Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jacv
Jacv

Jacv

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2974
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 2930
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
MgrKuciapa
MgrKuciapa
wczoraj, 03:59:46
  • 100
Kiepsko to wygląda
#mecz #mundial2026 #pilkanozna
MgrKuciapa - Kiepsko to wygląda 
#mecz #mundial2026 #pilkanozna

źródło: 1781582308400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 21 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
a w półfinałach 3 europejskie drużyny


@Bialy_Budda: i Francja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 05:25:58
  • 700
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #heheszki

"Spotkanie" na szczycie w drodze z kibla na swoje miejsce. Ciekawe czy Pomarańczowa Morda w ogóle skumał z kim gada XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #heheszki 
...

źródło: 1000079599

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv przedwczoraj, 11:47:08 via Wykop
  • 1
@Kempes:
- who are you, son?
- I am president of Poland!
- oh great job, great job, Max!
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 15:34:20
  • 6
Jaka jest wasza ulubiona teoria spiskowa F1 która może rzeczywiście być prawdą? Moja o tym, że podczas GP Belgii 2015, Mercedes udostępnił ich setup dla ECU silnika Lotusowi, by Grosjean mógł wyprzedzić Vettela. #f1
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 11.06.2026, 20:38:45 via Wykop
  • 0
@fornson23: najbardziej lubię teorie spiskową o tym, że Alonso stracił pamięć po wypadku w przedsezonowych testach w 2014. Podobno po wypadku przedstawiał się, jestem Fernando, mam 14 lat i chce zostać kierowcą F1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 09.06.2026, 11:35:04 via Wykop
  • 2
@brzusio:
Poparzeni Kawą 4
Duopol
Mafia Albanii
Łąki Morga
  • Odpowiedz
kinson
kinson
05.06.2026, 10:40:01
  • 364
Zakup naklejek panini z temu nie było dobrym pomysłem
#mecz
kinson - Zakup naklejek panini z temu nie było dobrym pomysłem
#mecz

źródło: 1000021902

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 05.06.2026, 19:09:22 via Wykop
  • 2
@kinson: przecież to Leo Modrić
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
04.06.2026, 05:30:22
  • 168
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 04.06.2026, 12:24:48 via Wykop
  • 0
a Tusk chce nas sprzedać niemcom


@PanAlbert: ale dokładnie to co sprzedał Niemcom?
  • Odpowiedz
Jacv
Jacv
Jacv 05.06.2026, 13:35:50 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: typie, masz jakąś paranoję
  • Odpowiedz
Jacv
Jacv
Jacv 02.06.2026, 09:09:42
  • 653
#gory #tatry #heheszki
Jacv - #gory #tatry #heheszki

źródło: Nocleg w Tatrach

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozowy_dzban
rozowy_dzban
02.06.2026, 10:15:13 via Wykop
  • 392
@Jacv: podoba mi się system wartości Pana Marcina Szermańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
02.06.2026, 10:15:33 via Wykop
  • 522
@Jacv: przeczytane głosem walaszka, ale powinno być 100 zł
  • Odpowiedz
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
01.06.2026, 02:56:55
  • 1678
Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki
jestagrest-niema - Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki

źródło: IMG_4684

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 01.06.2026, 11:46:50 via Wykop
  • 0
@jest_agrest-nie_ma: nagminnie - 3% mężczyzn
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
31.05.2026, 11:13:12
  • 899
Przegrał Pan, Panie Nawrocki.
Przegrał Pan z kretesem, nie udało się Panu, mimo desperackich prób zablokowania programu SAFE. Gigantyczna rzeka 180 miliardów złotych właśnie popłynęła – głównie na wschodnią ścianę Polski, tam, gdzie macie swój elektorat.
Teraz wszyscy zobaczą, kto naprawdę działał na szkodę kraju, a kto buduje bezpieczeństwo i przynosi konkretne pieniądze. Pierwsze umowy podpisane, tylko dzisiaj na 79 mld złotych, fabryki ruszają, miejsca pracy powstają – a Pan zostaje z
donatien-de-sade - Przegrał Pan, Panie Nawrocki. 
Przegrał Pan z kretesem, nie udało ...

źródło: IMG_7646

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 31.05.2026, 19:46:57 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: na Podkarpaciu powiedzą, że te kontrakty i nowe miejsca pracy powstały właśnie dzięki wetu prezydenta i elo, 67% dla pisu za rok
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
30.05.2026, 07:28:27
  • 106
#przegryw #blackpill #takbylo
GoldenJanusz - #przegryw #blackpill #takbylo

źródło: 1000033942

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 30.05.2026, 13:52:55 via Wykop
  • 0
jest w gorących


@Fjubens: dlatego tak śmierdzi potem
  • Odpowiedz
mikelson22
mikelson22
27.05.2026, 07:02:48
  • 19
Najlepszy aktualnie polski zespół. Szanujesz, plusujesz #muzyka #kwiatjabloni
mikelson22 - Najlepszy aktualnie polski zespół. Szanujesz, plusujesz #muzyka #kwiatja...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 27.05.2026, 19:54:18 via Wykop
  • 3
@mikelson22: to jest to rodzeństwo co zostało parą?
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
27.05.2026, 05:00:07
  • 63
Siostra która dostała mieszkanie od starych mówi do mnie ostatnio że jak to zamiast bliźniaka nie kupię działki (za 200k xD) i się pobuduje a nie będę mieszkała w kurniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jmuhha - Siostra która dostała mieszkanie od starych mówi do mnie ostatnio że jak to ...

źródło: 1000028015

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 27.05.2026, 18:54:42 via Wykop
  • 0
@jmuhha:
- tu, tego.. bagno
- OPka chce sobie mieszkanie kupić, tak?
- tak jest, tak jest!
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
24.05.2026, 18:49:07
  • 4
Kapica - Kimi spłakał się prze radio. Aż się prosi żeby jakiś dziennikarz zadał Antonellemu pytanie - Polski dziennikarz motoryzacyjny Filip Kapica powiedział że spłakałeś się przez radio. Co o tym myślisz?
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 24.05.2026, 18:51:14 via Wykop
  • 3
@Gieekaa: "a inny polski dziennikarz odgapia twoją fryzurę"
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
24.05.2026, 08:37:48
  • 62
I tyle w tym temacie.

#bekazpisu #kanalzero #polityka
Jabby - I tyle w tym temacie. 

#bekazpisu #kanalzero  #polityka

źródło: IMG_20260524_103713

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 24.05.2026, 15:18:03 via Wykop
  • 0
@Jabby: murem za polskim mundurem! Chyba, że nie jesteśmy w rządzie to wtedy hwdp i strażakom
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
24.05.2026, 04:54:50
  • 7
My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy z Tobą zawsze i na dobra i na złe! Legia albo śmierć! Legia albo śmierć! Podnieś głowę i zaciśnij pięść!

#mecz #ekstraklasa #legia
marcelus - My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy z Tobą zawsze i na do...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 24.05.2026, 14:46:09 via Wykop
  • 0
będziemy z Tobą zawsze i na dobra i na złe!


@marcelus: chyba że spadniemy, to wszystkich was zaje*iemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
22.05.2026, 21:42:14
  • 4
#f1 ależ boli powrutowców gekon, dalej sobie tkwijcie w swoich urojeniach, że niby Wasz rodzynek zdalnie kontroluje szczęście tego gada
Piospi - #f1 ależ boli powrutowców gekon, dalej sobie tkwijcie w swoich urojeniach, ż...

źródło: eeeee322

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 23.05.2026, 04:54:23 via Wykop
  • 3
@Piospi: punkty przyznaje się jakby eee dzisiaj
  • Odpowiedz
raeurel
raeurel
22.05.2026, 07:36:08
  • 210
autor: Conrado López

#sztuka #rart #malarstwo
raeurel - autor: Conrado López

#sztuka #rart #malarstwo

źródło: 1000018280

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 22.05.2026, 13:40:42 via Wykop
  • 0
@raeurel: przecież to Renata Dancewicz
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
20.05.2026, 10:24:35
  • 43
#konfitura #samochodoza #parkowanie #samochody #uprzejmiedonosze

Jeszcze tylko dwa punkty karne i wbijam kolejny lewel na Uprzejmie Donoszę
adrninistrator - #konfitura #samochodoza #parkowanie #samochody #uprzejmiedonosze

Je...

źródło: ud

Pobierz

Zbierasz punkty

  • Zbieram 27.5% (44)
  • Nie zbieram 72.5% (116)

Oddanych głosów: 160

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 20.05.2026, 19:44:42 via Wykop
  • 0
@adrninistrator: a jak to jest przy tyłu zgłoszeniach- często masz wezwanie do złożenia zeznań jako świadek czy coś takiego? I drugie pytanie - czy sprawca nie dostanie Twoich danych?
  • Odpowiedz
Hondor
Hondor
20.05.2026, 11:21:44
  • 73
#theboys
Hondor - #theboys

źródło: 1000016792

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 20.05.2026, 19:24:20 via Wykop
  • 0
@Hondor: zabrakło Lost i Rancza
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
19.05.2026, 14:36:36
  • 167
Jeszcze nieco ponad miesiąc temu Polak Węgier dwa bratanki a dzisiaj ani zarublika ani karnowscy nie transmitują wizyty premiera Węgier w Polsce. Łaska prawacka na pstrym koniu jeździ.
#bekazpisu #tvrepublika #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jacv
Jacv
Jacv 19.05.2026, 19:56:57 via Wykop
  • 15
LoL, kogo obchodzi premier tego gówienko kraju?


@mohiccan: niedawno prezydent Polski był z wizytą u premiera Węgier, więc pewnie kogoś obchodzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.09.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking