#empik Ma ktoś pomysł, jak rozwiązać sytuacje, kupiłem dzisiaj kod na steam, Empik, niestety status zamówienia wisi, jako weryfikacji, Empik oczywiście odbił piłeczkę, że mam czekać 48 godzin na odpowiedź, Ma ktoś pomysł, co zrobić by ruszyli i przyśpieszyli sprawę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oddam kod na 30 dni darmowego planu EmpikGo osobom bez aktywnej subskrypcji w zamian za założenie konta na Zen z mojego linka. W pakiecie za założenie otrzymasz 150 dni darmowego planu Pro i Kamień Radości i wartości kilku euro ☺️ Najlepsza oferta na mirko-rynku 😎

EmpikGo - subskrypcja z automatycznym odnowieniem, więc należy anulować przed upływem darmowych 30 dni.

#empik #empikgo #zadarmo #zakupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#empik Jak znaleźć coś na Empik.com by nie wyświetlał się ten śmietnik przypominający Allegro? Chcę zamówić do salonu coś z elektroniki, co sprzedaje ich sklep internetowy a nie podróbkę od jakiejś Anety, gdzie jeszcze trzeba płacić za transport.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja ma problem z aplikacją #empik na #miui #android ?
Xiaomi Redmi Note 13 pro 5g na MIUI 14.0.6 z root.
Po zalogowaniu wyskakuje komunikat o treści:
Ups... coś poszło nie tak
Spróbuj odświeżyć aplikację lub wróć do nas za kilka minut.

Ostatnia działająca u mnie wersja to 3.50.38. Ale jest znacząco okrojona względem nowszych - kilka rzeczy nie działa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#neonet czy #xkom czy #empik?
Mam na oku MOTOROLA MOTO G84 5G 8/256GB i w Neonecie kosztuje 660 zł, a w pozostałych wymienionych 699 zł. Zastanawiam się, gdzie jest najlepszy serwis reklamacyjny w przypadku ewentualnych usterek i czy warto dopłacić. Nie mam żadnego z tych sklepów u siebie, więc i tak musowo zamawiać.
#zakupy #pytanie #smartfon #smartfony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erdwa neonet to to samo co Xkom więc jak świadczą podobne usługi serwisowe do tych, które aktualnie mi prezentują z moim zleceniem reklamacyjnym to może lepiej jednak poszukać gdzieś indziej xd
  • Odpowiedz
@erdwa podstawowa zasada - nigdy nic nie zamawiaj w neonet, chyba że chcesz się bujać z obsługą klienta miesiącami. Mam od nich sprzęt (mój błąd trzeba było odesłać w ciągu 14 dni a nie zgłaszać niezgodność z tyt. rekojmi i żądać wymiany) - i tak drugi miesiąc już jest w serwisie na naprawie :) a oni nic nie wiedzą i nie ogarniają. Gdziekolwiek indziej wymieniliby od strzała, albo chociaż proces obsługi
  • Odpowiedz
Ktoś się orientuje, czy w empiku lub euro rtv agd można kupić np. karty allegro? Mam kilka kart podarunkowych, które mogę wykorzystać w tych dwóch sklepach.
#empik #eurortvagd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Smartek @MPTW zaryzykowałem, zamówiłem w empiku bo miałem kartę podarunkowa na kilka stów i od rana w dniu premiery konsola była do odebrania w salonie. Dodatkowo, w sklepie w wolnej sprzedaży było przynajmniej kilka egzemplarzy konsoli. Raczej bym probowal sie dodzwonic i dowiedzieć o co chodzi
  • Odpowiedz
czy ta usluga empikfoto, zeby zamienic zdjecie w puzzle, jest na poziomie? teraz maja promke, zawstanawiam sie nad uwiecznieniem w puzzelkach mojego swietej pamieci kotela i jeszcze bardzo zywego piesela

#empik #empikfoto #puzzle #fotografia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś mireczek w Szczecinie, który służyłby pomocą i dzisiaj skoczyłby do empiku w Szczecin Galaxy? Widzę że już praktycznie tylko tam jest dostępna rzecz, którą potrzebowałbym kupić, a nie ma opcji wysyłki, sam mieszkam w Warszawie. Chodzi również o wysyłkę paczkomatem tego. Wszystko opłacam włącznie z pofatygowaniem się

#szczecin #empik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adisoniusz: To foliowanie to taka folia jak na fajkach albo herbacie? Czy taka termokurczliwa? Jak termo to może być zawijane w sklepie. Może juz był zwrocik...
  • Odpowiedz
Hejo mireczki, czy w empiku zatrudniają osoby poniżej 18-stki? Znajoma ma bzika na punkcie książek i bardzo chciałaby pracować w jakimś sklepie z nimi xD #praca #empik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach