Zeszłoroczna wyprawa @ChlopoRobotnik2137 dała mi odwagę do tego, by w wieku Chrystusowym zrobić swoim złomkiem, a także piętnastoma nadmiarowymi kilogramami - życiówkę. Przejechałem 300 km (180+120) do #kolobrzeg po to, by wypić p--o Colberg, pójść pod tablicę Łopuskiego przespać się i wrócić jutro rano do domu pociągiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

A nuż kogoś zainspiruje #chwalesie

PS Rower ze mną, bagażnikiem i
Czapkapapka - Zeszłoroczna wyprawa @ChlopoRobotnik2137 dała mi odwagę do tego, by w w...

źródło: 384

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1:07 a chuop siedzi na przystanku w Kołobrzegu w bardzo przyjemnej menelskiej okolicy, bo uciekł mu ostatni autobus a najbliższy pociąg regio do Koszalina o 5;15. Ech, chuop strudzon #przegryw #zalesie #kolobrzeg dobrze że pełne dwa powerbanki i kurtkę mam bo na 4h to nie będę hotelu wynajmował. Cóż, będzie do fabuły a nie pierwszy raz się nocuje pod chmurką
pieknylowca - 1:07 a chuop siedzi na przystanku w Kołobrzegu w bardzo przyjemnej mene...

źródło: 1000018889

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam jakiegoś fajnego hotelu dla 2+2 nad polskim morzem. Must have to wyżywienie na miejscu i atrakcje dla dzieciaków w hotelu na wypadek słabej pogody. Byłem już w Shellterze Rogowo, Factory Resort Kołobrzeg i Havet w Dźwirzynie - wszystko ok.
#wakacje #morze #gdynia #swinoujscie #kolobrzeg #gdansk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach