@polski_chinczyk_kek: po treningu to co najwyżej będziesz wypalony i napalony ale w trakcie treningu jest coś takiego. Ja co najmniej jeden trening w tygodniu mam taki że wezmę preworkout (czyli całe 200mg kofeiny) to w połowie treningu czuję się jak pół-bóg, największy samiec alfa, każda seria jest robiona jest do upadku bez najmniejszego zgrzytu i po kilku sekundach od jej wykonania już byś najlepiej robił następną, pewność siebie po prostu
  • Odpowiedz
✨️ Jak poradzić sobie z nerwicą i stresem w pracy?
Mirasy potrzebuję pomocy. Trafiłem na ostry kołchoz chwilę po wejściu na rynek pracy, zajechałem się fizycznie, psychicznie i nabawiłem się #nerwica . Od paru miesięcy jest mi słabo, mam stany lękowe, codziennie budzę się zmęczony, rozdrażniony, mam problemy z koncentracją. Wcześniej pomyślnie skończyłem studia, nie miałem żadnych problemów ze skupieniem się, nie czułem tłuczenia w głowie i ścisku w gardle
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Dałeś sobie narzucić pracę ponad siły, a w zamian otrzymałeś to co zawsze się otrzymuje. Wyciśnięcie do cna i zwolnienie, gdy twoja wydajność spadła, a spaść musiała przy pracy ponad siły. Niemal nikt takiej pracy nie docenia, zamiast tego zaczyna się obwinianie za wszystko, bo widzą, że sobie dajesz wejść na głowę. To co realnie wykonalne, to należy wykonać, a co jest ponad siły to trzeba zwrócić uwagę na
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: tak, sprawia że wszystko nie ma sensu bo wartość talentu i umiejętności zbliża się do zera A że ja żadnych z tych rzeczy nie posiadam więc tylko zyskuje i mniej się dołuje że czegoś nie umiem bo i tak to bez znaczenia
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Tylko bardziej dołuje jak myślę o tym g... i ludziach, którzy to stworzyli. Miałem plany, uczyć się języków obcych i wrócić do ambitnej pracy. Tylko, że to bez sensu, bo AI i tak będzie we wszystkim lepsza i tańsza. Teraz modlę się o przetrwanie w ochronie, ale za kilka lat i tak pewnie zastąpią mnie dronem czy androidem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Za tym stoi jedynie brzydka rzeczywistość. Świadomość mężczyzn na temat tego czym są (bo kim to trochę na wyrost) znacznie wzrosła w porównaniu z poprzednimi dekadami - w skrócie jesteśmy narzędziem w czasie pokoju, karmą dla dronów i pocisków w czasie wojny. Niestety, realia są takie, że przeciętny mężczyzna nie ma dużej wartości w społeczeństwie i ten fakt bynajmniej jest poruszany od czasów, kiedy modne stało się tłumaczenie wszystkiego
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nervous_breakdown: Z pewnością potrzeba czasu do uregulowania wszystkiego. Można zawsze skorzystać z pomocy specjalisty. Istotne jest nie wracać do picia , bo wszystko od początku się zacznie plus może dodatkowe problemy.
  • Odpowiedz
Zacząłem wylewać swoje żale ale doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu więc skasowałem w p---u wszystko. Wszyscy na tym tagu czują się podobnie: zmęczeni, przebodźcowani, bez nadziei na to że kiedyś będzie lepiej, bez motywacji.
#depresja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wrażenie, że co drugi facet w moim otoczeniu przechodzi przez jakiś cichy syf w związku. Słyszy, że przesadza, że jest problemem, że ma być twardy. A najgorsze jest to, że nie ma z kim o tym normalnie pogadać. Bez oceniania i głupich rad. Dlatego założyłem stronę na facebooku "Punkt Zwrotny". Zasada jest prosta, ktoś ma problem, przeżył coś toksycznego, chce się wygadać i zrzucić to z siebie – pisze do mnie
jarek2115 - Mam wrażenie, że co drugi facet w moim otoczeniu przechodzi przez jakiś c...

źródło: logo

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach