Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie wkurza polska mentalność czyli osiągasz 30 lat i każdy zaczyna dziadzieć. Naoglądałem się sporo filmików z USA i tam dorośli goście potrafią spędzać wolny czas jeżdżąc na BMX, przesiadują z ekipą na murku z piwkiem w tle muzyka albo coś sobie grają w garażu na gitarze żeby potem dać mini koncert dla sąsiadów.
A u nas? 30 latek to koniecznie koszula w spodnie, poważna mina i już nie wypada z kumplami wyjść na p--o bo jak to tak? takie rzeczy to na studiach a nie w tym wieku a co dopiero mówić o jakiś bardziej "szalonych rzeczach" jak urbex po starch magazynach czy mini melanż z kumplami na rurociągach. Ehh panowie dziadziejecie strasznie. Zero spontaniczności, zero szaleństwa. Wewnętrzny dzieciak dawno zduszony przez dorosłość bo chlip chlip rachunki i praca 8h dziennie. To samo na koncertach czy festiwalach muzycznych jestem jednym z najstarszych bo same gnojki po 17-25 lat, zero starszych - co oni do cholery robią?!

#mentalnosc #polak #polska #usa #przegryw #doroslosc #agepill #relacje #przegrywpo30tce #wykop30plus #wykop30club #blackpill #znajomi #zycie #zalesie #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie wkurza polska mentalność czyli osiąg...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim to jest tak samo jak po szkole koledzy znajdą sobie dziewczynę i nagle z co tygodniowych spotkań na np. piłkę, rower to robi się zero spotkań i nawet cię nie znają tak o z dnia na dzień xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bo w Polsce jest mentalność zapier9alania, kasa najważniejsza więc robisz nadgodziny byle szef cię poklepał po pleckach i finalnie masz czas tylko na sen i pracę, taka rzeczywistość
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Zgadza się, dziadziejemy.

Mnie aż trzepie jak słyszę faceta z trzema dyszkami który używa słów typu "melanż", "zajawka", "vibe".

Podobnie wk&rwiają mnie tszirty z nadrukami u takich.
  • Odpowiedz
zero starszych - co oni do cholery robią?!


@mirko_anonim: robią to co Pańcia pozwoli - zrozum, że niewolnik (aka. "głowa rodziny") jest od zapieprzania na fabrykę a nie od realizowania swojego wewnętrznego dziecka

jakieś lego, koncerty, bmx'y czy inne wymysły to nie są opcje dla "starego konia" + te kwestie są nieproduktywne wdg. masterminda czyli laski bo nie przynoszą żadnej korzyści

ewentualnie może mu pozwolić na taki eksces raz do
  • Odpowiedz
nie wiem jakich ty masz niby kolegów ale ja jestem po 30 i nikt się nie zachowuje tak jak opisałeś. W sumie to robimy ciekawsze rzeczy niż przed 30 bo mamy kasę.


@TurboDynamo: a macie akurat Wy rodzinę i dziecko? - bo to co opisał OP to dotyczy na moje WIĘKSZOŚCI kolesi a nie każdego jednego

są single, albo kolesie z normalną psychicznie laską która wręcz sama zachęca faceta do
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Chyba już było i #bait, ale ja w wieku 33 lat gram sobie cały czas w papierowe RPGi, figurki Warhammera, biegam trailrunning i jeżdżę konno - wszystko co robiłem jak byłem dzieciakiem w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Też to zauważyłem. Jestem po 30 i różnica jest u mnie taka, że moje zabawki są po prostu droższe. Motocykl, Kitesurfing, Zawody Kickboxing ale tez figurki z gier, pistolety nerf itp.
I wiele razy słyszałem od niektórych "Nie czas dorosnąć?", "Kiedy wreszcie dojrzejesz?"
Dla wielu posiadanie pasji innej niż p--o i grill jest zbyt dziecinne.
  • Odpowiedz