3 minutowe przerwy sa zbyt dlugie wedlug ciebie?

Czasami przy ciezszych seriach bp/dl/sq robie nawet 3-5 minut bo przy krotszych czuje ze wzialbym 10-15% mniej. Zle robie?


@hypperlopp: Dobrze robisz :) jeżeli skupiasz isę na progresowaniu i budowaniu siły, i potrzeba CI tyle odpoczywać, to tyle odpoczywaj :)
  • Odpowiedz
#suplementy #zdrowie #dieta #fullborsukworkout
Witam, jakie panuja tutaj opinie na temat firmy Supplife ?
Rzetelna firma ? Zamawiajac od nich suple bede mial pewnosc, ze nie bedzie jakiegos syfu, ktory mi wrecz zaszkodzi ? Bierzecie cos od nich ?
Ta strona drnatural.pl legitna jest ?
Znajomy koles bral jakies prozdrowotne suple nie wiadomo skad. Zrobil badania i okazalo sie, ze przez te suple ma r-------a sledzione i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prawilniak:

Takie rzeczy sie nie dzieją, nawet jakby azbest jadł :)
To były co najwyżej suple dajace efekty jakieś prohormony etc :)

Tak to są git filmy na rynku
Jeśli jesz dużo to warto maślan brać
  • Odpowiedz
30 dni z metoda Sheiko - krótka relacja

Po 2,5 latach treningu 3/5/1 przerzuciłem się na Sheiko. Trenuję z aplikacją Sheiko Gold zatwierdzoną przez Borisa. Warto tu zaznaczyć znakomity support i grupę FB, gdzie twórca aplikacji (wcześniejszy admin forum Sheiko) jest bardzo pomocnym gościem słuchającym feedbacku, odpowiadającym na pytania czy nawet potrafiącym coś doradzić treningowo.

Na początku przygody posiadamy 30 dniowy okres obserwacyjny. Gdzie możemy robić Freestyle treningi i wszystko notować lub zdać
Kasahara - 30 dni z metoda Sheiko - krótka relacja

Po 2,5 latach treningu 3/5/1 pr...

źródło: comment_1616336456J5HiWM53IYGbH0Xl6c7j3E.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gwynblade:

Bo uważam, ze westside to

Bardzo zła metoda do poprawiania techniki, która jest moim najsłabszym punktem. Oraz to, że za dużo trzeba w niej zmieniać aby była skuteczna do RAW; dodatkowo wymaga dużego doświadczenia bez którego może owocować regresem i stagnacją. Oczywiście @IntruderXXL na pewno by mi w niej pomógł ale uważam, że każdy powinien trenować tak ja mu serce na dany czas podpowiada a mi podpowiada właśnie,
  • Odpowiedz
Piękny trening dziś wszedł

Incline Bench Press 8 serii ostatnie 100x8
Banded deadlift 7 serii ostatnie 220x2
Kb pec flys 3x8
Floor press 6 serii ostatnie 115x2
Kasahara - Piękny trening dziś wszedł

Incline Bench Press 8 serii ostatnie 100x8
...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: Ale na pewno ma to dużo plusów. Jak trenuję tym 5/3/1 to chyba największą wadą tego planu (przynajmniej dla mnie) jest problem z poprawą techniki. Najpierw się człowiek nakręci na AMRAPa myśląc tylko o zrobieniu nowego PR a technika schodzi na drugi plan. Potem jest 5x3/5x5 to po wyciskaniu jeszcze jakoś wygląda, ale po ciągach czy siadach zmęczenie po AMRAPie jest na tyle duże że tam też ciężko się
  • Odpowiedz
Dzień Dobry jestem na cyklu

1 g test P
700 mg tren A
1200 mg deki
1200 mg primy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba miałem pierwszy raz co można nazwać kontuzją

Robiłem ciągi wszystko było; poszedłem do domu, zjadłem, przespałem się. Później jechałem z żoną po córkę do przedszkola, ogromne korki. Siedząc w jednej pozycji na za niskim siedzeniu nagle zaczęło coś mnie pobolewać w okolicach zginacza biodra. Ból się nasilał. Niestety nie mogłem zbytnio wyjść z auta. W domu juz ból był 7/10. Na początku było to podejrzenie jakiegoś staniu zapalnego w zginaczu biodra
Kasahara - Chyba miałem pierwszy raz co można nazwać kontuzją

Robiłem ciągi wszyst...

źródło: comment_16156634535hs1ZcX5GqegulqN4BArCm.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach