Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pewien mirek dobrze zauważył, że sporym problemem dla niebieskich dobijających 30-stki jest prosty fakt, że jesteś POZA widełkami wyszukiwań. Sam się na tym złapałem, że kiedyś miałem o wiele więcej matchy/lajków a na prawdę gorzej wyglądałem oraz moje zdjęcia to były typowo od lustra bez pomysłu. Z wiekiem akurat wyrobiłem się, siłownia, ciuchy, barber, foty z różnych zakątków świata i mam malutko lajków a jak już to od starszych pań. Jak ktoś jest w okolicach 30 lub więcej to właściwie nakłada się wiele problemów:

- nie jesteś w widełkach młodych dziewczyn a starszych jest o wiele mniej na #tinder i starsze przez to że są po przejściach lub szukają ślubu na wczoraj mają o wiele większe wymagania bo oczekują, że to będzie ich ostatni, najbardziej stabilny, przyszły mąż i ojciec dzieci
- masz ok. 30 lat więc minął twój peak socjalizacji -> szkoła, studia, zajęcia dla młodych. Pewnie jedyne twoje źródło kontaktów to praca albo pracujesz zdalnie
- twój etap młodości przpadał na okres, gdy jeszcze było "normalnie" na aplikacjach randkowych i ludzie częściej poznawali się na żywo
- sam pewnie potraciłeś znajomych albo zajęli się swoim życiem bo każdy pozakładał rodziny, koleżanki powychodziły za mąż, już nie te czasy że idziesz na piwo z kolegą i zagadacie dla beki do lasek obok przy stoliku

Jak to rozwiązać? Sam nie wiem. Pewnie it's over chociaż sam mam jeszcze nadzieje. Najlepiej chyba wychodzić wszędzie gdzie się da i maxxymalizować swoje szanse. Coś jak próba odtworzenia czasów studiów, gdzie masz non stop kontakt z każdym. Wychodzi na to, że trzeba liczyć na statystyke i farta, że jak przerobisz tysiące kontaktów, rozmów, przypadkowych ludzi to musi trafić się chociaż jedna.

#agepill #przemyslenia #przegrywpo30tce #wykop30plus #wykop30club #przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #relacje #doroslosc #mlodosc #badoo #podrywajzwykopem #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulbulator90: Według urojeń redpillakow przeciętny chlop po 30 ma Porsche w garażu, 2 domy pod warszawą i jest prezesem wielkiej firmy. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, ale cóż, może i Ty mógłbyś takim gościem się stać po zakupie redpillowego kursu w promocyjnej cenie 1500zł?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @bulbulator90: statystyczny mirek przegryw? pff, przeciętny normik taki nawet nie jest
@johann_10: i co ci z wyglądu jak nawet cie w widełkach nie ma?
@Rimbolo: nikt z redpilla tak nie mówi, nie lubie takiego generalizowania bo wojenka na wykopie redpill vs blackpill

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Generalnie zgadzam się co do tej diagnozy, trafnie to zdiagnozowałeś

Jak to rozwiązać? Sam nie wiem. Pewnie it's over chociaż sam mam jeszcze nadzieje. Najlepiej chyba wychodzić wszędzie gdzie się da i maxxymalizować swoje szanse.


@mirko_anonim: Tylko czy wychodzenie "wszędzie" tak naprawdę coś zmienia? Przypomnę, że jest duża różnica między byciem Z LUDŹMI i naprawdę socjalizacją i integracją z nimi a byciem MIĘDZY LUDŹMI. Czymś innym jest iść z grupą 3 znajomych na np. jakiś pub quiz gdzie sobie gadasz z nimi + z innymi grupkami ludzi a czym innym jest jak sobie sam pójdziesz do kina, do muzeum czy na koncert. Samemu też się możesz ofc dobrze bawić, ale też realnie możesz się do nikogo nie odezwać ewentualnie zaliczyć kilka szybkich i powierzchownych gadek
  • Odpowiedz
to takie 20-24 lat z palcem w doopie są w twoim zasięgu


@johann_10: ale gdzie realnie takie poznawać z wykluczeniem apek randkowych i cold approach (bo i jedno i drugie jest słabą opcją dla ogarniętego kolesia ale nie-przystojniaka)
  • Odpowiedz
A nie możesz znaleźć kobietę w przedziale wiekowym 25-33, 35 lat? Zamiast 20 latki, która ma w około mnóstwo znajomych i chcę się wybawić?


@Angelika_S: każdy facet realnie by wolał młodszą - nie tylko ze względu na wygląd ale też na bardzo specyficzne zmiany w charakterze i zachowaniu jakie zachodzą u kobiet po 30 roku życia

OCZYWIŚCIE że nie u wszystkich i zawsze, ale naprawdę statystycznie im laska jest starsza tym jest gorsza z charakteru i bardziej zgorzkniała, mająca wymagania co do faceta, zraniona po poprzednich związkach, zniesmaczona do
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

- twój etap młodości przpadał na okres, gdy jeszcze było "normalnie" na aplikacjach randkowych i ludzie częściej poznawali się na żywo

- sam pewnie potraciłeś znajomych albo zajęli się swoim życiem bo każdy pozakładał rodziny, koleżanki powychodziły za mąż, już nie te czasy że idziesz na piwo z kolegą i zagadacie dla beki do lasek obok przy stoliku

Wystarczy nie siedzieć na dpsku i się uzalać nad sobą.
  • Odpowiedz
Według urojeń redpillakow przeciętny chlop po 30 ma Porsche w garażu, 2 domy pod warszawą i jest prezesem wielkiej firmy. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, ale cóż, może i Ty mógłbyś takim gościem się stać po zakupie redpillowego kursu w promocyjnej cenie 1500zł?


@Rimbolo: słabe manipulacje / sugerowanie się totalnymi odklejkami, których nikt nie traktuje na poważnie xD.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): @Angelika_S
Mogą. Ale problem jest tak złożony, że wiele kobiet świadomie, lub nieświadomie nie chce go dostrzegać.
Każdy facet nie chce być tylko mężem w średnim wieku, który słyszy od kobiety, że np naczynia nie są pozmywane ect, podczas gdy ta sama kobieta gdy była młoda mówiła swojemu chłopakowi czułe słówka, przytulali się, przeżywali przygody, wyjazdy. Brak tego u faceta 28+ lat jest jak kalectwo to raz, dwa, rówieśniczki, ktore moim zdaniem wbrew wykopowej narracji nie uderzają w ścianę mają inny problem. One nie chcą się bawić, tyka u nich zegar biologiczny na dziecko, lub już mają dziecko. Dla faceta taka opcja jeśli sam nie ma jakiś przygód za uszami taka opcja jest jak kompletny over.
Jeśli facet się nie wybawi za młodu jest kaleką dożywotnio i żadna uroda, żadne zarobki tego nie zrekompensują. Można oczywiście bawić się w różnicę wieku, gdzie nie ma pracia np na dziecko i stabilziację, ale zależy od sytuacji.
Dlaczego na tagu popularny jest tag divyzwykopem? Często faceci nie chodzą tam, bo libido ich rozrywa, ale to jedyny sposób na zdobycie doświadczenia, lub też jakiegoś przebiegu, wiedząc, że już nigdy nie będą tym wyjątkowym 17 latkiem jako pierwsza miłość, lub studendzką luźną przygodą. Nie chodzi o seks. Chodzi o chronolgię życia. Młodość jest wszystkim. Starość i wiek średni są niczym bez tego pierwszego. Wybacz wywód, ale starałem się wyjaśnić bez wykopkowego hejtu na kobiety. Tego kalectwa zmarnowanych lat nie da się naprawić. Pozostaje gnić w samotności, lub znaleźć taką, które nie chce stabilizacji. Taka gorzka prawda. Mam nadzieję, ze zrozumiesz, że sytuacja faceta jest po prostu beznadziejna jak po przekroczeniu 27 lat gówno ma
  • Odpowiedz
które nie mają wymagań z kosmosu i są zdrowe psychicznie


@Dietetyq oraz ładne, nie mam ani grama motywacji starać się dla kobiety, która mi się nie podoba, a malo jest atrakcyjnych kobiet po 29 roku zycia, zwlaszcza w Polsce
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >masz ok. 30 lat więc minął twój peak socjalizacji -> szkoła, studia, zajęcia dla młodych. Pewnie jedyne twoje źródło kontaktów to praca albo pracujesz zdalnie

Eksperci z czatu alarmują: po trzydziestce nie poznaje się już nowych osób


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
  • Odpowiedz
Dlaczego na tagu popularny jest tag divyzwykopem? Często faceci nie chodzą tam, bo libido ich rozrywa, ale to jedyny sposób na zdobycie doświadczenia, lub też jakiegoś przebiegu, wiedząc, że już nigdy nie będą tym wyjątkowym 17 latkiem jako pierwsza miłość, lub studendzką luźną przygodą. Nie chodzi o seks. Chodzi o chronolgię życia. Młodość jest wszystkim. Starość i wiek średni są niczym bez tego pierwszego. Wybacz wywód, ale starałem się wyjaśnić bez wykopkowego hejtu na kobiety. Tego kalectwa zmarnowanych lat nie da się naprawić. Pozostaje gnić w samotności, lub znaleźć taką, które nie chce stabilizacji. Taka gorzka prawda. Mam nadzieję, ze zrozumiesz, że sytuacja faceta jest po prostu beznadziejna jak po przekroczeniu 27 lat gówno ma przeżyte.


@mirko_anonim: tu akurat prawda, że z pewnych kwestii LEPIEJ jest korzystać zza młodu niż na starość tj. takie podróże czy seks lepiej smakują jak masz lat naście czy dwadzieścia parę niż jak to nadrabiasz przy 40 bo większości ludzi się już zwyczajnie mniej chce a też mają wiele zobowiązań jak rodzina czy kredyt

myślę też, że mocno uogólniasz bo jest wiele osób szczęśliwych co de facto się nigdy nie wybawili - szybko weszli w kierat i dzieciaki, tylko dla nich taka jest i była proza życia oni nie tłukli sobie obrazów z internetu że można latać po Dubaju czy na Malediwach zamiast kupować chatę i robić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tak wygląda życie, że w bardzo młodym wieku jest czas na pierwszą miłość ( z którą niekoniecznie się spędzi resztę życia) a ok 30 roku życia myśli się o poważniejszych sprawach. Co robiłeś gdy miałeś 18-25 lat? Siedziałeś w piwnicy i teraz masz pretensję do kobiet, że chcą mieć rodzinę i dzieci?
  • Odpowiedz