Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto dać 3 szansę dziewczynie z którą jestem 3 lata, czy wywalić z mieszkania i życia? Zupełnie nic nie odwalała, aż do września. Prewencyjnie wykryłem, że chciałaby mieć, hehe, bolca na boku. Wytłumaczyła się, że były to głupie żarty z koleżanką. Prócz rozmowy na FB nie mam żadnych innych przesłanek, więc jest to czyste 50/50. Z osobistych powodów stwierdziłem, że ją poobserwuję i po tygodniu wyszło na jaw, iż usuwa wiadomosci (w których TOTALNIE NIC ciekawego nie było -> lurkowałem FB na bieżąco). Nie przyznawała się do tego i poszła w zaparte. Teraz wróciła na kilka dni do rodzinnego domu, a na odchodne doszło do konfrontacji w której wykazałem jej kłamstwa. Ogólnie historia jest wielowątkowa, uprościłem ją do granic możliwości. Nawet jeśli brak bolca, to robiła mi koło dupy przed znajomymi i nie cofnęła tych słów + matactwo, zatem w ciągu jakiegoś tygodnia 2 razy podpadła. Różne osoby radzą mi różne opcje, tyle że nie są bezstronne, a Wy tak. Co o tym sądzicie? #zwiazki #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
OP: No cóż, rzeczywiście ciężka sytuacja. Jakoś nie uważam aby coś było na rzeczy, ale jej zachowanie jest co najmniej dziwne i mimo wszystko trudno ją traktować poważnie. Kilka wątków mocno spłyciłem, zatem chciałbym wyjaśnić, że przez zupełny przypadek przeczytałem "podejrzaną" wiadomość i... Po prostu mnie to zaciekawiło - jak widać miałem nosa. Nigdy wcześniej niczego nie czytałem i nie szpiegowałem. W każdym razie tam naprawdę niczego nie było, chodzi mi
OP: @cirael Taa, laska pisze o bolcu, a odpowiedzi wyskakują na MOIM tablecie, którego używałem. Fajnie, że w ogóle by cię to nie zaciekawiło xD Może miałem poczekać, aż wróci do domu, pójdzie do kibla na pół godziny i wszystko pousuwa (co notabene zrobiła kilka dni temu z innymi wiadomościami)? Akcja=reakcja.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}