wpisy
Najlepsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
- 15
- stachol
- rock-man
- heatblast1221
- lenovo99
- Anjinsan87
- +10 innych
@ksaler: niech mojego preordera wyślą, a nie udają, że potrafią w śmieszne obrazki
@ksaler: pierwszy S&M to była sztuka dla sztuki i próba ugłaskania masowej audiencji. Za dowód niech posłuży, że najlepiej brzmiącym kawałkiem był tam Ecstasy of Gold. Dwójka to już typowo próba odsmażania czerstwego pieczywa w jajku.
- 19
Chamskie szczucie kotem w calach promocyjnych! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moją książkę można kupić:
Można kupić w empik: https://rcl.ink/Hw2
Oraz w ebooku na Woblink: https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedze-n-michal-stonawski-189747u?fbclid=IwAR0DvK8dkSHGC6p_cTAHoshwZnbTv7sD9tXZzMiMNXhr3FzQ8OWaZ7Uzvs0
#pokazkota #heheszki #paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne #chwalesie
Moją książkę można kupić:
Można kupić w empik: https://rcl.ink/Hw2
Oraz w ebooku na Woblink: https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedze-n-michal-stonawski-189747u?fbclid=IwAR0DvK8dkSHGC6p_cTAHoshwZnbTv7sD9tXZzMiMNXhr3FzQ8OWaZ7Uzvs0
#pokazkota #heheszki #paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne #chwalesie
- konto usunięte
- Marianoo21
- Neye
- konto usunięte
- konto usunięte
- +14 innych
- 0
- tompl
- kubal251
- Malowniczys
- szyna352
- Crea
- +9 innych
- 9
Czy można kupić ebook "Paranormalnych" - czyli mojej książki?
A można, jak najbardziej.
I sprzedaje się on na tyle dobrze, że trafił na TOP11 bestsellerów Woblink!
https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedze-n-michal-stonawski-189747u
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne #chwalesie
A można, jak najbardziej.
I sprzedaje się on na tyle dobrze, że trafił na TOP11 bestsellerów Woblink!
https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedze-n-michal-stonawski-189747u
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne #chwalesie
- 2
@Cedrik: jest oparta o prawdziwe historie, inna kwestia jakie było ich podłoże. Problem z taką książka i opiniami jest taki, że po takie książki pisane z punktu widzenia wiary sięgają głównie osoby wierzące i to one piszą opinie i to co dla nich jest racjonalne i prawdziwe nie musi być takie dla mnie. Ale trzecia opinia daje mi chyba dobry pogląd jak ta książka wygląda:
"Szkoda tylko, że wszystko to zanurzone
"Szkoda tylko, że wszystko to zanurzone
- 3
@Cedrik: przeczytałem Twoją książkę. Z rzeczy na plus to muszę napisać, że czytało się bardzo przyjemnie, uważam że książka jest dobra napisana, odpowiada mi Twój styl pisania. Z rzeczy na minus to pisałeś nawet tutaj, że Ty jedynie przedstawiasz historie i weryfikujesz fakty, a uważam, że książkę jest napisane w kompletnie innym tonie i stosujesz straszny cherry picking i mocno dotyka Cię błąd potwierdzenia.
Patrząc nawet na pierwszą sprawę, Turza Wielka,
Patrząc nawet na pierwszą sprawę, Turza Wielka,
- 2495
No elo Miraski.
Z okazji tego, że dziś mija mi 12 lat a konto mam tu dłużej niż średnia wieku użytkowników vipok.ru robię #rozdajo!
Myślałem o karcie podarunkowej do rossmann czy empik, ale pewnie ktoś by sprzedał, żeby pójść na divy czy się #!$%@?ć tanim p0lackim alkoholem więc zrobimy tak, że:
zamówienie do 100zł z empik lub rossman opłacę po prostu. Niech stracę.
Plusowanie do poniedziałku 20:00 i wtedy też losowanie.
Z okazji tego, że dziś mija mi 12 lat a konto mam tu dłużej niż średnia wieku użytkowników vipok.ru robię #rozdajo!
Myślałem o karcie podarunkowej do rossmann czy empik, ale pewnie ktoś by sprzedał, żeby pójść na divy czy się #!$%@?ć tanim p0lackim alkoholem więc zrobimy tak, że:
zamówienie do 100zł z empik lub rossman opłacę po prostu. Niech stracę.
Plusowanie do poniedziałku 20:00 i wtedy też losowanie.
