Hej #allegro Czy jeżeli sprzedawca nie zwróci mi kasy na moje AllegroPay, to czy ja będę musiał (de facto za niego) zapłacić?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@jakismadrynickpolacinsku oczywiście
@jakismadrynickpolacinsku: prosimy podaj nam konkretny przykład. Możesz na priv.
14 dni na odpowiedź sprzedawcy dotycząca reklamacji liczona jest od daty zgłoszenia jej czy od daty otrzymania zwracanego towaru przez sprzedawcę?
#allegro
#allegro
@Yurakamisa: od daty otrzymania towaru.
- 0
@cactuslemon: Jednak doczytałem i mają 14 dni od otrzymania oświadczenia ale mogą się wstrzymać z wypłatą do dnia otrzymania paczki.
Co zrobić, żeby na Allegro lokalniebusunac nieaktywne ogłoszenie?
2 lata temu sprzedałem przedmiot, ogłoszenie nieaktywne, jak się w nie wejdzie z Google to widnieje napis, ze sprzedany lub wycofany. ##
Jednak i tak przynajmniej raz w miesiącu dostaję wiadomość czy aktualne.
Jak
2 lata temu sprzedałem przedmiot, ogłoszenie nieaktywne, jak się w nie wejdzie z Google to widnieje napis, ze sprzedany lub wycofany. ##
Jednak i tak przynajmniej raz w miesiącu dostaję wiadomość czy aktualne.
Jak
@Wloczykij2: Na forum napisac i dac link, usuwają
- 0
@prawdziwek: @prawdziwek: Dzieki
#anonimowemirkowyznania
Jak sprzedawcy na allegro robią kupujących w balona? Napisałem prosty skrypt, który monitoruje dla mnie kilka obserwowanych aukcji na allegro, codziennie o godzinie 6:00 i 18:00. Weźmy na tapetę filtr oleju filtron. Dnia 18.10.2022r. o 06:00 kosztował on 12,64zł, tego samego dnia o 18:00 kosztował już 10% drożej, czyli 14,13zł, po czym następnego dnia o godzinie 18:00 magicznie wrócił do ceny 12,64zł, czyli 10% taniej. Zgadnijcie, jakiego maila dostałem
Jak sprzedawcy na allegro robią kupujących w balona? Napisałem prosty skrypt, który monitoruje dla mnie kilka obserwowanych aukcji na allegro, codziennie o godzinie 6:00 i 18:00. Weźmy na tapetę filtr oleju filtron. Dnia 18.10.2022r. o 06:00 kosztował on 12,64zł, tego samego dnia o 18:00 kosztował już 10% drożej, czyli 14,13zł, po czym następnego dnia o godzinie 18:00 magicznie wrócił do ceny 12,64zł, czyli 10% taniej. Zgadnijcie, jakiego maila dostałem
źródło: comment_1666201469wWXFQqdNPIH2Zsz0M3O5Ls.jpg
Pobierz- 4
@AnonimoweMirkoWyznania: na jaką znowu tapetę?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Chyba nadszedł już czas aby ostrzec ludzi przed kupowaniem koszulek
Fruit of the loom oraz Gildan
(czyli 2 najpopularniejszych firm) na #allegro.
Piszę ta opinię ponieważ @allegro bezczelnie kasuje opinie/komentarze tzn jeśli nawet sie pojawi (nie wszystkie sie pojawiają) to po jakimś czasie zostaje kasowany. Specjalnie wyklikałem zgodne z prawda opinię o każdej koszulce i teraz widzę że żadnej już nie ma w opiniach o
Fruit of the loom oraz Gildan
(czyli 2 najpopularniejszych firm) na #allegro.
Piszę ta opinię ponieważ @allegro bezczelnie kasuje opinie/komentarze tzn jeśli nawet sie pojawi (nie wszystkie sie pojawiają) to po jakimś czasie zostaje kasowany. Specjalnie wyklikałem zgodne z prawda opinię o każdej koszulce i teraz widzę że żadnej już nie ma w opiniach o
źródło: comment_1666190655QcdH0634B92xgu6wFGd3yd.jpg
Pobierz@4pietrowydrapaczchmur: z drugiej strony - jak Allegro ma sprawdzić wg. Ciebie czy coś jest podróbką, czy nie?
To nie jest pierwsza taka sytuacja z butami jest to samo. Niektóre sklepy sprzedają podróbki, ale przy skali Allegro nie ma szans na weryfikację tego.
