Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BLEBLEBLEX1

BLEBLEBLEX1

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7382
  • Znaleziska 5039
  • Mikroblog 2343
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
czyznaszmnie
czyznaszmnie
8 min temu
  • 52
Lista na T= -22:00:00

Po niezłym starcie #83 wraca na p14, Makowiecki na P11.
Piekarze na pozycjach 3 i 5 w swojej klasie, ale Dillman bez pitstopu.
nadal spokojnie, bez żółtych flag, VSC itd.

Ta
czyznaszmnie - Lista na T= -22:00:00

Po niezłym starcie #83 wraca na p14, Makowiecki...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 przed chwilą via Wykop
  • 0
@czyznaszmnie: I tak nie wygram ale pulsować można ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
6 godz. i 13 min temu
  • 127
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 16 min temu via Wykop
  • 0
. Społeczeństwo, które podejmuje decyzje polityczne w oparciu o emocje


@ja_jesio_ne: To jak ocenić w tej perspektywie Ukrainskie które lawirowało miedzy wschodem a zachodem mając pśi c--j z tego co robiło weź nie przesadzaj z "prawdopodobnie" samokrytyką bo w przeciwieństwie do Ukrainy nie musimy żebrać żeby zapłacić urzędnikowi "czy bierze w łapę czy nie to inna kwestia"
W przeciwieństwie do Ukrainy określiliśmy kurs i zrealizowaliśmy cele co przez ostatnie 30
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
1 godz. i 22 min temu
  • 2
Ale Tojotki kombinują tymi skośnymi oczami
#lemans
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 1 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: nom
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 1 godz. i 20 min temu
  • 2
#wec #lemans Druga Toyota robi pit stop to albo chodzi o paliwo na strategii albo chcą schłodzić komplet opon i użyć używek za 15-20h
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
1 godz. i 32 min temu
  • 12
Przypominam, że Ferdynand Habsburg w Alpine jest w męskiej linii prostej spadkobiercą tronu Cesarza Austrii ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#wec #lemans
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 1 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@wjtk123: Do tego Węgier Chorwacji Czech Słowacji i Słowenii
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 1 godz. i 34 min temu
  • 1
#lemans Pewnie poszła zmiana brake balance w #83 skoro mu zawija dupę to przestawią trochę więcej na tył na dohamowaniu w mulsanne corner
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
1 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@ruut: Nie... typowy zjadacz chleba, ale w GT4 to grałem od 2010 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 1 godz. i 39 min temu
  • 0
#lemans Jest ciepło przez co jest nadsterowny ogarną temat spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 2 godz. i 5 min temu
  • 2
#lemans Już za chwile za momencik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 10.06.2026, 19:43:34
  • 0
#wec #lemans Po dłuższej analizie wiem dlaczego #83 wypadł tak słabo w kwalifikacjach.
Ferrari wszystkie środki przeznaczyło na hamulce Brembo na tylnej osi dla Leclerca na Monaco... a nie czekaj ( ͡° ᴥ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
10.06.2026, 19:51:02 via Wykop
  • 0
@Korowiov: Raczej ma wzwód post-mortem z powodu iz kliencki jest ostatni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
10.06.2026, 19:53:46 via Wykop
  • 0
@Korowiov: Forda by zrozumiał Porsche by zrozumiał jakaś Toyote albo Mazde też Mercedesa Podobnie ale k.....wa kliencki tym samy samochodem ... ha-tfu nie (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 10.06.2026, 18:03:20
  • 2
#wec Trzeba opłacić bande Shik,ów co by Philowi wytłumaczyli że nie potrafi robić kwalifikacji ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tajek
tajek
10.06.2026, 16:50:08
  • 3
#lemans witam podczas pierwszej sesji kwalifikacyjnej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 10.06.2026, 16:59:56 via Wykop
  • 0
@tajek: no siema
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 10.06.2026, 13:51:32
  • 0
#wec Ferrari pewnie oberwie BOP wiec jak na qualli #83 będzie w hyperpolle to będzie sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

betonoweczolo
betonoweczolo
10.06.2026, 14:18:48 via Wykop
  • 0
@BLEBLEBLEX1: Ferrari nie wygrało nic od ostatniego LeMansa, powinno być ok.
  • Odpowiedz

513

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Dane Cloudflare Radar potwierdzają: maszyny generują już 57,5% żądań HTTP do stron, ludzie tylko 42,5%. Ruch AI-agentów urósł w 2025 roku o 7851% rok do roku. Reklama cyfrowa i e-commerce zbudowane pod człowieka stają się bezużyteczne.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 08.06.2026, 08:36:58
  • 97
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    programowanie
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 08.06.2026, 13:29:16 via Wykop
  • 1
No dobra ale bot nie musi pracować wiec OCB ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcelus
marcelus
06.06.2026, 09:41:42
  • 4
Musimy przeprosić Ukraińców za Wołyń, bo inaczej oni się nie odbudują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ukraina
marcelus - Musimy przeprosić Ukraińców za Wołyń, bo inaczej oni się nie odbudują ( ͡°...

źródło: 1000036736

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 06.06.2026, 13:46:52 via Wykop
  • 0
@rgshhshdu-ffhh: To im zależy na odbudowie jeżeli jej nie przeprowadzą to głównym towarem eksportowym Ukrainy będzie zboże, drony i siła robocza, a to że odepchnęli kacapów nie zmienia faktu iż zachodni kapitał spenetruje ich w stopniu który sprawi że będą mieli mniej do powiedzenia niż Polska po akcesji do UE.
Cytując byłego prezydenta RP

Life is brutal
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 04.06.2026, 11:32:06
  • 0
#geologia Dawno nic nie było to macie druzę/geode
BLEBLEBLEX1 - #geologia Dawno nic nie było to macie druzę/geode

źródło: DSCN3122

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
04.06.2026, 11:35:28 via Wykop
  • 1
@wypok_wypok: Kajzerka Strzegomska ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 02.06.2026, 07:09:32
  • 5
#ukraina W kwestii batalionu UPA widzę że naszym polityką ubzdurało się że Ukraińscy są podobni do nich tymczasem błyskotki pokroju medalu mają za nic
Realną reakcją którą by odczuli to zakaz przebywania oraz przelotu przez terytorium RP dla przedstawicieli państwowych jawnie propagujących banderyzm jak klapał uszami na Melnyka albo będzie na Banderze no to elo.
Już widzę jak lecą lub jądą do Brukseli przez Słowację albo Rumunie ( ͡°
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
02.06.2026, 08:20:40 via Wykop
  • 1
@doczko123: Wysłiłek wojenny to jedno, druga sprawa to nie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej względem populacji Ukrainy przecież to nie mieszkańcy Charkowa czy Krzywego rogu o------i...
  • Odpowiedz

1690

Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA

Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA

Microsoft przekazał amerykańskiej Izbie Reprezentantów dane należące do pracowników holenderskich instytucji regulacyjnych zajmujących się ustawą DSA (Akt o usługach cyfrowych), która jest solą w oku USA. To nie pierwszy przypadek, gdy Microsoft zostaje oskarżony o działania zgodne z interesem...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.05.2026, 11:11:08
  • 214
  • #
    europa
  • #
    microsoft
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    usa
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 29.05.2026, 14:53:15 via Wykop
  • 11
Wystawić list gonczy za CEO i jak wyjedzie poza USA to do paki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 29.05.2026, 10:57:12
  • 6
#ukraina No to teraz wystarczy każdego Ukraińca gloryfikującego/posługującego się symboliką UPA w Polsce spakować do busa i wysłać pod granice z biletem do batalionu "bohaterów UPA" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1
Autor
29.05.2026, 13:22:51 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: Dobry deal będą jako jednorazowi saperzy a motylków na Ukrainie jest tyle że każdemu można dać siatkę i niech łapią
  • Odpowiedz

409

Wykroczenia drogowe, zakazy foto, pogarda dla obywatela i bełkotliwa mowa

Wykroczenia drogowe, zakazy foto, pogarda dla obywatela i bełkotliwa mowa

Wpadam do Elbląga, pod jeden z ciekawszych obiektów NATO w Polsce. Niemal natychmiast pojawiają się dwa patrole policji jeden nieoznakowany a drugi tradycyjni. I następuje klasyka gatunku podbita arogancją i butą. Mamy wykroczenia drogowe policjantów, zmyślanie zakazów, próbę legitymowania na podsta

elemel90
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 15:45:50
  • 70
  • #
    audytobywatelski
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 28.05.2026, 19:28:24 via Wykop
  • 1
@polano: Trzecia wojna to trwa już od kryzysu finansowego z 2008 ( ͡º ͜ʖ͡º)

864

Sąd uniewinnił żołnierza, który użył broni na granicy.

Wojskowy Sąd Garnizonowy w Lublinie uniewinnił w środę Karola S. oskarżonego o przekroczenie uprawnień. W marcu 2024 r.

PiotrPiter
z
pap.pl
dodany: 27.05.2026, 13:59:08
  • 102
  • #
    wojsko
  • #
    granica
BLEBLEBLEX1
BLEBLEBLEX1 27.05.2026, 19:32:40 via Wykop
  • 1
jpdle 2 lata a faktycznie w normalnym państwie wystarczyłoby poświadczenie dowódcy tj "sztabu generalnego" i elo ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Marek

  • Quasi ekspert kamieniologi kwasowo zasadowego metamorfizmu w sumie to rockhound na tropie Tytanitu Anatazu i Allanitu-Ce :P
  • Dolny Śląsk-Masyw Ślęży
  • https://www.mindat.org/user-69998.html

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 10.11.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.06.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking