Wszystko
Wszystkie
Archiwum
21
Jeszcze lepsza pomoc w leczeniu boreliozy. W Gdyni rusza nowa poradnia

Już dziś, 22 marca, pierwszych pacjentów przyjęło Kaszubskie Centrum Leczenia Chorób Odkleszczowych przy Poradni Chorób Zakaźnych Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej. O tym, jaki będzie profil działalności nowej placówki, kosztownych "terapiach" oferowanych przez...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
491
Morze Bałtyckie zmienia się w zielone, pełne szlamu bajoro

Kiedy prof. Marek Zajączkowski z Instytutu Oceanologii PAN w Gdyni przywozi do laboratorium próbki osadów z dna Bałtyku, wszyscy nakładają rękawice oraz maski na twarz. – Smród wydobywający się z probówek jest nieznośny. To czarny muł, nasycony siarkowodorem podobnie jak zgniłe jajko....
z- 109
- #
- #
- #
- #
- #
- CzlowiekXDDD
- Issac
- cruc
- konto usunięte
- SzalonyAndrzej
- +148 innych
- 43
- zarkowski
- konto usunięte
- kaaban
- KalaFFior
- konto usunięte
- +38 innych
- wytrzzeszcz
- kaaban
- konto usunięte
- jata12
- pan_trololo
- +256 innych
- 6
@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy: dlaczego? To otwarte spotkania ludzi o różnych przekonaniach. Np. podczas dwóch rozmawialiśmy sporo na temat praw zwierząt i ogólnie o weganizmie. Poza kilkoma docinkami było można prowadzić merytoryczne dyskusje z ciekawymi wnioskami.
- 3
- 1
- 3
#ciekawostki #prawo #gdansk #gdynia #sopot #policja #niepelnosprawni #ortopedia #medycyna #szpital
5
Najbardziej brudzą samobójcy, czyli praca ekipy sprzątającej po zbrodniach

Telefony „czyścicieli po zwłokach” urywają się praktycznie każdego dnia. Z usług sprzątaczy korzystają instytucje państwowe, korporacje, hotele, pensjonaty, ale też drobni przedsiębiorcy i oczywiście „zwykli” właściciele domów czy mieszkań.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
BELMONDO - GNOCCHI...

Karaoke z belmondo idealne na ostrą vixse Mobbyn to perpetuum mobile, Mobbyn to perpetuum mobile\nI pracować będzie nawet, kiedy umrę, nawet, kiedy...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
588
Miasto Gdynia odwraca się od morza

Jeżeli na terenach Dalmoru zostaną zbudowane apartamentowce, to te tereny zostaną stracone dla portu, żeglugi i morza bezpowrotnie. Anglicy mają dziesiątki albo i setki portów. I jedno nabrzeże czy dwa mniej nie robi im różnicy. My Gdynię mamy jedną.
z- 113
- #
- #
- #
- #
- aadm10
- konto usunięte
- yamaykee
- lilafro
- Fidelis
- +8 innych
- 3
- 9
Przyzwyczajaj się.
My, samochodziarze, dostajemy w Gdańsku szerokie drogi, bezkolizyjne skrzyżowania, tunele, Tristara i parkingi. No i coraz mniejsze korki.
A plebs z komunikacji zbiorowej -- smród, ścisk, milion przesiadek (z obowiązkowym brakiem synchronizacji), wysokie ceny, kursy co godzinę i nieżyciowe połączenia. A i okazjonalny #!$%@? co jakiś czas, jak ostatnio w 155.
Serio, ludzie są tak głupi, że nie widzą, że Miasto jasno stawia sprawę transportu w Gdańsku: indywidualny
Halo, tu rozowy z Gdyni. To moj pierwszy post wiec witam sie i prosze o JEDEN plus.
- 2
- 8
Wózki takie śmieszne, co jeżdżą bokiem.
Praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6), kasa: 3200+300 nagrody (nagroda z automatu, chyba, że coś się przeskrobie, narobi szkody i zostanie złapanym, to wtedy mniej). Praca od poniedziałku do piątku, sporadycznie soboty na pierwszą zmianę
- sorasill
- alhakeem
- deptacz_gnoju
- pokapokaoka
- Chicane
- +3 innych
- 2
- 13
http://sport.tvp.pl/36446408/ms-u20-wiemy-gdzie-zagraja-mlodzi-pilkarze
#pilkanozna #reprezentacja #polska #sport
Co sądzicie o takim doborze miast-gospodarzy?
- zly_dzien
- leesiuu
- michalec
- relatively_final
- johann89
- +8 innych
- 10
- 0
Komentarz usunięty przez autora




























#gdansk #gdynia