Wpis z mikrobloga

Próby pod maksy. Powoli się przygotowuje psychicznie. Na tappering czuje moc i świeżość

Przysiad - 285 / 305 / 332,5 kg
Wyciskanie - 145 / 155 / 160 kg
Deadlift - 260 / 275 / 285 kg

Jak się poszczęści to może i z 775 kg by pykło w połowie maja
A miała być droga do 700 kg do lipca

No cóż troche się przyspieszyło. Szczerze sądziłem, że najwolniej progresować będę w siadzie. Moim słabym punktem w nim były plecy teraz w ogóle cieżaru na ich nie czuje. I myśle, że kolejny rok w taśmach będzie wjeżdzało 350 kg+

Po maksach chwila zasłużonego "odpoczynku" a później read to.... :)

Ogranicza Cię tylko


i


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Próby pod maksy. Powoli się przygotowuje psychicznie. Na tappering czuje m...

źródło: comment_1621010708vJRot4qdTK6tcnE7RNldj9.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szyryfyry1:

No takie 3 główne podejscia planuje
Robię sobie jakby pseudo zawody na siłowni
Pierwsze próby to formalność
Drugie próby to rekordy 2,5-5 kg
Trzecia próba to zaspokojenie swojego ego
  • Odpowiedz
@Kasahara: Dziwne to wszystko, dzisiaj widziałem typa jak na luzie robił bp 180x6 a nie był jakimś d-------m dzikiem ani troche, normalna sylwetka, moze ze 100kg ważył. Ale w przysiadzie masz dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kRpt: @kRpt: Tym niepozornym typem, co nie był d------y ani trochę, normalna sylwetka może ze 100kgs, nie był przypadkiem np. Seba Kot? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki zbliżone.
180 na 6 repów to daje z 210-215 maxa wg kalkulatorów - solidny wynik.
Ale fakt, nieco dziwnie wygląda wyciskanie 150-160kg zestawione przy 330+kg wyniku w siadzie(a raczej planowanej ew. próbie).

A miała być droga do 700
  • Odpowiedz
@cross7676: w wyciągnięciu luz z deadlift bara, mam nawyk mocnego szarpnięcia/zerwania jak na sztandze twardej i przez to albo sypie się pozycja startowa albo pod razu po oderwaniu wędka.
  • Odpowiedz