#f1
Nie no nie wierze, w ostatnich chwilach kibicowałem Hamiltonowi :D Nienawiść do gekona (specjalnie z małej) zmienia człowieka.
Nie no nie wierze, w ostatnich chwilach kibicowałem Hamiltonowi :D Nienawiść do gekona (specjalnie z małej) zmienia człowieka.












Ale chlew na podium… zagłada