@xyz23: Nei słuchaj ludzi którzy mówią że trzeba robić formę do jazdy bo nie mają rozwiązania na Twój problem. Forma nie spadnie z nieba więc w tym momencie nie mają rozwiązania. Dodatkowo co innego jest jeździć po płaskim Poznaniu 10km w jedną stronę a co innego pchać rower z dzieckiem pod górkę, gdzie zestaw dziecko plus rower waży ponad 40kg.

Jeżeli chcesz przerabiać rower to jest to zły pomysł. Lepiej zainteresuj
Pobierz ultraoptymista - @xyz23: Nei słuchaj ludzi którzy mówią że trzeba robić formę do jazd...
źródło: comment_YVY5as5bg7iT7KRYiaILzqHWQ1v6sMuv.jpg
#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto

leciałem dzisiaj przez waszą obwodnicę koło 14, czemu każdy każdemu siedzi 30cm na zderzaku przy prędkości 120km/h? ( ͡º ͜ʖ͡º) ruch jak ja #!$%@?, idzie sprawnie to fakt, ale jeden błąd i karambol. i jeszcze ci co podjeżdżają z 30cm na 10cm, odpuszczają do 30cm i znowu dociskają do 10cm xD co oni próbują się teleportować czy co
dramat
W Gdyni, w miejscu starych, zaniedbanych hal i magazynów powstanie nowoczesne osiedle mieszkaniowe STO10 Chylońska zlokalizowane, jakby inaczej, przy ul. Chylońskiej 110. Szczegóły tej wieloetapowej inwestycji znajdują się tutaj.

Jak oceniacie projekt?
#gdynia #architektura #urbanistyka #design #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #nieruchomosci #budownictwo #chylonia
Pobierz Projekt_Inwestor - W Gdyni, w miejscu starych, zaniedbanych hal i magazynów powstanie...
źródło: comment_Bbcqkanl6GhbhrH2kUTmLy3T20UpfytA.jpg
Na 1000 zawartych małżeństw przypada w Niemczech 346 rozwodów.
Przeciętny wiek kobiety biorące rozwód to 43 lata mężczyzny 46 lat.Przecietnie małżeństwo trwa w Niemczech 15 lat.A najwięcej kończy się rozwodem w szóstym roku małżeństwa 5,9%
51% wniosków o rozwód wpływa od kobiet
40% od mężczyzn..reszta od obu stron

Najwięcej rozwodów jest w mieście Bremen i Berlin
Najmniej w nowych landach Niemiec.

A w Polsce podobnie ,na 1000 nowych małżeństw przypada 356 rozwodów.
@miniCZOLG:

Sam poszkodowany stwierdził, "że się przewrócił"

Czyli jak zwykle #!$%@? kumple się pokłócili, jak wytrzeźwieją to znów będą najlepszymi ziomkami.
Sytuacja typu "Jebłem to jebłem, na #!$%@? drążyć temat"

A ten nagrywający zamiast stać 2 minuty w oknie sam mógł najpierw zadzwonić po policję.