Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 4
konto usunięte
- 1
@consummatumest: zostaje ci friends with benefits.

sevor6
via Android- 2
@consummatumest Któryś z Mirkow chcialby się dobrać? Pani wyżej potrzebuje pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anonimowemirkowyznania
Zostawiłam u chłopaka zalogowane konto Facebook a on przeglądnął mi je i na podstawie zarchiwizowanych wiadomości posądził mnie o zdradę. Chodziło o to, że gdy byłam na 3 tygodniowym wyjeździe, odezwałam się do znajomych z Facebooka z danego miasta, czy nie chcieliby się spotkać (po koleżeńsku), ponieważ wszędzie chodziłam z rodziną. Odzywałam się do koleżanek ale i do kolegów. Był słaby odzew, więc zarchiwizowałam wiadomości, bo wiedziałam, że jak
Zostawiłam u chłopaka zalogowane konto Facebook a on przeglądnął mi je i na podstawie zarchiwizowanych wiadomości posądził mnie o zdradę. Chodziło o to, że gdy byłam na 3 tygodniowym wyjeździe, odezwałam się do znajomych z Facebooka z danego miasta, czy nie chcieliby się spotkać (po koleżeńsku), ponieważ wszędzie chodziłam z rodziną. Odzywałam się do koleżanek ale i do kolegów. Był słaby odzew, więc zarchiwizowałam wiadomości, bo wiedziałam, że jak
konto usunięte via Android
- 11
Uważam że szukałas bolca, popieram chłopa
- 5
@AnonimoweMirkoWyznania: szukałaś sobie bolca na boku, a teraz próbujesz nas tu wszystkich oszukać w nadziei że twój chłopak to przeczyta i uwierzy w tę bajkę.
- 20
#poprawnoscpolityczna #n-----------------e #bolecnaboku Rocznica śmierci Diany, prowadząca serwis TVN : " rocznica śmierci księżnej Diany i jej przyjaciela...." - Miraski pamiętajcie : bolec na boku = przyjaciel.
#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej zaczac nowy tydzien? Juz wam opowiadam:
Wyjdzie z biura jak co dzien o 17, zastancie za wycieraczka swojego auta koperte. A w kopercie fotki. Jakie?
Takie specjalne, robione z ukrycia. Fotki przedstawiajace waszego #rozowypasek siedzacego przy stoliku w restauracji z jakims fagasem. Trzymaja sie za rece, patrza sobie w oczy i czule sie caluja.
Jak najlepiej zaczac nowy tydzien? Juz wam opowiadam:
Wyjdzie z biura jak co dzien o 17, zastancie za wycieraczka swojego auta koperte. A w kopercie fotki. Jakie?
Takie specjalne, robione z ukrycia. Fotki przedstawiajace waszego #rozowypasek siedzacego przy stoliku w restauracji z jakims fagasem. Trzymaja sie za rece, patrza sobie w oczy i czule sie caluja.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tyle tego typu zarzutek się tu już pojawiło, że... trudno mi uwierzyć w tak typową, wręcz filmową sytuację.
@TaoHosts wybaczyć to może żonie, która zarysowała mu samochód. Nie w takiej sytuacji.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 18
straciłem w ogole zapał do kobiet ale po tym co się stało czuje mocny #wygryw. Jutro tez się ustawiliśmy na spacer (ale bez podtekstów).
@AnonimoweMirkoWyznania: Umówiliście się na spacer bez podtekstów po "lodzie z połykiem" zrobionym przez zamężną kobietę? Słabo ci wyszła ta zarzutka.
#anonimowemirkowyznania
Jakoś dwa miesiące temu, po sześciomiesięcznym związku rozstałem się ze swoim #rozowypasek. Po dość długiej "suszy" w naszym związku ona stwierdziła, że to jednak nie to podając jakieś idiotyczne argumenty i całkowicie się ode mnie izolując. Całą relację budowaliśmy ponad rok, z krótkimi przerwami, i na początku to ona wykazywała inicjatywę - z tej racji, że ja wcześniej rozstałem się z innym #rozowypasek i
Jakoś dwa miesiące temu, po sześciomiesięcznym związku rozstałem się ze swoim #rozowypasek. Po dość długiej "suszy" w naszym związku ona stwierdziła, że to jednak nie to podając jakieś idiotyczne argumenty i całkowicie się ode mnie izolując. Całą relację budowaliśmy ponad rok, z krótkimi przerwami, i na początku to ona wykazywała inicjatywę - z tej racji, że ja wcześniej rozstałem się z innym #rozowypasek i
konto usunięte via Android
- 3
Bolcowales ją wgle?
- 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Glupie tlumaczenia zazwyczaj oznaczaja #bolecnaboku, tym bardziej, że mieszkacie dość daleko od siebie. Czasami trafiają się takie #rozowepaski które zakręcą tak w głowie, że nawet jak coś potężnego odwali, to chciałoby się przy niej I tak być. Ale mamy też swój umysł, trzeba zachować godność I się ogarnać. Z czasem minie. Nigdy do końca, ale emocje się uspokoją
#anonimowemirkowyznania
Jak sobie poradzić w sytuacji, gdy jakiś #niebieskipasek podrywa twoj #rozowypasek , a ona myśli, że to tylko kolega? Widzisz w jego rozmowach z nią te same sposoby, którymi sam ją poderwałeś i widzisz, że jej się to podoba. Widzisz całą masę kłamstw w tym co on do niej mowi, ale po szczerej rozmowie z #rozowypasek , ona tych kłamstw nie dostrzega. Na
Jak sobie poradzić w sytuacji, gdy jakiś #niebieskipasek podrywa twoj #rozowypasek , a ona myśli, że to tylko kolega? Widzisz w jego rozmowach z nią te same sposoby, którymi sam ją poderwałeś i widzisz, że jej się to podoba. Widzisz całą masę kłamstw w tym co on do niej mowi, ale po szczerej rozmowie z #rozowypasek , ona tych kłamstw nie dostrzega. Na
- 151
@AnonimoweMirkoWyznania: mozesz go przepedzic, pozwalam Ci.
- 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 285
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 876
@wesola_zaba: że ludziom chce się poświęcać czas na pisanie takich głupot
- 479
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 229
@titus1: Fejk jak stąd do Honolulu
- 131
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3357
Chciałem tylko napisać, że dzisiaj po pracy mój #rozowypasek idzie się spotkać ze swoim byłym i myśli, że o tym nie wiem. Powiedziała, że idzie spotkać ze swoją koleżanką XD
Jako, że przegląda gorące, to mała prośba. Niech zobaczy ten wpis.
#zwiazki #bolecnaboku #niebieskiepaski
Jako, że przegląda gorące, to mała prośba. Niech zobaczy ten wpis.
#zwiazki #bolecnaboku #niebieskiepaski
- 598
@Przedwczesny_pogrzeb: mijasz się z puentą. To nie chodzi o samo spotkanie, ale o bezczelne kłamanie.
- 1361
@whoru: uuu za kłamanie na temat byłych polecam skreślać od razu. Co innego, gdyby powiedziała i Ty mógłbyś mieć coś przeciwko, ale kłamstwo jest nieakceptowalne. Jeśli kłamie, to znaczy, że niestety jest coś na rzeczy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak kochasz szczerze i prawdziwie to wybaczysz i przeprosisz, bo to twoja wina.
- 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz być cuckiem trzymaj z nią dalej i zaproponuj wspólne spotkania to i może trójkąta zrobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak rzucisz to się nie daj argumentom ze to twoja wina że czegoś jej brak było bla bla bla, to standardzik ze strony różowych żeby spłukać z siebie całe poczucie winy wprost na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z
A jak rzucisz to się nie daj argumentom ze to twoja wina że czegoś jej brak było bla bla bla, to standardzik ze strony różowych żeby spłukać z siebie całe poczucie winy wprost na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z
#anonimowemirkowyznania
Witajcie, 28lvl Siedze na emigracja od roku. Wyjechalem z #rozowypasek. Po pol roku zerwala ze mna dla innego #bolecnaboku. Prawdopodobnie trwalo to od dluzszego czasu, ale dobrze sie ukrywala. Zostalem tu, za granica, bo myslalem, ze kogos znajde ale niestety nie udaje mi sie to. Unikam kontaktu z ludzmi (slabo mowie w jezyku w kraju w ktorym przebywam) i mam bardzo niskie poczucie
Witajcie, 28lvl Siedze na emigracja od roku. Wyjechalem z #rozowypasek. Po pol roku zerwala ze mna dla innego #bolecnaboku. Prawdopodobnie trwalo to od dluzszego czasu, ale dobrze sie ukrywala. Zostalem tu, za granica, bo myslalem, ze kogos znajde ale niestety nie udaje mi sie to. Unikam kontaktu z ludzmi (slabo mowie w jezyku w kraju w ktorym przebywam) i mam bardzo niskie poczucie
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pol roku zazwyczaj mija.Ciagnie cie bo to ona cie rzucila.Zawsze bedziesz dla niej jak passat z za duzym przebiem na ktorego zmarnowala swoj czas.Nie kontaktuj sie z nia.Wracaj do kraju albo tam podrywaj
A myślałem, że na #tinder widziałem już wszystko... ( ͡ʘ ʖ̯ ͡ʘ)
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #bolecnaboku #pierognaboku #swingers
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #bolecnaboku #pierognaboku #swingers
źródło: comment_UgLZxApFET9P10YYYDz2e39iIunRov4Z.jpg
Pobierz@iEarth: wejdź na insta, na zdjęciach to ona wygląda jakby jadła za oboje
#zwiazki #feels i mam nadzieję, że nie #bolecnaboku
Mirki, mam problem z moją drugą połówką. Od jakiegoś czasu coraz gorzej się dogadujemy, a coraz częściej kłócimy. Moja dziewczyna, Justyna, uważa, że jestem przesadnie zazdrosny i że niepotrzebnie się przejmuję, gdy ona pisze i spotyka się z facetami, których kompletnie nie znam i o których nie wiem zupełnie nic. Mówi, że to tylko koledzy, z którymi czasami
Mirki, mam problem z moją drugą połówką. Od jakiegoś czasu coraz gorzej się dogadujemy, a coraz częściej kłócimy. Moja dziewczyna, Justyna, uważa, że jestem przesadnie zazdrosny i że niepotrzebnie się przejmuję, gdy ona pisze i spotyka się z facetami, których kompletnie nie znam i o których nie wiem zupełnie nic. Mówi, że to tylko koledzy, z którymi czasami
@Jablkoskoczek to na pewno przez Pawła, powinieneś się leczyć...
@Jablkoskoczek wydarzenia z dzieciństwa mogą bardzo mocno oddziaływać na życie psychiczne dorosłego człowieka. Psycholog powinien pomóc - żadnych prochów, bo to pogłębi problem, tylko psychoterapia z kimś ogarniętym. Będę trzymać kciuki!!!
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@remzowaty: Żeby aż się zaangażować w dwa miesiące by po zerwaniu wpaść w depresję i przekreślić swoją jak mniemam długoletnią karierę? Kolega chyba też niezbyt stabilny emocjonalnie, co?
- 8
@remzowaty:
z kątowni
a tak serio to najzwyklejszy przypadek 16 latki uwięzionej w ciele 30 letniej kobiety. Mama albo tata nie kochali za mocno i szuka atencji gdzie się da byleby być w centrum zainteresowania
been there did that
Skąd się takie pindy biorą?
z kątowni
a tak serio to najzwyklejszy przypadek 16 latki uwięzionej w ciele 30 letniej kobiety. Mama albo tata nie kochali za mocno i szuka atencji gdzie się da byleby być w centrum zainteresowania
been there did that
@LukaszN Bolt! Bolt! Bolt! ... Gay go goni!!!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyznanie brzmiało jakby było tekstem WWO pokroju historii Marysi XD
Ludzie to zwierzęta. Serio. A piszę to z anonimowych - bo nie chce żeby ktokolwiek wiedział że zadaje się z taką patolą. KURRWWWWAAA !!!!
@AnonimoweMirkoWyznania: Patolą to jest wierzenie w miłość życia. Nigdy ich nie było, tylko ludzie się lepiej kryli bo nie wypadało się tak łatwo rozchodzić.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bijonse konkubent to takie śmieszne słowo xd
Komentarz usunięty przez autora Wpisu



























