Śmieszą mnie te komentarze "zakaz handlu w niedzielę to ludzie wyszli na spacer nad morze".
LOL, przecież ZAWSZE jak jest choć TROCHĘ lepsza pogoda, to nad morzem są tłumy.
No debile no.
#zakazhandlu #trojmiasto #gdynia
LOL, przecież ZAWSZE jak jest choć TROCHĘ lepsza pogoda, to nad morzem są tłumy.
No debile no.
#zakazhandlu #trojmiasto #gdynia
- Strain
- droperix10
- dlugi_
- tyqp
- Lapidarny
- +136 innych



































Potrzebuję w swojej Astrze 1.3 CDTi wymienić sprzęgło, dwumasę, zawieszkę (wahacze, stabilizatory, etc.) i olej. Macie jakichś swoich zaufanych, dobrych i uczciwych ludzi od tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miasto... ;)