#anonimowemirkowyznania
Zostawiłam u chłopaka zalogowane konto Facebook a on przeglądnął mi je i na podstawie zarchiwizowanych wiadomości posądził mnie o zdradę. Chodziło o to, że gdy byłam na 3 tygodniowym wyjeździe, odezwałam się do znajomych z Facebooka z danego miasta, czy nie chcieliby się spotkać (po koleżeńsku), ponieważ wszędzie chodziłam z rodziną. Odzywałam się do koleżanek ale i do kolegów. Był słaby odzew, więc zarchiwizowałam wiadomości, bo wiedziałam, że jak
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej zaczac nowy tydzien? Juz wam opowiadam:

Wyjdzie z biura jak co dzien o 17, zastancie za wycieraczka swojego auta koperte. A w kopercie fotki. Jakie?

Takie specjalne, robione z ukrycia. Fotki przedstawiajace waszego #rozowypasek siedzacego przy stoliku w restauracji z jakims fagasem. Trzymaja sie za rece, patrza sobie w oczy i czule sie caluja.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straciłem w ogole zapał do kobiet ale po tym co się stało czuje mocny #wygryw. Jutro tez się ustawiliśmy na spacer (ale bez podtekstów).


@AnonimoweMirkoWyznania: Umówiliście się na spacer bez podtekstów po "lodzie z połykiem" zrobionym przez zamężną kobietę? Słabo ci wyszła ta zarzutka.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jakoś dwa miesiące temu, po sześciomiesięcznym związku rozstałem się ze swoim #rozowypasek. Po dość długiej "suszy" w naszym związku ona stwierdziła, że to jednak nie to podając jakieś idiotyczne argumenty i całkowicie się ode mnie izolując. Całą relację budowaliśmy ponad rok, z krótkimi przerwami, i na początku to ona wykazywała inicjatywę - z tej racji, że ja wcześniej rozstałem się z innym #rozowypasek i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Glupie tlumaczenia zazwyczaj oznaczaja #bolecnaboku, tym bardziej, że mieszkacie dość daleko od siebie. Czasami trafiają się takie #rozowepaski które zakręcą tak w głowie, że nawet jak coś potężnego odwali, to chciałoby się przy niej I tak być. Ale mamy też swój umysł, trzeba zachować godność I się ogarnać. Z czasem minie. Nigdy do końca, ale emocje się uspokoją
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jak sobie poradzić w sytuacji, gdy jakiś #niebieskipasek podrywa twoj #rozowypasek , a ona myśli, że to tylko kolega? Widzisz w jego rozmowach z nią te same sposoby, którymi sam ją poderwałeś i widzisz, że jej się to podoba. Widzisz całą masę kłamstw w tym co on do niej mowi, ale po szczerej rozmowie z #rozowypasek , ona tych kłamstw nie dostrzega. Na
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem tylko napisać, że dzisiaj po pracy mój #rozowypasek idzie się spotkać ze swoim byłym i myśli, że o tym nie wiem. Powiedziała, że idzie spotkać ze swoją koleżanką XD

Jako, że przegląda gorące, to mała prośba. Niech zobaczy ten wpis.

#zwiazki #bolecnaboku #niebieskiepaski

  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whoru: uuu za kłamanie na temat byłych polecam skreślać od razu. Co innego, gdyby powiedziała i Ty mógłbyś mieć coś przeciwko, ale kłamstwo jest nieakceptowalne. Jeśli kłamie, to znaczy, że niestety jest coś na rzeczy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz być cuckiem trzymaj z nią dalej i zaproponuj wspólne spotkania to i może trójkąta zrobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak rzucisz to się nie daj argumentom ze to twoja wina że czegoś jej brak było bla bla bla, to standardzik ze strony różowych żeby spłukać z siebie całe poczucie winy wprost na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Witajcie, 28lvl Siedze na emigracja od roku. Wyjechalem z #rozowypasek. Po pol roku zerwala ze mna dla innego #bolecnaboku. Prawdopodobnie trwalo to od dluzszego czasu, ale dobrze sie ukrywala. Zostalem tu, za granica, bo myslalem, ze kogos znajde ale niestety nie udaje mi sie to. Unikam kontaktu z ludzmi (slabo mowie w jezyku w kraju w ktorym przebywam) i mam bardzo niskie poczucie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zwiazki #feels i mam nadzieję, że nie #bolecnaboku
Mirki, mam problem z moją drugą połówką. Od jakiegoś czasu coraz gorzej się dogadujemy, a coraz częściej kłócimy. Moja dziewczyna, Justyna, uważa, że jestem przesadnie zazdrosny i że niepotrzebnie się przejmuję, gdy ona pisze i spotyka się z facetami, których kompletnie nie znam i o których nie wiem zupełnie nic. Mówi, że to tylko koledzy, z którymi czasami
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Jablkoskoczek wydarzenia z dzieciństwa mogą bardzo mocno oddziaływać na życie psychiczne dorosłego człowieka. Psycholog powinien pomóc - żadnych prochów, bo to pogłębi problem, tylko psychoterapia z kimś ogarniętym. Będę trzymać kciuki!!!
  • Odpowiedz
@remzowaty:

Skąd się takie pindy biorą?

z kątowni
a tak serio to najzwyklejszy przypadek 16 latki uwięzionej w ciele 30 letniej kobiety. Mama albo tata nie kochali za mocno i szuka atencji gdzie się da byleby być w centrum zainteresowania
been there did that
  • Odpowiedz
Ludzie to zwierzęta. Serio. A piszę to z anonimowych - bo nie chce żeby ktokolwiek wiedział że zadaje się z taką patolą. KURRWWWWAAA !!!!


@AnonimoweMirkoWyznania: Patolą to jest wierzenie w miłość życia. Nigdy ich nie było, tylko ludzie się lepiej kryli bo nie wypadało się tak łatwo rozchodzić.
  • Odpowiedz