Sądzę, że komentarze są usuwane, bo w chwili obecnej są agregowane per model produktu, a nie per produkt sprzedawcy. Twoje opinie o modelu produktu są mieszane z tymi,
To nie jest pierwsza taka sytuacja z butami jest to samo. Niektóre sklepy sprzedają podróbki, ale przy skali Allegro nie ma szans na weryfikację tego.
Sądzę, że komentarze są usuwane, bo w chwili obecnej są agregowane per model produktu, a nie per produkt sprzedawcy. Twoje opinie o modelu produktu są mieszane z tymi,
@4pietrowydrapaczchmur: No to Ci wyjaśniłem - Twój komentarz jest agregowany per model produktu, a nie konkretny produkt sprzedającego. W ogóle nie dziwię się, że usuwają Ci komentarze tego typu dot. produktów, bo trafiają pomiędzy te dotyczące oryginałów i przez to sprzedaż danego modelu może być niższa, a co za tym idzie Allegro dostaje mniej prowizji.
Nie wygłupiaj się, tylko wystaw komentarz SPRZEDAJĄCEMU, że uważasz że sprzedaje podróbki tego i tego
Nie wygłupiaj się, tylko wystaw komentarz SPRZEDAJĄCEMU, że uważasz że sprzedaje podróbki tego i tego
11.10 robiłem zwrot z Allegro i od razu wrzuciłem paczkę do paczkomatu, byłem przekonany, że przesyłka jest już dawno u sprzedawcy i dopiero dziś zorientowałem się, że widnieje ciągle status "przygotowywana przez nadawcę", tak jakby paczkomat nie zarejestrował, że ją nadalem. Miał ktoś taka sytuację? Na infolinii przyjęli zgłoszenie i niby kurier ma sprawdzić czy przesyłka ciągle tam siedzi. Czy orientuje się ktoś, jak działa monitoring przy paczkomatach? Mają możliwość sprawdzenia że
@elbankiero: kurier robi przeszukanie paczkomatu i na 90% się znajdzie....chyba że ktoś wyjął ;)
@elbankiero: raczej nie. Prędzej paczkomat nie załapał, jak paczkomat nie zalapie to kurier nie wie czy coś jest w skrytce. Więc raczej nie zabrał. Jak była to mała przesyłka to mógł jej nie widzieć, wrzucic tam druga do obioru i ktoś sobie wyjął przy okazji. Ale nie ma co się stresować.
@Infex: i jak się skończyło? Bo mi raz przeszukiwali paczkomat, ale znaleźli w końcu ;)
@Infex: i jak się skończyło? Bo mi raz przeszukiwali paczkomat, ale znaleźli w końcu ;)
- 6
Spadło z rowerka? Nie można przejść dalej w koszyku.
#allegro
#allegro
#allegro
Uwielbiam się zajadać irysami wystawiając negatywy. W sumie fajnie że sprzedający o mnie pomyślał.
Uwielbiam się zajadać irysami wystawiając negatywy. W sumie fajnie że sprzedający o mnie pomyślał.
źródło: comment_1666171337qopkMA0gJSFkV3FR7hY8qy.jpg
Pobierz- 1
@rrobot: gorzej jak trafią na jakiegoś łysego
- 0
Ostatnio przeglądałem Allegro, dokładniej kategorię "supermarket". Znalazłem produkty, głównie orzechy, płatki owsiane czy różnego typu przyprawy, w opakowaniach np. po 1kg, które są widocznie tańsze niż w stacjonarnych sklepach typu Biedronka. Większość opinii na aukcjach jest pozytywna, jednak pojawiają się też głosy negatywne odnośnie jakości produktów. Chodzi mi dokładniej o sklepy np Kol-Pol, Gorzko-słodko, Brat czy Agnex. Korzystał ktoś z tych produktów? Ktoś zamawia od nich regularnie? Jak rzeczywiście wygląda sprawa z
@toffu666: Zatem w większości przypadków były znacznie gorszej jakości niż bakalland. Orzechy nerkowca były suche albo zwiotczałe.
Zależy jak trafisz. Ale te sklepowe przynajmniej zawsze są świeże. Jedyne orzechy które były świeże to macadamia, ale ich w lidlu tez nie dostanę wiec można zamawiać tylko w necie.
Zależy jak trafisz. Ale te sklepowe przynajmniej zawsze są świeże. Jedyne orzechy które były świeże to macadamia, ale ich w lidlu tez nie dostanę wiec można zamawiać tylko w necie.
