Istnieje gorszy sklep niż #empik ? Jak wchodzę tam to uderza mnie takie niedopasowanie. Na półkach prężą się tytuły w stylu Silmarilion Tolkiena, obowiązkowi Pilipiuk i Piekara oraz 20 innych jakże oryginalnych i polotnych autorów polskiej fantastyky, obok regału z mangami z Erenem, jakimiś komixxami, a dwa regały dalej Królowa Różańca Świętego. pozostaje uwolnić się od wszechobecnych na każdym rogu Empików
wpisy
Najnowsze
Archiwum

KingaM
- 0

paczelok
via Wykop- 0
@KingaM: jacy klienci taki sklep
Pytanko. Jeśli kupiłam coś na raty w Empiku (przez Santander) i zdecydowałam się zwrócić towar to czy sklep jakoś anuluje te raty czy to ja muszę rozwiązać umowę z bankiem?
#pytanie #empik #raty #pytaniedoeksperta #santander
#pytanie #empik #raty #pytaniedoeksperta #santander
@Patrycja89: "Jeśli kupiliśmy produkt na raty, czyli wraz z umową kupna zawarliśmy umowę kredytu to jest to tzw. kredyt wiązany, który automatycznie ulegnie rozwiązaniu wraz z otrzymaniem przez sprzedawcę informacji o odstąpieniu od umowy. Tym samym nie musimy oddzielnie informować kredytodawcy o rezygnacji z zakupu – jest to obowiązek sprzedawcy. Zalecane jest jednak, aby konsument poinformował o tym firmę, w której zaciągnął zobowiązanie"
- 0
@wyslannik_jsm: też to widziałam jak szukałam info, ale babka na czacie Empiku mówiła mi, że według niej to mogę złozyć pismo w banku już po odsyłce sprzętu. Ogólnie jak z nią gadałam to miałam wrażenie, że dopiero rozpoczęła pracę i nie ogarnia o czym mówi i dlatego dopytuję. Też mi się wydawało, że to sklep ogarnia sam z bankiem.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@brednyk: empik, e-booków się szuka przez świat czytników
Zresztą nawet jest wyjaśnienie
https://swiatczytnikow.pl/dlaczego-e-booki-sa-takie-drogie-spojrzenie-wydawcy/
Zresztą nawet jest wyjaśnienie
https://swiatczytnikow.pl/dlaczego-e-booki-sa-takie-drogie-spojrzenie-wydawcy/
@Erlade: ceny z rozdzielnika to najgłupszy pomysł.
Czemu nikt nie podnosi, że książkę papierową po przeczytaniu legalnie można odsprzedać, e-booka, czy audiobooka juz nie bardzo...
Czemu nikt nie podnosi, że książkę papierową po przeczytaniu legalnie można odsprzedać, e-booka, czy audiobooka juz nie bardzo...
Będę miał zniżkę na drugą tańsza książkę 40% w empik, więc coś bym wziął.
Polecicie coś wartego do przeczytania co mogłoby zmienić życie? Jedna książkę, która byście wybrali jeżeli tylko jedna byście mogli przeczytać w życiu lub polećcie książkę, która w czymś wam pomogła jeżeli chodzi o rozwój osobisty.
Tylko nie potęga podświadomości od JM...
#ksiazki #rozwojosobisty #empik #czytanie
Polecicie coś wartego do przeczytania co mogłoby zmienić życie? Jedna książkę, która byście wybrali jeżeli tylko jedna byście mogli przeczytać w życiu lub polećcie książkę, która w czymś wam pomogła jeżeli chodzi o rozwój osobisty.
Tylko nie potęga podświadomości od JM...
#ksiazki #rozwojosobisty #empik #czytanie
@progresywneprzeladowanie: "Cesarz" Kapuścińskiego czytałeś ?
- 2
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BKZGlamrap: powinien dodać tę wyjątkową pozycję na lubimyczytać
Myślałem że #empik online jest bardziej ogarnięty. Wczoraj rano zamówiłem a oni mi wysłali to Pocztexem. Na allegro gdybym zamówił to już było w paczkomacie
- 7
@alxnr niezmiennie od lat jest popyt na papieża - jest zatem i podaż. Jedyne co się zmieniło to motywacja kupujących. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miruny, iphone w Empiku ma zawsze ceny pare stówek niżej, najczęściej sprzedaje je podmiot opisany jako Sinayo/Mahara. Opinie na samym Empiku są spoko, ale skąd te ceny? Pamiętam akcje z Bestcena/dragonist i ich sprzedażą przez Empik, ale teraz już tych dwóch sprzedawców tam nie widzę. Te telefony są z innych rynków, to jakieś pozwrotowce, czy o co tu chodzi? Mial ktoś z takim telefonem sprzedanym za pośrednictwem Empiku po niezłej cenie do
@kowboj268170 mordeczko radzę się w to nie pchać, to nie empik sprzedaje tylko jakiś sklep-słup poprzez usługę marketplace. Empik niby weryfikuje sprzedających ale w rzeczywistości wpuszczają prawie każdego a wałki usuwane są dopiero jak mają po kilka tysięcy otwartych reklamacji. Jak z empik.com - to tylko sprzedawca Empik. Inaczej licz się z tym że dostaniesz telefon pozwrotowy albo refuba a w razie potrzeby skorzystania z gwarancji - życzę cierpliwości. Opisuje na
@kowboj268170: Ja odpowiem. Rok temu kupowałem przez Empik Sinayo 2 iPhone’y 15 Pro Max. Telefony przyszły nowe, zabezpieczone oryginalnymi taśmami a sama firma faktury VAT wystawiła. Przed chwilą sprawdziłem i telefony są (a przynajmniej moje) z zagranicznego rynku. Na pudełkach brak polskich tekstów. Możesz śmiało stamtąd kupować.
Mam na sprzedaż karty podarunkowe 100zł za 90 i 200zł za 180 :)
#empik
#empik
#empik Co im się dziś podziało? Wszystkie książki zagraniczne normalnie miały czas dostawy 7-8 dni.
Dziś wszytskie są 14-15 dni.
Dziś wszytskie są 14-15 dni.
- 0
- 0
- 9
Czy dałoby się bardziej bartosiakowo nazwać tę książkę?
#bartosiak #zychowicz #strategyandfuture #empik #ksiazki
#bartosiak #zychowicz #strategyandfuture #empik #ksiazki
źródło: zapiski-w-przededniu-wojny-czyli-dzieci-morza-wzywaja-swoja-matke-b-iext147052089
Pobierz@AtlantyQ: ostatnio mówił że to są felietony które wcześniej były za paywallem na S&F.
Ci goście to są mistrzowie monetyzacji, Zychowicz też najpierw nagrywał filmik na youtube a potem robił transkrypcję i opylał w postaci książek xD
Ci goście to są mistrzowie monetyzacji, Zychowicz też najpierw nagrywał filmik na youtube a potem robił transkrypcję i opylał w postaci książek xD
@card_man: W sumie większość książek Bartosiaka, to taki zbiór felietonów. Czy to źle? Raczej nie. Mi się to całkiem fajnie czytało, zwłaszcza z kontekstem do późniejszych wydarzeń.
Ale książki Zychowicz/Bartosiak to porażka. Raz że nie lubię czytać wywiadów, a dwa mam całkiem dobrą pamięć, więc czytam na wiecznym deja vu.
Ale książki Zychowicz/Bartosiak to porażka. Raz że nie lubię czytać wywiadów, a dwa mam całkiem dobrą pamięć, więc czytam na wiecznym deja vu.
Mireczki, jaka jest szansa, że jeśli kupię album muzyczny w przedsprzedaży w empiku, to będę go mógł odebrać w salonie jeszcze w dniu premiery? Zamawiał ktoś kiedyś preordery w empiku i pamięta jak to wyglądało z wysyłką / dostępnością? Bo sęk w tym, że premiera jest w piątek przed świętami, więc pewnie gdyby wybrać dostawę, to przyszedłby dopiero po świętach.
#empik #muzyka #pytaniedoeksperta
#empik #muzyka #pytaniedoeksperta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@fifrak: Dzięki, konsultantka mi powiedziała, że co do zasady to w dniu premiery produkt już powinien być u mnie. Zobaczymy jak wyjdzie.
- 0
Zawsze uważałem, że to złodziejski sklep i traktuje się go bardziej jak wystawę, ale widze, że #empik nawet nie kryje się z tym, że uważa swoich klientów za frajerów
Praktycznie dowolny produkt (z w miarę dostępnością) cena w internecie przykładowo 140zł i na tej samej stronie sprawdzając dostępność i odbiór w sklepie wychodzi ok 170zł. (inny przykład 176, a w salonie 219).
Oferty na promocji to już w ogóle w
Praktycznie dowolny produkt (z w miarę dostępnością) cena w internecie przykładowo 140zł i na tej samej stronie sprawdzając dostępność i odbiór w sklepie wychodzi ok 170zł. (inny przykład 176, a w salonie 219).
Oferty na promocji to już w ogóle w
#empik #reklamacja
Reklamował ktoś kiedyś produkt, który przyszedł w r-------y pudełku?
Zamówiłam figurkę kolekcjonerską i wysłali mi ją w podartym, pogniecionym i kompletnie rozwalonym pudełku. Napisałam maila do empika, ale póki co zero odzewu.
Ktoś wie jak to wygląda w takich sytuacjach?
Reklamował ktoś kiedyś produkt, który przyszedł w r-------y pudełku?
Zamówiłam figurkę kolekcjonerską i wysłali mi ją w podartym, pogniecionym i kompletnie rozwalonym pudełku. Napisałam maila do empika, ale póki co zero odzewu.
Ktoś wie jak to wygląda w takich sytuacjach?
@Alexiss169: akurat z figurkami FANKO POP to standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z czego co pamiętam, to dostaniesz 10 zł kupon albo wymianę produktu
Zdjęcie z X
Z czego co pamiętam, to dostaniesz 10 zł kupon albo wymianę produktu
Zdjęcie z X
źródło: Messenger_creation_859154525936671
Pobierz- 0
@Helonzy: O, widzę, że jesteś w tej samej sytuacji. No właśnie jest to figurka funko i przyszła w podobnym stanie jak ta na zdjęciach.
A orientujesz się może jak przebiega ta wymiana? Długo to trwa? I czy można stacjonarnie w salonie?
Kupiłam figurkę jako prezent urodzinowy, więc czekanie 2 tygodnie aż wymienią to trochę słaba opcja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A orientujesz się może jak przebiega ta wymiana? Długo to trwa? I czy można stacjonarnie w salonie?
Kupiłam figurkę jako prezent urodzinowy, więc czekanie 2 tygodnie aż wymienią to trochę słaba opcja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pontifex_Minimus kiedyś tak miałam w sephorze, zamówiłam sobie z odbiorem w sklepie (realizacja do 2 godzin) to od razu pojechałam po to, babki nie wiedzą o co chodzi i jak to zrobić, musiałam chodzić po galerii kolejną godzinę, żeby się połapały i wydały mi to zamówienie, koniec końców lepiej nie rezerwować niczego tylko od razu jechać i to powszechna praktyka jak widać
Nawiązując do wpisu https://wykop.pl/wpis/74783837/wpis
Dostałem odpowiedź od #empik
Czuje dobrze człowiek xD niby nic a cieszy !
#
Dostałem odpowiedź od #empik
Czuje dobrze człowiek xD niby nic a cieszy !
#
Taka sytuacja z #empik xD a chcieli mnie zbyć ehh
#zakupy #obslugaklienta #heheszki #pokemon #pokemontcg
Reszta w komentarzach
#zakupy #obslugaklienta #heheszki #pokemon #pokemontcg
Reszta w komentarzach
źródło: temp_file1075455313922944507
Pobierz


























