W związku z remontem dylatacji na łącznicy zjazdowej z Estakady Kwiatkowskiego w ul. Unruga, od 12 marca 2018 r., zjazd z Estakady Kwiatkowskiego w kierunku ul. Unruga odbywać się będzie jednym pasem ruchu. Prowadzone prace, szczególnie w pierwszych dniach, mogą powodować utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, w szczególności autobusów linii K, R, X, 103, 105, 109, 125, 128, 134, 141, 146, 150, 152, 163, 170, 173, 182, 194, 209, 282 i 770
Super #zakazhandlu bulwo- byłem przed chwilą we freshmarkecie w #gdynia i tak jak Pan Bóg przykazał za kasa stoi Pani wlascicielka sklepu. Ruch w sklepie całkiem spory, natomiast najciekawsze były w tym wszystkim 2 Panie które przechadzaly się po sklepie niby to przeglądając jakieś towary... nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie fakt że chodziły bez kurtek (na dworze dość zimno) i co chwilę wymieniały porozumiewawcze spojrzenia xD

Czujecie to?
Cześć Mirki i Mirabelki. Czy któreś z was pracuje albo ma kontakty w jakiejś agencji zatrudniającej pracowników że wschodu? #ukraina #bialorus Już tłumaczę w czym rzecz...
Dzisiaj na dworcu #gdansk Oliwa podszedł do mnie bezdomny, jak się później okazało, pan Marek i poprosił o parę groszy na jedzenie, był czysty, nie pachniał źle i był trzeźwy. Zaczęliśmy rozmowę w czasie której spytał mnie co mógłby zrobić żeby zmienić swoją sytuację. Obiecałem, że
@saracenxc: myślę, że ktoś taki potrzebowałby zakwaterowania. nikt nie zatrudni bezdomnego, bo to się wiąże z tym, że będzie przychodził do pracy brudny, śmierdzący, być może zawszony etc... (nie obraźcie się, tak widzę bezdomnych). Myślę, że możesz spróbować napisać np na ogloszenia.trojmiasto.pl w odpowiedniej kategorii że jest taki właśnie pan Marek, że szuka jakiejś pracy z zakwaterowaniem i tyle. Ewentualnie tez można wyslac maila i zapytac agencje pracy tymczasowej czy nie