Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@BayzedMan: Pewnie dlatego, że Empik jest ogólnopolską siecią salonów prasowych, a ten Fragstore jest jakimś ruskim podrzędnym słupem słupa VK, z towarami z Aliexpress.
  • Odpowiedz
  • 409
@ZAKAPIOREK: niech weryfikują pracowników. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś z Polski to wstawił lub nawet zatwierdził. Od razu by mu się zaświeciła lampka.
  • Odpowiedz
@Kloski @Aleale2 @janek_kombajnista

dzwoniłem teraz na infolinie do tych łbów i zgłosiłem sprawę , babka sama w szoku że wgl takie coś mieli w ofercie....

nakierujecie mnie gdzie jeszcze mogę ich dodatkowo zgłosić/nagłośnić temat za takie krzywe akcje? Powinni za to odpowiadać surowo!!!!
  • Odpowiedz
Naprawdę trzeba zadzwonić albo napisać e-mail do #empik o przerwanie subskrypcji premium? Chciałbym zrezygnować ale nigdzie nie ma takiej opcji i z tego co wyczytałem tylko taką drogą można to zrobić. O co chodzi bo nie ogarniam? #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rio ja to ogólnie mam w------e bo nie mieszkam w Polsce i karta jest podpięta zagraniczna. Dziwi mnie tylko sposób w jaki można zrezygnować z konta. Nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałem. To jest normalna procedura w Polsce?
  • Odpowiedz
Mirki, mam pytanie z ciekawości. Jak rozumiecie otrzymaną informację od Empiku:

" Pamiętaj o rabacie. Przy odbiorze zamówienia w salonie Empik możesz skorzystać z rabatu do -20% na wybrane kategorie. Rabat możesz wykorzystać jednorazowo w salonie, w dniu odbioru zamówienia. Aby z niego skorzystać, pokaż sprzedawcy kupon "

Zamówienie, które zostało złożone, było w tych "Wybranych kategoriach". Płatność przy odbiorze.

1.

Jak wyżej

  • Rabat na złożone zamówienie 38.5% (5)
  • Rabat na inne produkty, poza zamówieniem 61.5% (8)

Oddanych głosów: 13

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale z tym empikiem to dajcie spokój. Od pięciu dni im aplikacja nie działa. Czyściłem nawet wszystkie dane i sprawdzałem aktualizacje. Nieźle się do świąt przygotowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#empik #aplikacje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#empik to geniusze - nadali mi przesyłkę do paczkomatu, ale była za duża, żeby się zmieścić do paczkomatu i wróciła z powrotem do sortowni LOL
Fachowcy w pakowaniu.
A przesyłkę nadawali tydzień prawie. Nie polecam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzy ktoś czy stacjonarnie w #empik można kupić kody do #psn w formie tego kartonika/zdrapki tak aby można bylo je dać na prezent?
Na stronie widzę, ze mają tylko wysyłane na maila #ps5 #ps4
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PaulStone: podłączenie do wi-fi raczej nie ma znaczenia. Choć nie wiem na 100%, bo ja zawsze mam włączone. Znaczenie ma czas. Książka ma nadany atrybut wypożyczenia na dany okres (na kiedy jest abonament opłacony). Po tym czasie czytnik wyświetli informację, że książki nie może otworzyć.
Jeśli będziesz miał nowy kod, to aplikacja przedłuży "ważność" e-booka podczas synchronizacji.
  • Odpowiedz