Ile czasu mają na uznanie / nieuznanie zwrotu na allegro?
Odesłałem coś za około 300 zł i sobie wisi od 17 października na statusie "weryfikacja" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#allegro #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Odesłałem coś za około 300 zł i sobie wisi od 17 października na statusie "weryfikacja" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#allegro #kiciochpyta #pytaniedoeksperta





























#gielda
źródło: comment_1666768510ZMkucBZxp07S0Swx4qXNvA.jpg
Pobierz