieciuchów, cieszymy się, że 7 dolców dywidendy wpadło.

No a tu mi kumpel wywala, że jakaś laska z niebieskiej platformy przeszła na emeryturę w wieku 28 lat, bo tyle zarobiła na frajerach, którym woda sodowa i s----a zalała mózg i tera niby ma moralniaki, postanowiła zmienić swoje życie.

Ja codziennie 8 h w więzieniu kołchozu, gdzie się odbijam i jeszcze przez 30
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakaś laska z niebieskiej platformy przeszła na emeryturę w wieku 28 lat


@MakiawelicznyAltruista: ona reprezentuje top 0,01% z niebieskiej platformy, tam większość dużo nie zarabia.
Teraz pytanie; Czy Ty reprezentujesz top 0,01% w swojej branży? Bo jeśli nie to dlaczego poruwnugesz się do najlepszych z innej branży?
Jeśli nie jesteś wyjątkowo wybitny, taki przeciętny Mirek, to rzeczywiście musisz pracować dekady
  • Odpowiedz
@dragon_fruit: Ta jej "najlepszość" wynika z czystego przypadku, że wylosowała taki układ kości twarzy, rozmiar biustu itd. Spała, hormony się wydzielały, genetyka działa. Zero w tym jej wysiłku. Ja wiem, że świat nie jest sprawiedliwy i nikt nie musi tłumaczyć mi tego.

No, ale nic mnie tak nie wkoorwia jak to, gdy jakiś "wolnorynkowiec" w takich przypadkach snuje taką narrację, która sprawia wrażenie, że dana osoba jest w czymś wybitna
  • Odpowiedz
No i jak tam, wielcy kosmiczni wizjonerzy z tagu #gielda? Elon już spakował wasze oszczędności życia do Starshipa i odpalił silniki, czy na razie tylko pali wam kapitał na pasie startowym?

Widzę, że na tagu nagle dziwna cisza, a tymczasem kurs SpaceX po tym całym napompowanym IPO już leci na łeb na szyję. Czerwone świeczki gaszą wasze marzenia o kolonizacji Marsa szybciej, niż Elon gasił pożary w Twitterze.

Oczywiście elita i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedaję Microna i wsiadam ponownie w następny piątek na promocji ;) Tym razem mnie gruby nie ograbisz z zysków.

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poznałem przyczynę spadków LPP. Byłem dzisiaj odebrać paczkę, odstałem swoje w kolejce, a tutaj pani mówi, że nie można u niej odebrać, tylko za pomocą tabletu w przymierzalni. Była dosyć oschła, ciekawe czy wiedziała, że ma do czynienia z akcjonariuszem. Przy kasie była informacja, że jak nie chcesz czekać w kolejce to możesz podejść do tego tabletu, ale nie jest to obowiązkowe.

Z reasearchu znalazłem informację, że ten proceder może istnieć już
ethize - Poznałem przyczynę spadków LPP. Byłem dzisiaj odebrać paczkę, odstałem swoje...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję, że Micron zejdzie poniżej 600 i wyzeruje tych wszystkich co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się oczyszczeniem tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/86557041/gielda-mam-nadzieje-ze-spacex-zejdzie-ponizej-130-

#gielda
@perfumowyswir +45
#gielda

Mam nadzieję, że SpaceX zejdzie poniżej 130 i wyzeruje tych wszystkich idiotów co to pompowali mimo ostrzeżeń, a sama sytuacja skończy się kompromitacją cw3la (Muska)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy takie podjaranie Micronem a tutaj Sandisk dzisiaj +20% i od kwietnia jak gadałem z ziomkiem "o stary po 1000$ to nie wchodze, przespałem - trudno" zrobiło 100%

Trzeba bylo kupić all-in i za 3msc po prostu pisać wypowiedzenie w pracy #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thepjoter: no dokladnie trzeba bylo, albo nvidie 2 lata temu i zrobic 5x koniecznie all in, albo WD, albo dziesiatki innych spolek XD

albo mogles all in w spacex po debiucie i sprzedac na drugi dzien i +30% w jeden dzien kurde trzeba bylo all in
  • Odpowiedz
Kosy:
- komputerowy piniondz
- kosmiczny rakieciorz
Zgody:
- pamięciorze
- szczur
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Microsofciarze=Krukarze, nie zapraszam do dyskusji.
Wy macie ludzie jakiś ciężki syndrom sztokholmski XDDD
Pobzikajcie normalne spółki, to zobaczycie, że wykres może iść w górę, zamiast w bok.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach