Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Siema czy ktoś z was bierze może wenlafaksyne? Taki problem ze biorę 225 mg teraz rano ale jest dość duży problem z zasypianiem a nawet jak już zasnę to bardzo często wybudzam się w nocy i pocę się jak świnia. Jakieś propozycje?
#leki #bezsennosc #depresja
#leki #bezsennosc #depresja
@PABLO__ESCOBAR: Ja kiedys bralem, nie zauwazylem nic specjalnego. To co piszesz to mam bez lekow tak wiec nic sie nie zmienilo
@PABLO__ESCOBAR: mianseryna na noc, doraźnie zopiklon
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@smutnerizotto: nie wiem ale śpię jak dzik i rano normalnie się czuję
@komuch92 tak, przeciwieństwie do innych gowien może trittico też daje to samo ale po nim nie śpię tak
@komuch92 tak, przeciwieństwie do innych gowien może trittico też daje to samo ale po nim nie śpię tak
@RandomowyTyp najważniejsze że ci pomaga :3 Czymaj się!
Tradycyjnie 2h przed kolchozem i nie możność dalszego zaśnięcia, mój organizm nie chce już tak żyć
#bezsennosc
#bezsennosc
Zeżarłem pół słoika nutelli i zaraz zasnę. Taka rada dla osób które mają problem z bezsennością
#bezsennosc #nutella
#bezsennosc #nutella
Komentarz usunięty przez moderatora
@Ten_spod_piatego: nie dziala, zesralem sie do lozka ale nie moglem zasnac, czuje sie pokrzywdzony
- 0
#nocnazmiana #bezsennosc #nocna
Kurde spać nie mogę. Bezproblemu pospałem ze 2h i prosze: oto jestem.
Niby wyspany i gotowy do rozpoczęcia nowego dnia a tu 01:27.
Znów mnie zmuli koło południa...
Kurde spać nie mogę. Bezproblemu pospałem ze 2h i prosze: oto jestem.
Niby wyspany i gotowy do rozpoczęcia nowego dnia a tu 01:27.
Znów mnie zmuli koło południa...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PABLO__ESCOBAR: Z tego co piszesz problemem jest raczej nadmiar a nie niedobór substancji xd A na sen ekstrakt z chmielu.
@AlPedro: Leki nasenne uzależniają równie mocno, jak nie mocniej. Kto zna osobę która bez tabletek nie była w stanie zasnąć ten wie o czym mówię.
- 1
- 18
źródło: IMG_20250930_041845433
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: odziedziczyłem mieszkanie a i tak mam w Ciebie w------e XD
Brutalna prawda jest taka, że w moim przypadku możliwe jest tylko jedno zakończenie i crescendo całej sprawy.
Wierzganie nóżkami i szarpanina w psychiatryku, gdy będą mnie trzymać, żeby wbić mi igłę z neuroleptykami, benzodiazepinami, czy innem syfem.
Pozwoliłem, żeby ceny mieszkań w Polsce doprowadziły mnie do tak głębokiej depresji i bezsennosci, że chociaz zawsze uchodziłem za twardziela to nie wiem czy z tego wyjdę już tym razem o wlasnych silach jak zawsze.
Wierzganie nóżkami i szarpanina w psychiatryku, gdy będą mnie trzymać, żeby wbić mi igłę z neuroleptykami, benzodiazepinami, czy innem syfem.
Pozwoliłem, żeby ceny mieszkań w Polsce doprowadziły mnie do tak głębokiej depresji i bezsennosci, że chociaz zawsze uchodziłem za twardziela to nie wiem czy z tego wyjdę już tym razem o wlasnych silach jak zawsze.
@MakiawelicznyAltruista: zmień pracę, weź kredyt.
@Nilians: gdyby nie błoga ignorancja, to całe to twoje skill nigdy by się nie rozwinęło
3
Letnia Muzyka Relaksacyjna Do Snu Wyciszająca Niepokój

Letnia Muzyka Relaksacyjna Do Snu Wyciszająca Niepokój
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hasanowicz: dobranoc dla jego
Potrzebuje nowego mebla do spania. POMOCY! Budzę się obolała, zbita jak pies. Co polecacie kupić i na co zwracać uwagę celując w maksymalny komfort snu? Niestety jest jeden haczyk. Te łożko/tapczan/sofa/kanapa musi być rozkładane! Potrzebuję maksymalnie zaoszczędzić miejsca w dzień. Dajcie jakieś mądre rady, albo podlinkujcie meble z doświadczenia. Dz-Dzięki!
#lozko #spanie #sen #bezsennosc #pytanie #pytaniedoeksperta #meble #
#lozko #spanie #sen #bezsennosc #pytanie #pytaniedoeksperta #meble #
źródło: shopping
Pobierz@rzepa_malino_a: jak chcesz się wyspać, to nie na rozkładanej sofie do salonu, tylko na normalnym łóżku z materacem 160x200.
- 7
@HeinzGuderian: dzieki za super rade, zapisze sobie do notatek na 2050 jak bede miala wiekszy pokój



























Mocno przebodźcowanie, dużo dram wszędzie dookoła, trochę ogólnie na bani.. ciężko mi się też śpi ostatnio. Idk, sieczka ciut, chętnie sobie ciut popiszę, jakby ktoś coś. Chyba nie mam psychy jakoś wybitnie się wygadywać czy coś, najchętniej po prostu o czymś lekkim pogadać, pośmieszkować, nie wiem.. najchętniej z kimś "neurospicy", chyba dużo łatwiej bedzie znaleźć wspólny język.