- Czarnakurtka
- drjaszczur
- Arogancky
- Vadzior
- epic_25
- +2490 innych
A i bym zapomniał. Zielonki paszoł won
- Absynt
- itolek100
- BrakKontaNaFejsie
- Filareta
- Fentylator
- +63 innych
- 3
Mireczki, jeśli nie było Was na live - spotkaniu autorskim związanym z "PRANORMALNYMI" - zapraszam do odtworzenia zapisu tegoż na fanpage mojego wydawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/znakhoryzont/videos/279772213476970/
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne no i trochę #pokazmorde
https://www.facebook.com/znakhoryzont/videos/279772213476970/
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne no i trochę #pokazmorde
- 1
- 4
Mirki, dziś o 19 rozpocznie się spotkanie ze mną ;)
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/625983054989998/
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne no i trochę #pokazmorde
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/625983054989998/
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne no i trochę #pokazmorde
- 8
@Cedrik: a kim ty jestes
- 1
- 10
CZAS NA WYNIKI PARANORMALNEGO #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najpierw chciałbym ogłosić, żejuż w ten czwartek zaplanowane jest spotkanie online ze mną - spotkanie organizuje mój wydawca, wyd. Znak ( ͡° ͜ʖ ͡°) - zapraszam Wykop serdecznie: https://www.facebook.com/events/625983054989998/
Zastanawiam się też nad kolejnym rozdajo, ponieważ wpis z poprzednim miał ponad 3k plusów, co myślicie?
A TERAZ ZWYCIĘZCA!
@tomek_27 gratuluję ;) Screen z
Ale najpierw chciałbym ogłosić, żejuż w ten czwartek zaplanowane jest spotkanie online ze mną - spotkanie organizuje mój wydawca, wyd. Znak ( ͡° ͜ʖ ͡°) - zapraszam Wykop serdecznie: https://www.facebook.com/events/625983054989998/
Zastanawiam się też nad kolejnym rozdajo, ponieważ wpis z poprzednim miał ponad 3k plusów, co myślicie?
A TERAZ ZWYCIĘZCA!
@tomek_27 gratuluję ;) Screen z
- 3459
Robię "Paranormalne" #rozdajo ! - obecnie książka jest towarem deficytowym, bo w wielu księgarniach wyprzedał się nakład i dopiero idą kolejne dostawy od wydawcy. Znajduje się też na liście bestsellerów empik :>
Jeśli komuś nie chce się czekać:
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
Ebook zaś dostępny jest na Woblink: https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedzen-michal-stonawski-189747u
Jutro o 19:19 za pomocą Mirkorandom wśród plusujących wyłonię osobę, której prześlę moją książkę, "Paranormalne" z podpisem i dedykacją!
Tradycyjnie - zielonki
Jeśli komuś nie chce się czekać:
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
Ebook zaś dostępny jest na Woblink: https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedzen-michal-stonawski-189747u
Jutro o 19:19 za pomocą Mirkorandom wśród plusujących wyłonię osobę, której prześlę moją książkę, "Paranormalne" z podpisem i dedykacją!
Tradycyjnie - zielonki
- konto usunięte
- konto usunięte
- wolfKida
- ulsterboy
- japkos
- +3454 innych
- 80
Komentarz usunięty przez autora
- 11
Docierają do mnie pierwsze wrażenia i recenzje "Paranormalnych" i... są one dobre :D
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
"8/10
"Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń." - Michał Stonawski (Wyd. Znak Horyzont)
(...) Książka wzbudza wiele emocji, poprzez strach, lęk, przerażenie po niedowierzanie, że takie zdarzenia miały miejsce naprawdę. (Taka mała rada dla Was, abyście nie czytali jej po nocach).
Cała recenzja---> https://www.instagram.com/p/CCiM7dphRUI/
"Książka,jak dla mnie,fantastyczna.
Nie tylko nie miałam pojęcia,że takie miejsca istnieją w
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
"8/10
"Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń." - Michał Stonawski (Wyd. Znak Horyzont)
(...) Książka wzbudza wiele emocji, poprzez strach, lęk, przerażenie po niedowierzanie, że takie zdarzenia miały miejsce naprawdę. (Taka mała rada dla Was, abyście nie czytali jej po nocach).
Cała recenzja---> https://www.instagram.com/p/CCiM7dphRUI/
"Książka,jak dla mnie,fantastyczna.
Nie tylko nie miałam pojęcia,że takie miejsca istnieją w
- Paula_pi
- BrakPomysluNaNick
- LukaszN
- sikejsikej
- st0n3
- +6 innych
- 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
@Cedrik: prawdziwe i nawiedzeń w jednym zdaniu. Lol.
- 5
❗❗❗Jesteśmy w TOP 10 bestsellerów sieci empik. Mogę tyko powiedzieć, że bardzo, bardzo, BARDZO dziękuję.
O takim debiucie mogłem tylko śnić.
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
Historie, które znajdziecie w środku:
- Poltergeist z Turzy Wielkiej,
- Zagadka lewitujących krzyży z domu opieki pod Warszawą,
- Duch z ulicy Wilczej 2/4 w Warszawie,
- Duch warszawskiej femme fatale z Nowogrodzkiej,
- Nawiedzenia szpitala psychiatrycznego "Zofiówka",
- Nawiedzenia wsi Przytoń, gdzie błąkać
O takim debiucie mogłem tylko śnić.
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
Historie, które znajdziecie w środku:
- Poltergeist z Turzy Wielkiej,
- Zagadka lewitujących krzyży z domu opieki pod Warszawą,
- Duch z ulicy Wilczej 2/4 w Warszawie,
- Duch warszawskiej femme fatale z Nowogrodzkiej,
- Nawiedzenia szpitala psychiatrycznego "Zofiówka",
- Nawiedzenia wsi Przytoń, gdzie błąkać
- 51
❗❗❗DZIŚ PREMIERA MOJEJ KSIĄŻKI "PARANORMALNE" ❗❗❗
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
Proszę też o wykopy - https://www.wykop.pl/link/5605245/mireczki-dzis-premiera-mojej-debiutanckiej-ksiazki/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opisuję w niej prawdziwe historie nawiedzeń, które badałem dwa ostatnie lata jeżdżąc po Polsce, rozmawiając ze świadkami i szperając w archiwach.
W niektórych badaniach wspomagałem się dodatkowo opinią egzorcystów.
Historie, które znajdziecie w środku:
- Poltergeist z Turzy Wielkiej,
- Zagadka lewitujących krzyży z domu opieki pod
Można zamawiać na ---> https://rcl.ink/Hw2
Proszę też o wykopy - https://www.wykop.pl/link/5605245/mireczki-dzis-premiera-mojej-debiutanckiej-ksiazki/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opisuję w niej prawdziwe historie nawiedzeń, które badałem dwa ostatnie lata jeżdżąc po Polsce, rozmawiając ze świadkami i szperając w archiwach.
W niektórych badaniach wspomagałem się dodatkowo opinią egzorcystów.
Historie, które znajdziecie w środku:
- Poltergeist z Turzy Wielkiej,
- Zagadka lewitujących krzyży z domu opieki pod
- notavailable
- Borsaj
- konto usunięte
- Niezgodny
- jotpeg
- +46 innych
- 3
- 2
- 86
❗❗❗❗❗ Moja książka właśnie "pokonała" Blankę Lipińską na liście bestsellerów Empiku!
W ogóle - wszystkie Blanki pokonała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://rcl.ink/Hw2 <---- tu zamówisz ze zniżką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik
W ogóle - wszystkie Blanki pokonała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://rcl.ink/Hw2 <---- tu zamówisz ze zniżką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik
- ranunculus
- Tezak
- DonBores
- longas
- Wieczna_zielonka
- +81 innych
- 29
@Cedrik: grosz różnicy zrobił robotę xd
- exdziewica
- iMarek22
- hungry_joe
- ranunculus
- eusz2
- +24 innych
- 12
@Absydion: @Dante27: Odpowiedź brzmi: to zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypuszczam, że interesuje Was tylko aspekt zarabiania na pisaniu z książek czy opowiadań. Więc pisanie artykułów, zleceń, czy pisanie do gier odpuszczę w odpowiedzi (a to bardzo poprawiałoby wynik liczbowy). W moim przypadku przed debiutem zarobek wynosił 0, co oczywiste (czyli pierwsze 10 lat). W wieku 18 lat debiutowałem i z samego tego tekstu otrzymałem wtedy
Przypuszczam, że interesuje Was tylko aspekt zarabiania na pisaniu z książek czy opowiadań. Więc pisanie artykułów, zleceń, czy pisanie do gier odpuszczę w odpowiedzi (a to bardzo poprawiałoby wynik liczbowy). W moim przypadku przed debiutem zarobek wynosił 0, co oczywiste (czyli pierwsze 10 lat). W wieku 18 lat debiutowałem i z samego tego tekstu otrzymałem wtedy
- Dante27
- Absydion
- gimnazjumqqq
- martinlubpl
- konto usunięte
- +7 innych
- 30
❗❗❗❗❗
**Wchodzę sobie dzisiaj na listę bestsellerów Empiku*, a tu moja książka się wbija powoli do pierwszej 50**
https://rcl.ink/Hw2 <---- tu zamówisz ze zniżką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Chciałem zobaczyć co tam u książki, patrzę - na stronie, którą odświeżałem, czyli drugiej stronie bestsellerów (od 60 do 100) - nic. Brak. Nie ma. Serducho zamarło i w myślach tylko - no ok, skończyło się, było fajnie, ale przecież
**Wchodzę sobie dzisiaj na listę bestsellerów Empiku*, a tu moja książka się wbija powoli do pierwszej 50**
https://rcl.ink/Hw2 <---- tu zamówisz ze zniżką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Chciałem zobaczyć co tam u książki, patrzę - na stronie, którą odświeżałem, czyli drugiej stronie bestsellerów (od 60 do 100) - nic. Brak. Nie ma. Serducho zamarło i w myślach tylko - no ok, skończyło się, było fajnie, ale przecież
- bigkangoo
- gimnazjumqqq
- erysipelothrix
- ncrn
- Maly_Jasio
- +25 innych
- 7
- 3
@MrPawlo112: Jak zrobiłeś, że masz aż do marca 2021 aktywny? Miałeś wykupiony wcześniej?
@bp-lukasz: XD
- 3
Korzyści dla subskrybentów Empik Premium - wypróbuj za darmo. Można odebrać na koncie próbnym 50 darmowych odbitek. https://zakupersi.com/promocja/korzysci-dla-subskrybentow-empik-premium-wyprobuj-za-darmo/
#zadarmo
#cebuladeals #promocje #empik
#zadarmo
#cebuladeals #promocje #empik
- 6
@Livro_pl Pierwszy i ostatni raz kupiłem coś od was. Będę odradzał z całych sił. Mogłem posłuchać Mirków, że nie warto u was zamawiać.
Tak pogniecionego kartonu to nie widziałem. Wrzuciliście folie bąbelkową ale co z tego jak drugi bok był bez niczego?
O to efekt waszego pakowania i zapewne kuriera: https://imgur.com/a/2wXekFZ
Druga paczka była z empiku i tutaj mieli farta? Bo przyszła cała bez uszkodzeń.
Mirki odsyłać czy jest inne rozwiązanie?
#
Tak pogniecionego kartonu to nie widziałem. Wrzuciliście folie bąbelkową ale co z tego jak drugi bok był bez niczego?
O to efekt waszego pakowania i zapewne kuriera: https://imgur.com/a/2wXekFZ
Druga paczka była z empiku i tutaj mieli farta? Bo przyszła cała bez uszkodzeń.
Mirki odsyłać czy jest inne rozwiązanie?
#
- damw
- stresS
- konto usunięte
- Milioner_z_Choroszczy
- CCCCC
- +1 innych
@DrPur: u mnie braklo kartonu na gore i dol i ich jebitna tasma przykleila sie do pudelek lego i zostawila slady
- 3
Zapraszam chętnych na priv, mam dwa kody rabatowe na 10zł przy zakupie za min. 50 w empiku.
edit, zastrzegam sobie prawo do zweryfikowania działalności osobnika, lewactwu nie daję
#empik #kodyrabatowe #rozdajo
edit, zastrzegam sobie prawo do zweryfikowania działalności osobnika, lewactwu nie daję
#empik #kodyrabatowe #rozdajo
- 3
@Bordomir: kody rozdane
@Pan_Gargamel: jest jak najbardziej zgodna z konstytucją. Lewacy mają wsparcie moderacji, a ja, szary mirek, nie chcę im pomagać.
@Pan_Gargamel: jest jak najbardziej zgodna z konstytucją. Lewacy mają wsparcie moderacji, a ja, szary mirek, nie chcę im pomagać.
@Bordomir: niestety nie. Często kosztują więcej i to więcej niż 10zl.
- 4
- 1
@szyps: akurat miałam coś w koszyku, dzienki
- 1
Jeżeli korzystacie z #empik Premium to powinniście otrzymać mailem indywidualny kod rabatowy na 20% na wszystkie zestawy #lego 20%
#legodeals #promoklocki #promocje
#legodeals #promoklocki #promocje
- 3
@promoklocki: powinno się wprowadzić ustawę, która zabroni promować tych krętaczy - za ich wały z promocjami i odwoływanie zamówień :D
- 4
@kolatek_domowy: empik bardzo często robi "super promocje" na lego, a potem jak ludzie kupią i zapłacą, to dostają info o anulowaniu zamówienia. Jako powód zazwyczaj - w bazie zły stan magazynowy, towar się skończył i nie mogą skołować nowych sztuk. W tym samym momencie towar oczywiście dostępny znowu w empiku - ale już w normalnej cenie, która była dostępną przed promocją



























#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#empikgo #empik #czytniki #ebook #legimi #ksiazki #czytajzwykopem