- 12
Potrzebuję roletę w kasecie na szerokość 163,5 cm. Chyba wszystkie sklepy na #allegro mają limit do 150 cm. Ktoś zna jakiś sklep, gdzie mogę zamówić sobie roletę na taką szerokość?
#rolety #okna #mieszkanie #remontujzwykopem #budowadomu #wyposazeniewnetrza
#rolety #okna #mieszkanie #remontujzwykopem #budowadomu #wyposazeniewnetrza
@runnerrunner: limit 150cm narzucony jest przez DPD, popros o wysylke innym kurierem, pewnie platna, to ci zrobia 163,5
- 1
@runnerrunner:
pojedź do lokalnego sprzedawcy i zamów na miejscu do własnego odbioru
pojedź do lokalnego sprzedawcy i zamów na miejscu do własnego odbioru
- 11
Powinno być osobne miejsce w piekle dla ludzi, którzy wygrywają aukcje i nigdy ich nie opłacają…
#allegro
#allegro
Zamówiłem przesyłkę z dostawą dzisiaj do One Box, według statusu jest w doręczeniu. Według stronek informacyjnych allegro, dostawy są w godz. 18:00-22:00.
Minęła 22, ale przesyłki ni ma (╥﹏╥)
zgłaszam scam do prokuratury
#allegro #pdk #scam #januszebiznesu
Minęła 22, ale przesyłki ni ma (╥﹏╥)
zgłaszam scam do prokuratury
#allegro #pdk #scam #januszebiznesu
- 1
tak teraz czytam regulamin... xDDD
Według allegro same day delivery - dostawa tego samego dnia to 2 dni robocze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
aż mi się przypominają czasy poczty polskiej i Paczka24 która szła 3 dni
Według allegro same day delivery - dostawa tego samego dnia to 2 dni robocze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
aż mi się przypominają czasy poczty polskiej i Paczka24 która szła 3 dni
- 1
Przyszło, wniosek do prokuratury wycofany.
Co mam zrobic jak sprzedajacy nie zwrocil pieniedzy w 14 dniach na konto allegro pay? #prawo #allegro #zakupyonline
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@jakismadrynickpolacinsku: wezwanie do zaplaty
@jakismadrynickpolacinsku: spróbuj założyć Dyskusję z tym sprzedającym.
- 0
@allegro_pl: Jeśli jesteś przedstawicielem jakimś allegro, czy możesz zgłaszać sugestie, to po zmianie nicku nie działają już linki do profilu sprzedawców, bo wchodzi imię + nick, a link sprzedawcy działa tylko sam nick.
Przykładów tu publicznie nie będę dawał, ale tak jest.
Przydałałaby się tez możliwość kliknięcia na nick sprzedawcy, a tego nie ma, przynajmniej na allegro lokalnie. Jest wyszarzone i trzeba szukać nicku z wyszukiwarki.
Tyle, że wpisując samo
Przykładów tu publicznie nie będę dawał, ale tak jest.
Przydałałaby się tez możliwość kliknięcia na nick sprzedawcy, a tego nie ma, przynajmniej na allegro lokalnie. Jest wyszarzone i trzeba szukać nicku z wyszukiwarki.
Tyle, że wpisując samo
- 0
@allegro_pl: Albo dam przykład, bo może szybciej sprawa pójdzie.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/femaltiker-plus-ojv
Sprzedaje Patrycja
https://allegrolokalnie.pl/oferta/femaltiker-plus-ojv
Sprzedaje Patrycja
Czy raty 0% (tylko takie mam tutaj na myśli) można obsługiwać w pełni przez samo allegro i każdą ratę opłacać za ich pośrednictwem tak samo, jakbym płacił za towar przy zwykłym zakupie?
Rozumiem oczywiście istotę działania rat jako takich i że są tworzone w banku, ale chodzi mi o samą obsługę i klikanie tylko w allegro, zamiast robienia zleceń stałych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#allegro
Rozumiem oczywiście istotę działania rat jako takich i że są tworzone w banku, ale chodzi mi o samą obsługę i klikanie tylko w allegro, zamiast robienia zleceń stałych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#allegro
@bodziodestruktor: nie






























ASUS VG279Q Gaming
27 cali
1080p
Matryca IPS
144 hz
źródło: comment_1666259988qYOVhyXrXJcuq2q3P7AqAo.jpg
PobierzTobie nie przeszkadza i spoko, nie zmienia to faktu, że jest wolna.