Mircy, jestem w trakcie pakowania. Jutro zaczynam dorosłe życie i wyprowadzam się od rodziców do #kolobrzeg. Dziwne uczucie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#doroslosc #samodzielnosc #odpowiedzialnosc
#wyznaniezdupy
#doroslosc #samodzielnosc #odpowiedzialnosc
#wyznaniezdupy

























1 - Zawsze możesz i tak wyjść gdzieś, a mimo wszystko mieszkanie samemu to większy komfort.
2 - Stanowcze nie, nie ładuj się na mieszkanie z jakąś parą.
3 - Do rozważenia jeśli lubisz jak na mieszkaniu coś się dzieje, wstać rano i zobaczyć zarzygany kibel czy nigdy nie myty zlew pełen naczyń, albo w------ć się jakich to n-----------h śmierdzących współlokatorów masz. Są koneserzy takiego stylu życia.
Trafnej decyzji życzę cumplu.