Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki. Nie kupowałem nigdy wcześniej nic na raty i napotkałem następujący problem przy próbie zrobienia tego online. Chciałem wziąć 20 rat, ale mam umowę o pracę do grudnia 2016 i system nie pozwolił mi wziąć więcej rat niż mam miesięcy do zakończenia umowy (przedłużenie jest formalnością, ale to wiem tylko ja i mój pracodawca). Sklep na stronie ma napisane, że w przypadku kupowania na raty (w fizycznym sklepie) wymagają tylko oświadczenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę sobie chodnikiem, wracam od znajomego.Ubrany klasycznie dla mnie, ciemne spodnie, porządne buty, biała koszulka pod i ciemna koszula na, przez ramię przerzucona teczka w której mam laptopa i inne pierdoły.
W pewnym momencie, przechodząc obok przystanku, pewna starsza pani zaczepia mnie i pyta:
"-Przepraszam pana, która godzina?"
Ja wtedy nonszalancko podciągam rękaw i z zegarka odczytuje godzinę.

Jak na zwykłego 3cio gimbazjalistę poczułem się strasznie dorosły...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobre murki, meldujdę.
Wyjechałam dziś na sztudia. Mama w puacz, ubieraj się ciepło, jedz obiady, jak braknie kasy to dzwoń ( #takbylo ).
Nowe miasto, nowa szkoła, nowi ludzie. Wcześniej przez rok mieszkałam, pracowałam, myślałam nad sensem własnego istnienia w Krakowie gdzie pół roku zajęło mi wychowywanie współlokatorów.
Teraz po ponad 3h się rozpakowałam. Zabiłam 3 pająki przez co miałam atak paniki połączony z próbą samobójczą (paniczny lęk przed pajonkami. od razu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@consummatumest: w takich chwilach pomysl sobie ze na twoje miejsce znalazloby sie z 5 takich rozowych z prowincji. Docen to ze masz takich tatele i mamele ze cie na taka wychowali i przestan wyc, przestan wyyyc, przestaaaan plakaaaac
  • Odpowiedz
KUP TAKIE KTÓRE DZIAŁA

@Sepang: lol macho się znalazł, pytam co jest obecnie technologicznie najlepsze, może są jakieś nowe systemy usprawniające proces prasowania, ale nie, przyszedłeś i się wypowiedziałeś jak jakiś janusz co najlepiej to by rozgrzanym żelazem koszule na kamieniu dociskał.

  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weszłam w kolejną fazę dorastania, gdy przyjeżdżam do domu rodzinnego, tam niewiele się zmieniło, jednak wszystko mnie denerwuje, bo nie jest tak jak się "przyzwyczaiłam". Odliczam godziny do odjazdu do "swojego domu", do "siebie", nudzi mi się niemiłosiernie, tyle spraw na mnie czeka etc. Czuję, że jeśli po studiach wróciłabym pracować do rodzinnej miejscowości to będzie to gorzką porażką.
#pamietniczek #przemyslenia #doroslosc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alonzoo3:
1 - Zawsze możesz i tak wyjść gdzieś, a mimo wszystko mieszkanie samemu to większy komfort.
2 - Stanowcze nie, nie ładuj się na mieszkanie z jakąś parą.
3 - Do rozważenia jeśli lubisz jak na mieszkaniu coś się dzieje, wstać rano i zobaczyć zarzygany kibel czy nigdy nie myty zlew pełen naczyń, albo w------ć się jakich to n-----------h śmierdzących współlokatorów masz. Są koneserzy takiego stylu życia.
  • Odpowiedz
@alonzoo3: Ja też #tfwnogf mieszkam sam już od roku. Owszem czasem są #feels alei tak jest więcej plusów. Tylko ja wynajmuje kawalerkę bo się cykam hipotecznego kredytu. Ja już na siłę nie szukam wyjścia z tfwnogf i zaczynam się cieszyć życiem. Szybciej kogoś znajdziesz mając pasje i prowadząc ciekawe życie niż śliniąc się do każdego różowego robiąc z siebie desperata.
Trafnej decyzji życzę cumplu.
  • Odpowiedz