Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Piho
Piho

Piho

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21185
  • Znaleziska 734
  • Mikroblog 20451
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 104
Piho
Piho
Piho 21.06.2026, 20:55:31
  • 0
Wie ktoś gdzie pobiorę film grawitacja 2013 3d? Mam telewizor 3D i chciałbym obejrzeć też inne filmy 3D, czy jest jkaiś streaming z filmami 3D, albo stronka do pobierania?
#filmy3d #3d #film3d #film #piratujo #thepiratebay
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho
Autor
21.06.2026, 21:34:44 via Wykop
  • 0
@Catmmando: chcę po polsku 3d
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho
Autor
23.06.2026, 18:26:52 via Wykop
  • 0
@CeXXX: co takiego?
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho
Autor
przedwczoraj, 18:59:22 via Wykop
  • 0
@CeXXX: nie mam
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
19.06.2026, 21:46:20
  • 45
Polecam poczytać komentarze i ból d--y jak chłopy piszą że nie xD jak typ ma być chadem, mieć 190cm, zarabiać 10k minimum, mieć własne mieszkanie bo inaczej to niech s-------a to jest ok. Ale jak chłop mówi że bez cipy nie jest zainteresowany laską to szambo w------o xD
#p0lka #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow
krystian-stepaniak - Polecam poczytać komentarze i ból d--y jak chłopy piszą że nie x...

źródło: IMG_0925

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 20.06.2026, 20:00:29 via Wykop
  • 0
@obserwator_dram: sytuacja na rynku świń jest druzgocąca
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho 16.06.2026, 00:57:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 135
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 13.06.2026, 15:49:15 via Wykop
  • 0
@kacappylon: no nie, teraz każdy wieśniak ma formentora xD
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
09.06.2026, 16:22:50
  • 68
#przegryw
Prawie czterdzieści lat. Nigdy nie prowadziłem samochodu, motorynki, motoroweru, skutera, motoru, traktora bo jestem ze wsi.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 09.06.2026, 18:42:22 via Wykop
  • 2
@jezdzilemmercemipalilempopularne: czy jesteś czarodziejem?
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho 10.06.2026, 07:38:17 via Wykop
  • 0
@jezdzilemmercemipalilempopularne: czy nigdy nie uprawiałeś keksu?
  • Odpowiedz
Piho
Piho
Piho 11.06.2026, 03:09:02 via Wykop
  • 0
@jezdzilemmercemipalilempopularne: przykre
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
09.06.2026, 20:06:51
  • 385
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD
#przegryw #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 10.06.2026, 07:40:02 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: na miesiąc 60-80zł
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
09.06.2026, 12:14:31
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 09.06.2026, 18:43:41 via Wykop
  • 0
@typowyWykopekMizogin: teraz co za kouchoz?
  • Odpowiedz

1118

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Artyści nie chcą głosowych emerytur, więc rząd próbuje rozwiązać ten problem. Ale skąd wziąć pieniądze, gdy jest się twó

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 07.06.2026, 08:40:11
  • 197
  • #
    kapela
  • #
    artysci
  • #
    emerytury
  • #
    podatki
Piho
Piho
Piho 07.06.2026, 17:08:28 via Wykop
  • 0
@NiebieskiZab: pis 2028
GoldenJanusz
GoldenJanusz
07.06.2026, 06:32:34
  • 187
to ten wypadek z wczoraj
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrotkę robi
#przegryw #polskiedrogi #wypadek #trzecieoko
GoldenJanusz - to ten wypadek z wczoraj 
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrot...

źródło: 1000034416

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 07.06.2026, 11:37:14 via Wykop
  • 0
@kptDoopa: tam 50 przed pasami, a on 150 walił lekko, a na uberze hindus z kupionym prawkiem
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
06.06.2026, 23:14:38
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 07.06.2026, 04:12:37 via Wykop
  • 1
@elofrytki: w------e
  • Odpowiedz

690

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Komisja Europejska bije na alarm w sprawie polskich finansów. W ramach działań naprawczych zaleca m.in. zmiany w systemie emerytalnym.

konkarne
z
money.pl
dodany: 05.06.2026, 16:51:23
  • 139
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    ekonomia
Piho
Piho
Piho 07.06.2026, 00:34:56 via Wykop
  • 1
@cepheus: dlatego w najbliższych wyborach glosuje na pis i wstepuje do policji
Piho
Piho
Piho 05.06.2026, 16:05:24
  • 1
#btc po 60k usd, warto kupować czy czekać na spafek? #kryptowaluty #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho
Autor
06.06.2026, 03:45:18 via Wykop
  • 0
@qtax: dla takich odpowiedzi zadaje te putanie xD
  • Odpowiedz

577

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Skandal na GPW. Ulubieniec inwestorów okazał się architektem ordynarnej zmowy płacowej. Urząd antymonopolowy udowadnia, że sieć ręcznie sterowała rynkiem pracy i blokowała kierowcom ucieczkę do konkurencji. W tle naloty UOKiK-u, twarde dowody i widmo kary do 10% obrotu firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 09:29:40
  • 131
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
Piho
Piho
Piho 04.06.2026, 14:49:46 via Wykop
  • 2
@ministergn: 7,5 na rękę w fabryce? Jesteś managerem?
Piho
Piho
Piho 05.06.2026, 01:27:50 via Wykop
  • 0
@ministergn: to pewnie 4 brygadówka, przechalapane
Piho
Piho
Piho 05.06.2026, 03:43:36 via Wykop
  • 0
4dni pracy 12h i 4 dni wolne, to u koreańca pewnie
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
03.06.2026, 17:37:27
  • 96
zalamka

#przegryw #zaburzeniaosobowosci #depresja
pomelobezkaca2 - zalamka

#przegryw #zaburzeniaosobowosci #depresja

źródło: IMG_1235

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 04.06.2026, 07:06:28 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: mam to, jak to się nazywa?
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
01.06.2026, 16:15:00
  • 118
#przegryw
AgentGRU - #przegryw

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Piho
Piho
Piho 02.06.2026, 23:48:43 via Wykop
  • 0
@dzaro-dzaroslawski: po prostu nie masz znajomych i siedzisz na tagu xD
  • Odpowiedz

606

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
Piho
Piho
Piho 02.06.2026, 12:56:22 via Wykop
  • -5
@Maras_na_batkach: ochroniarz też siedzi w takiej budzie

637

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

Jastrzębska Spółka Węglowa rozpoczęła realizację programu osłonowego, w ramach którego odchodzący pracownicy otrzymują jednorazowo 170 tysięcy złotych. Z programu korzystało już ponad pół tysiąca zatrudnionych, o czym węglowa spółka poinformował w czwartek 28 maja.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 28.05.2026, 14:32:21
  • 80
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    praca
Piho
Piho
Piho 29.05.2026, 20:44:14 via Wykop
  • 0
@masta-fix: to jakaś podfirma?
antistar1
antistar1
28.05.2026, 04:06:57
  • 46
#przegryw
Wsiadłem w autobus i jadę do kołchozu. Czemu nie pojadę autem? Ponieważ nie mam auta ani prawa jazdy.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piho
Piho
Piho 28.05.2026, 10:24:57 via Wykop
  • 0
@antistar1: ja muszę jechać autem na autobus, bez tego bym na paliwo nie zarobił
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking