@Kasahara: a już całkiem r-----------ą te podkładki pod nogi xD Skoro korzysta z krótkich rączek jako ułatwienia i robi 1cm ROM na przepisowym rozstawie rąk, to niech radzi sobie też ze swoimi krótkimi nóżkami na przepisowej wysokości ławki xD
  • Odpowiedz
Ja mam A7 i męczę się z założenie po jakichś chyba 7-8 miesiącach podobnie jak na początku.


@DywanTv: one się i tak rozciągają, ale za to ty jesteś coraz to większym (dosłownie) Powerlifterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trenowy styl przekazu, ale bardzo ładnie ujęte. Btw ostatnio się dowiedziałem że mam bezdech, to nie są jaja. Polecam się zbadać tym co zaczynają podchrapywac
  • Odpowiedz
Cześć Mirki

Natural 92 kg/178 cm z 4 msc stażu. Mam kilka pytań do Was i proszę o pomoc.

- Czy opłaca się suplementować kreatynę? Podobno jak połączę z sokiem winogronowym szybciej się wchłonie
- Nie mam już progresu na greyskull LP od Kasahary, jaki kolejny plan?
Kasahara - Cześć Mirki

Natural 92 kg/178 cm z 4 msc stażu. Mam kilka pytań do Was ...

źródło: comment_16198849333bvJFF2PqYz3mCZGsS7gM5.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach