Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 3
Jeśli chcesz być zawołany na Losowy Fragment 3 zaplusuj ten komentarz!
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Jeśli chcesz być zawołany na Losowy Fragment 2 zaplusuj ten komentarz!
@wqeqwfsafasdfasd: poziom literacki harlekinów rzeczywiście
- 0
#quebonafide #empik
Ma ktoś link do jakiegoś restreama? Wisi tak od kilku minut - Ani kasy, ani streama. Zajebisty empikbilety - odradzam jak cholera.
Ma ktoś link do jakiegoś restreama? Wisi tak od kilku minut - Ani kasy, ani streama. Zajebisty empikbilety - odradzam jak cholera.
źródło: obraz
Pobierz@ArtoWski: Wyślą po koncercie XD
- 1
@nowekontobomoderacjaniepomaga: było w spamie. Mega dawno nic mi tam nie wpadło, z rzeczy oczekiwanych. Dobre to
- 0
Ktoś się orientuje, czy w empiku lub euro rtv agd można kupić np. karty allegro? Mam kilka kart podarunkowych, które mogę wykorzystać w tych dwóch sklepach.
#empik #eurortvagd
#empik #eurortvagd
- 0
#empik ma skompletowany mój #nintendoswitch2 od bodajże środy i dalej nie wysyła do salonu. Miał ktoś taki przypadek? #nintendoswitch #nintendo #pytaniedoeksperta
@MPTW nie zamawia się w empiku takich rzeczy…
- 1
czy ta usluga empikfoto, zeby zamienic zdjecie w puzzle, jest na poziomie? teraz maja promke, zawstanawiam sie nad uwiecznieniem w puzzelkach mojego swietej pamieci kotela i jeszcze bardzo zywego piesela
#empik #empikfoto #puzzle #fotografia
#empik #empikfoto #puzzle #fotografia
- 0
Czy jest jakiś mireczek w Szczecinie, który służyłby pomocą i dzisiaj skoczyłby do empiku w Szczecin Galaxy? Widzę że już praktycznie tylko tam jest dostępna rzecz, którą potrzebowałbym kupić, a nie ma opcji wysyłki, sam mieszkam w Warszawie. Chodzi również o wysyłkę paczkomatem tego. Wszystko opłacam włącznie z pofatygowaniem się
#szczecin #empik
#szczecin #empik
#empik za odbiór w salonie pobiera 9zł. xDˣᴰ
źródło: 78d9b44938f242d09b45ae1983c97cad
Pobierz#empik za odbiór w salonie pobiera 9zł. xDˣᴰ
@Mirkoncjusz: to jest irracjonalne, odkąd wprowadzili tę opłatę, to ani razu tam nic nie kupiłem xD
@Mirkoncjusz: a to nie jest tak ze to 9zl jest tylko jak empik jest posrednikiem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adisoniusz: zwrot
@adisoniusz: To foliowanie to taka folia jak na fajkach albo herbacie? Czy taka termokurczliwa? Jak termo to może być zawijane w sklepie. Może juz był zwrocik...
Szukam eBook “Deep Learning. Systemy uczące się” wersja polska.
Da się wziąć gdzieś ePub/mobi taniej niż 100pln?
#ksiazki #kindle #empik #programowanie #informatyka #siecineuronowe #keras #tensorflow #czytajzwykopem
Da się wziąć gdzieś ePub/mobi taniej niż 100pln?
#ksiazki #kindle #empik #programowanie #informatyka #siecineuronowe #keras #tensorflow #czytajzwykopem
konto usunięte via Wykop
- 1
@marcus777:
1 maja jest, majówka, ludzie ryby łowią, na rowerze jeżdżą, grillują, daj se dzisiaj spokój na naukę. Wiem, że w IT jest wyścig szczurexów ale bez przesady.
1 maja jest, majówka, ludzie ryby łowią, na rowerze jeżdżą, grillują, daj se dzisiaj spokój na naukę. Wiem, że w IT jest wyścig szczurexów ale bez przesady.
- 2
@Ksiega_dusz: no zwyrole w tym IT. Do tego książki czytają
Dostałem dzisiaj odpowiedź z empiku o zakończeniu rekrutacji na sprzedawcę w salonie.
Aplikowałem do nich w styczniu 🙃
#empik #praca #rynekpracy #hr
Aplikowałem do nich w styczniu 🙃
#empik #praca #rynekpracy #hr
źródło: temp_file3955139516370318028
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@Borealny: to na prezydenta krocej rekrutuja liczac od debaty do wyborow xd
- 0
#empik to stan umysłu. Jutro wychodzi płyta, którą chciałem kupić. Nauczony doświadczeniem już wiedziałem, że Empik ma upośledzone zasady wysyłki płyt premierowych, tzn. wysyła je najwcześniej w dniu premiery, co skutkuje tym, że przychodzą dopiero kilka dni po premierze. Stwierdziłem więc, że skoczę sobie do salonu w mojej mieścinie i kupię w dniu premiery na miejscu. Dziś byłem w salonie i przy okazji zapytałem czy jutro będzie dostępna ta płyta.
Wykopek napisał książkę Wersja realna vs wersja „okładkowa”
Cieszę się, bo co mam się nie cieszyć. Empik przy wejściu. Książkę można też zamawiać, a moi patroni z Patronite.pl mają ją za darmo z dedykacją.
Kupicie tu 👉 https://bit.ly/ProtokolRozbieznosci
To zbiór moich rozmów z zagranicznymi historykami na tematy ważne dla 🇵🇱 ale jednocześnie historii ich krajów, którymi są: 🇩🇪 🇺🇸 🇫🇷 🇦🇹 🇱🇹 🇧🇾 🇷🇺 🇱🇻 🇺🇦 🇸🇪 🇨🇿 🇸🇰 🇮🇱 🇬🇧 mój
Cieszę się, bo co mam się nie cieszyć. Empik przy wejściu. Książkę można też zamawiać, a moi patroni z Patronite.pl mają ją za darmo z dedykacją.
Kupicie tu 👉 https://bit.ly/ProtokolRozbieznosci
To zbiór moich rozmów z zagranicznymi historykami na tematy ważne dla 🇵🇱 ale jednocześnie historii ich krajów, którymi są: 🇩🇪 🇺🇸 🇫🇷 🇦🇹 🇱🇹 🇧🇾 🇷🇺 🇱🇻 🇺🇦 🇸🇪 🇨🇿 🇸🇰 🇮🇱 🇬🇧 mój
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@Historia_Podcast: Tak, książki pisać a pozniej czasu nie ma na nagrywanie i odcinki się po wstępie kończą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieje że dotrzymasz obietnicy i o "Largusie" będzie już dłużej.
A wydania książki gratuluje, wpisze sobie na liste lektur do przeczytania.
Mam nadzieje że dotrzymasz obietnicy i o "Largusie" będzie już dłużej.
A wydania książki gratuluje, wpisze sobie na liste lektur do przeczytania.
@pawel-Pawcio972n: zależy kto sprzedaje lmao
to tak jakbyś napisał czy warto kupować przez allegro/amazon
to tak jakbyś napisał czy warto kupować przez allegro/amazon
@pawel-Pawcio972n: poczytaj o gwarancji samsunga na telefony spoza oficjalnej polskiej dystrybucji.
Jest duza szansa ze na empiku sprzedaje firma, ktora ciagnie je z UE. Jak ci tel padnie samsung moze odmowic naprawy i bujaj sie ze sprzedawca.
Jest duza szansa ze na empiku sprzedaje firma, ktora ciagnie je z UE. Jak ci tel padnie samsung moze odmowic naprawy i bujaj sie ze sprzedawca.
- 0
Czy ktoś z was miał doświadczenia z Empik Foto?
Może mam paranoję, ale czy to możliwe, że taka duża firma ma partaczy w drukarni i nie potrafi wydrukować poprawnie zdjęć? Wysłałem tym baranom pliki o wymaganych rozmiarach, w porządnej rozdzielczości i z 5 mm spadami (wymagają 2 mm). Zdjęcia dostałem poprzycinane (od góry to tak śmiało z 3 cm uwalone), w dodatku są większe niż te, które wysłałem, czyli drukarnia musiała jakieś
Może mam paranoję, ale czy to możliwe, że taka duża firma ma partaczy w drukarni i nie potrafi wydrukować poprawnie zdjęć? Wysłałem tym baranom pliki o wymaganych rozmiarach, w porządnej rozdzielczości i z 5 mm spadami (wymagają 2 mm). Zdjęcia dostałem poprzycinane (od góry to tak śmiało z 3 cm uwalone), w dodatku są większe niż te, które wysłałem, czyli drukarnia musiała jakieś
źródło: Empik-Foto_logo_kupony
Pobierz- 4
konto usunięte via Wykop
- 1
Zawsze mnie zastanawia jakim cudem fizyczne księgarnie dalej cokolwiek sprzedają
@Sayiv: Podobno średnio co 3 dni zamyka się jedna księgarnia w Polsce, więc raczej jest z tym słabo. Ja dużo kupuję, a nie pamiętam kiedy byłem ostatnio w księgarni. Jakby cena na półce była nie wiem, do 10% wyższa niż na Internecie, to bym pewnie chętnie pobuszował po półkach. Ale jak mam płacić nieraz 2 razy tyle za coś, co
@Sayiv: Chciałem dzisiaj napisać to samo, chce kupić przewodnik widzę że jest w salonie byłem w okolicy to podchodzę.
Cena 130 zł zamiast 80 jak na stronie czy u innych księgarni.
Odłożyłem i nie wrócę mam nadzieje
Cena 130 zł zamiast 80 jak na stronie czy u innych księgarni.
Odłożyłem i nie wrócę mam nadzieje
#empik już dziś mi daje odebrać Wiatr i Prawdę
#sanderson #archiwumburzowegoswiatla #fantastyka #ksiazki
#sanderson #archiwumburzowegoswiatla #fantastyka #ksiazki
@diablofanIV oo dobrze wiedzieć że jest nowa część. Ale najpierw muszę dokończyć Panią dobrego znaku































Mam na oku MOTOROLA MOTO G84 5G 8/256GB i w Neonecie kosztuje 660 zł, a w pozostałych wymienionych 699 zł. Zastanawiam się, gdzie jest najlepszy serwis reklamacyjny w przypadku ewentualnych usterek i czy warto dopłacić. Nie mam żadnego z tych sklepów u siebie, więc i tak musowo zamawiać.
#zakupy #pytanie #smartfon #smartfony