Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostawiłam u chłopaka zalogowane konto Facebook a on przeglądnął mi je i na podstawie zarchiwizowanych wiadomości posądził mnie o zdradę. Chodziło o to, że gdy byłam na 3 tygodniowym wyjeździe, odezwałam się do znajomych z Facebooka z danego miasta, czy nie chcieliby się spotkać (po koleżeńsku), ponieważ wszędzie chodziłam z rodziną. Odzywałam się do koleżanek ale i do kolegów. Był słaby odzew, więc zarchiwizowałam wiadomości, bo wiedziałam, że jak zobaczy jakiegokolwiek chłopaka zrobi mi scenę zazdrości, a nie chciałam go stracić. On mnie oskarża o szukanie #bolecnaboku i okłamanie go. Co o tym sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
OP: @JohnMaxwell przeprosiłam go za to, że to ukryłam, ale miałam powody. Tak samo lustracja facebooka mi się nie podoba, nie dlatego że mam coś do ukrycia, tylko że jednak uważam, że mam prawo do prywatności...
@JaTobieTyMi 23
@YouMadeMe nic to nie dało. On ma swoją rację i uważa, że strasznie go oszukałam.
@worm_nimida Dzięki za poradę
Miałam dwóch przyjaciół z którymi pożegnałam się, bo jemu się nie podobało, chociaż nic
nie wiem co zrobić, skoro i tak mi nie ufa. Nie chce też być w związku jak w klatce. Jesteśmy dorosłymi ludźmi


@AnonimoweMirkoWyznania:

Powiem ci co zrobisz. O 17:15 masz autobus...
A nie, czekaj... Jesli uwazasz, ze nie zrobilas nic zlego to daj sobie z nim spokoj. Sceny zazdrosci? Za duzo filmow sie naogladal, albo jego stulejarscy koledzy go nakrecili. Jesli jest tak "#!$%@?" to za chwile nie pozwoli ci odpowiedziec
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm, wyobraz sobie kobieto, ze twoj chlopak zostawia wlaczonego fejsa na twoim telefonie. Ty mu ufasz i go kochasz, ale z ciekawosci sprawdzasz jego wiadomosci... A tam okazuje sie ze podczas trzytygodniowej delegacji do innego miasta twoj facet wysylal wiadomosci do jakichs hehe kolezanek z dawnych lat z propozycja spotkania na hehe kawe czy inne piwko. On nic nigdy ci o tym nie wspomnial i jest to dla ciebie szok,