@JaktologinniepoprawnyWTF: to chyba ogólna zmiana w inpost, właśnie sprzedałem przedmiot na olx z wysyłką i sam się zdziwiłem jak takie coś mi przyszło do wydrukowania. Nie ma żadnej daty, danych nadawcy, numer telefonu odbiorcy widać tylko cztery ostatnie cyfry. Będzie może większa anonimowość, ale zmiana mimo to chyba na gorsze.
  • Odpowiedz
hejka Mirki od #kurier #poczta jest opcja w PL aby przesłać komuś paczkę czy list do odbioru poste restante na #poczta lub kurier, ale nie podajć danych tej osoby np. tylko imie telefon lub jakieś hasło?

chodzi np. o osoby poznane z netu wiecie, i nie zawsze podaja od razu dane itd, żeby nie było skrępowania.. czy lipa nie ma szansy nie wydadza poste ristante na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wkto: ja. p..le co za d..bile. j..bane ale chyba na główniej w takim Krakowie czy Wrocławiu pracownicy są w miarę kumaci.. po drugie po co im zwrot? można na telefon może?
  • Odpowiedz
#allegro

Ktoś wytłumaczy mi jak działają te smartweeki/super okazje allegro?

Np sprzedaje cos za 100zł/szt. Allegro proponuje dolaczyc do ich okazji, wystawic za 70 i np oni pokrywają część tej różnicy czy jak?

Nigdy nic nie sprzedawałem, z ciekawości pytam.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Sprzedałem coś jako osoba prywatna, przesyłka solidnie zabezpieczona. Gdyby coś z winy kuriera było nie tak to będzie mój problem czy kupującego?
#allegro #kurier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@penknientyjerz:
Niestety, ale ty, bo to tobie jako nadawcy przysługuje prawo do odszkodowania. Oczywiście możesz się zrzec swoich praw na rzecz adresata, ale zazwyczaj nie dotyczy to odszkodowania z ubezpieczenia (a tylko od przewoźnika).
  • Odpowiedz
Sprzedałem na allegro przez kup teraz przedmiot, sprzedający od razu zapłacił za nią, ale po godzinie się rozmyślił i chce zrezygnować z zakupionego towaru.
Jak anulować teraz opłatę za prowizję za sprzedaż, skoro transakcja nie doszła do skutku?

#allegro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Wiem, że było wiele prób no ale niech ktoś wreszcie z #programista15k lub nawet z #programista25k #programista100k zrobi alternatywę dla #olx #allegro Przecież te prowizje i opłaty stały się ostatnio mocno złodziejskie, szczególnie gdy ktoś sprzedaje drogie rzeczy. Ustawcie fixed prowizje na kilka procent, oraz brak opłat za wiszące aukcje, wpakujcie kilka pensji w marketing a ludzie was ozlocą i zwróci wam
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@outkay: No tak, mówisz jakby takie alternatywy nie postawały w ogóle. Jeżeli ich nie znasz, to chyba jednak za kilka pensji na marketing nie da się przebić na tym rynku.
  • Odpowiedz
#allegro #oszukujo
- Allegro mi zaproponowało przy zakupach, że mogę skorzystać z ich nowej wspaniałej usługi OneBox tego samego dnia. Czym jest ONEBOX? Oczywiście, że kolejnym paczkomatem. No ale - DOSTAWA TEGO SAMEGO DNIA. Myślę - no kurde, sprzedawca z tego samego miasta, tutaj obiecują, że tego samego dnia dostarczą, biere.

- Firma wysłała produkt o 8:30. Oczywiście, że ALLEGRO ONEBOX nie doręczył przesyłki na czas.. Patrzymy więc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy dostawy do zielonych paczkomatów Allegro są realizowane w soboty? #allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikiedbp: @chilon @Refusek

Witam serdecznie, cena jest taka wysoka Mg+K+B6 celowo ustawiona. Na chwilę obecną jest opóźnienie z dostawą surowca i nie mamy produktu na sprzedaż. Prosimy o obserwowanie naszego sklepu, po otrzymaniu surowca produkt wróci do swojej ceny i będzie dostępny. Pozdrawiam


Racja, taką dostałem odpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz