#empik Ma ktoś pomysł, jak rozwiązać sytuacje, kupiłem dzisiaj kod na steam, Empik, niestety status zamówienia wisi, jako weryfikacji, Empik oczywiście odbił piłeczkę, że mam czekać 48 godzin na odpowiedź, Ma ktoś pomysł, co zrobić by ruszyli i przyśpieszyli sprawę.
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
- 0
@TobiaszSuchy Długo nad tym myślałeś bezbeku nie?
@Seszelek: dlugo to nie, długo to się powstrzymywalem bo nikt nie pisal kodu, zeby nie bylo dałem innym szanse :)
Oddam kod na 30 dni darmowego planu EmpikGo osobom bez aktywnej subskrypcji w zamian za założenie konta na Zen z mojego linka. W pakiecie za założenie otrzymasz 150 dni darmowego planu Pro i Kamień Radości i wartości kilku euro ☺️ Najlepsza oferta na mirko-rynku 😎
EmpikGo - subskrypcja z automatycznym odnowieniem, więc należy anulować przed upływem darmowych 30 dni.
#empik #empikgo #zadarmo #zakupy
EmpikGo - subskrypcja z automatycznym odnowieniem, więc należy anulować przed upływem darmowych 30 dni.
#empik #empikgo #zadarmo #zakupy
- 0
@dzester jeszcze jak, jak najbardziej
źródło: temp_file6265048320918939865
Pobierz- 0
@dzester a i dodam, że w Zen standardowy cashback za zakupy w Empiku to 4%, a można mieć więcej, jak się trafi kamyczek okazji. Polecam poszukać czym jest Zen. Warto.
źródło: temp_file2757885598213029328
Pobierz#empik Jak znaleźć coś na Empik.com by nie wyświetlał się ten śmietnik przypominający Allegro? Chcę zamówić do salonu coś z elektroniki, co sprzedaje ich sklep internetowy a nie podróbkę od jakiejś Anety, gdzie jeszcze trzeba płacić za transport.
@przegrywNL: po lewej masz filtry i zaznaczasz Sprzedawca: Empik
- 0
@Leetoo: Dzięki, już znalazłem. Choć dopiero po tym jak zainstalowałem aplikację. Na stronie nie można było się połapać.
Dlaczego ksiazki w empiku stacjonarnie sa drozsze niz zamawiane przez internet? #pytaniedoeksperta #empik #zakupy
- 0
@Jestem_Tutaj: no ja tego nie rozumiem, bo przebitka jest ponad 40% xD
@BrakWolnegoLoginu Bo trzeba zapłacić za sklep cały i pracowników. Sprzedaż wysyłkowa jest tania i często realizuje ją jakaś mała spoleczka-coreczka.
- 0
Czy tylko ja ma problem z aplikacją #empik na #miui #android ?
Xiaomi Redmi Note 13 pro 5g na MIUI 14.0.6 z root.
Po zalogowaniu wyskakuje komunikat o treści:
Ups... coś poszło nie tak
Spróbuj odświeżyć aplikację lub wróć do nas za kilka minut.
Ostatnia działająca u mnie wersja to 3.50.38. Ale jest znacząco okrojona względem nowszych - kilka rzeczy nie działa.
Xiaomi Redmi Note 13 pro 5g na MIUI 14.0.6 z root.
Po zalogowaniu wyskakuje komunikat o treści:
Ups... coś poszło nie tak
Spróbuj odświeżyć aplikację lub wróć do nas za kilka minut.
Ostatnia działająca u mnie wersja to 3.50.38. Ale jest znacząco okrojona względem nowszych - kilka rzeczy nie działa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Kto chce być zawołany na fragment 4 (albo nowego #harlekinydlaprzegrywow nie wiem co dodam kolejne) to może zaplusować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#neonet czy #xkom czy #empik?
Mam na oku MOTOROLA MOTO G84 5G 8/256GB i w Neonecie kosztuje 660 zł, a w pozostałych wymienionych 699 zł. Zastanawiam się, gdzie jest najlepszy serwis reklamacyjny w przypadku ewentualnych usterek i czy warto dopłacić. Nie mam żadnego z tych sklepów u siebie, więc i tak musowo zamawiać.
#zakupy #pytanie #smartfon #smartfony
Mam na oku MOTOROLA MOTO G84 5G 8/256GB i w Neonecie kosztuje 660 zł, a w pozostałych wymienionych 699 zł. Zastanawiam się, gdzie jest najlepszy serwis reklamacyjny w przypadku ewentualnych usterek i czy warto dopłacić. Nie mam żadnego z tych sklepów u siebie, więc i tak musowo zamawiać.
#zakupy #pytanie #smartfon #smartfony
@erdwa neonet to to samo co Xkom więc jak świadczą podobne usługi serwisowe do tych, które aktualnie mi prezentują z moim zleceniem reklamacyjnym to może lepiej jednak poszukać gdzieś indziej xd
@erdwa podstawowa zasada - nigdy nic nie zamawiaj w neonet, chyba że chcesz się bujać z obsługą klienta miesiącami. Mam od nich sprzęt (mój błąd trzeba było odesłać w ciągu 14 dni a nie zgłaszać niezgodność z tyt. rekojmi i żądać wymiany) - i tak drugi miesiąc już jest w serwisie na naprawie :) a oni nic nie wiedzą i nie ogarniają. Gdziekolwiek indziej wymieniliby od strzała, albo chociaż proces obsługi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Jeśli chcesz być zawołany na Losowy Fragment 3 zaplusuj ten komentarz!
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Jeśli chcesz być zawołany na Losowy Fragment 2 zaplusuj ten komentarz!
@wqeqwfsafasdfasd: poziom literacki harlekinów rzeczywiście
- 0
#quebonafide #empik
Ma ktoś link do jakiegoś restreama? Wisi tak od kilku minut - Ani kasy, ani streama. Zajebisty empikbilety - odradzam jak cholera.
Ma ktoś link do jakiegoś restreama? Wisi tak od kilku minut - Ani kasy, ani streama. Zajebisty empikbilety - odradzam jak cholera.
źródło: obraz
Pobierz@ArtoWski: Wyślą po koncercie XD
- 1
@nowekontobomoderacjaniepomaga: było w spamie. Mega dawno nic mi tam nie wpadło, z rzeczy oczekiwanych. Dobre to
- 0
Ktoś się orientuje, czy w empiku lub euro rtv agd można kupić np. karty allegro? Mam kilka kart podarunkowych, które mogę wykorzystać w tych dwóch sklepach.
#empik #eurortvagd
#empik #eurortvagd
- 0
#empik ma skompletowany mój #nintendoswitch2 od bodajże środy i dalej nie wysyła do salonu. Miał ktoś taki przypadek? #nintendoswitch #nintendo #pytaniedoeksperta
@MPTW nie zamawia się w empiku takich rzeczy…
- 1
czy ta usluga empikfoto, zeby zamienic zdjecie w puzzle, jest na poziomie? teraz maja promke, zawstanawiam sie nad uwiecznieniem w puzzelkach mojego swietej pamieci kotela i jeszcze bardzo zywego piesela
#empik #empikfoto #puzzle #fotografia
#empik #empikfoto #puzzle #fotografia
- 0
Czy jest jakiś mireczek w Szczecinie, który służyłby pomocą i dzisiaj skoczyłby do empiku w Szczecin Galaxy? Widzę że już praktycznie tylko tam jest dostępna rzecz, którą potrzebowałbym kupić, a nie ma opcji wysyłki, sam mieszkam w Warszawie. Chodzi również o wysyłkę paczkomatem tego. Wszystko opłacam włącznie z pofatygowaniem się
#szczecin #empik
#szczecin #empik
#empik za odbiór w salonie pobiera 9zł. xDˣᴰ
źródło: 78d9b44938f242d09b45ae1983c97cad
Pobierz#empik za odbiór w salonie pobiera 9zł. xDˣᴰ
@Mirkoncjusz: to jest irracjonalne, odkąd wprowadzili tę opłatę, to ani razu tam nic nie kupiłem xD
@Mirkoncjusz: a to nie jest tak ze to 9zl jest tylko jak empik jest posrednikiem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adisoniusz: zwrot
@adisoniusz: To foliowanie to taka folia jak na fajkach albo herbacie? Czy taka termokurczliwa? Jak termo to może być zawijane w sklepie. Może juz był zwrocik...
Szukam eBook “Deep Learning. Systemy uczące się” wersja polska.
Da się wziąć gdzieś ePub/mobi taniej niż 100pln?
#ksiazki #kindle #empik #programowanie #informatyka #siecineuronowe #keras #tensorflow #czytajzwykopem
Da się wziąć gdzieś ePub/mobi taniej niż 100pln?
#ksiazki #kindle #empik #programowanie #informatyka #siecineuronowe #keras #tensorflow #czytajzwykopem
@marcus777:
1 maja jest, majówka, ludzie ryby łowią, na rowerze jeżdżą, grillują, daj se dzisiaj spokój na naukę. Wiem, że w IT jest wyścig szczurexów ale bez przesady.
1 maja jest, majówka, ludzie ryby łowią, na rowerze jeżdżą, grillują, daj se dzisiaj spokój na naukę. Wiem, że w IT jest wyścig szczurexów ale bez przesady.
- 2
@Ksiega_dusz: no zwyrole w tym IT. Do tego książki czytają

























źródło: empik
Pobierzźródło: comment_1656600959ZYEtllEjz6xVDpPYPqvhxJ,w400
Pobierz