Wszystko
Najnowsze
Archiwum
49
Allegro - dysk 16TB za 215zł i sprzedawca bot :D

Mirki i Mirabelki Szukałem dysku 3 TB i znalazłem na Alledrogo ofertę https://allegro.pl/oferta/mini... Napisałem do sprzedawcy xdc688 pytanie, czy to legitne, przysłał mi odpowiedź która... wskazuje na to, że na Allegro działają już boty chcące sprzedać dysk 16TB za 215 zł (niby że legitny)
z- 33
- #
- #
- #
- 0
- 0
- 2
@miauczar: letyshops ma czasami podwyzszony cashback np do 4 % . wiecej nie dostaniesz raczej nigdzie
@miauczar więcej zyskasz znajdując najtańszy sklep, nawet poza allegro niż zabawa w jakieś cashbacki. Ze swojej strony polecam inopony.pl i sklepopon.com z kodem rabatowym 25 zł na komplecie.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@agareas: tak.
- 0
Kupilem podkaszarke na akumulator. W ofercie na allegro pisalo ze ma 2 akumulatory w zestawie a przyszla z jednym. Sprzedawca stwierdził ze to błąd w opisie i ze producent daje tylko jeden w pudelku. Sprzedawca zaproponował ze moge odstapic od umowy i zwrocic przedmiot. Nie mam zamiaru robic niepotrzebnych problemow ale w takim przypadku to chyba jest niezgodnosc z opisem a wiec reklamacja a nie odstapienie? Czy mam racje. Czy jest jakas
@zezz: podeslij ofertę. Zgaduje ze Allegro podpięlo produkturyzacje z 2 bateriami do oferty sprzedającego
@zezz: sam nie sprzedaje, ale czytalem na grupie zjednoczeni sprzedawcy jak allegro s---------o tą produktyzację i przypisuje losowe przedmioty i zmienia sobie parametry. To jest bardziej z-----e niż tagi na wypoku.
- 1
Mam na sell pare rzeczy
[450zl] Stacja dokująca Dell D6000 z displaylinkiem, idealna do #macbook #m1 bo obsluguje wiecej niz 1 monitor
https://allegrolokalnie.pl/oferta/stacja-dokujaca-dell-d6000-usbc-macbook-m1
[40zl] Plyte glowna serwerowa pod 1150 + i3 4gen #komputery
[450zl] Stacja dokująca Dell D6000 z displaylinkiem, idealna do #macbook #m1 bo obsluguje wiecej niz 1 monitor
https://allegrolokalnie.pl/oferta/stacja-dokujaca-dell-d6000-usbc-macbook-m1
[40zl] Plyte glowna serwerowa pod 1150 + i3 4gen #komputery
- 15
Cześć! Dawno się tutaj nie udzielaliśmy ale nadal żyjemy, aktualizujemy nasze narzędzia aby zapewnić wysoką dostępność śledzenia przesyłek z całego świata. Niedawno wprowadziliśmy również obsługę śledzenia paczek wysłanych z Litwy przez użytkowników #vinted, pozostałe rodzaje przesyłek z Vinted są już dostępne od dawna.
Pamiętajcie, że jeśli natraficie na problemy ze śledzeniem przesyłki to zawsze warto podesłać nam jej numer na priv lub mailem (podany w profilu). Jeśli tylko będzie
Pamiętajcie, że jeśli natraficie na problemy ze śledzeniem przesyłki to zawsze warto podesłać nam jej numer na priv lub mailem (podany w profilu). Jeśli tylko będzie
źródło: comment_1666904504CpUeDQoDofwOx1Rqdt9hrc.jpg
Pobierz- 1
Czy moge wystawić przedmiot na allegro na rzecz fundacji ale w normalnym ogłoszeniu.Bo jak chce przez formularz charytatywnie to nie ma tej fundacji która bym chcial. #allegro @allegro_pl #pytaniedoeksperta
@Pawciosl: informacje o wystawianiu ofert charytatywnych znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konto-organizacji-charytatywnej/jak-wystawic-przedmiot-w-ramach-oferty-charytatywnej-rK7wKRgL0Cz :)
- 1
@allegro_pl: no tak ale nie ma w waszej zakładce fundacji DECA.
Halo @allegro_pl czy moglibyście dla towarów Smart za 39,90 zł dodać opcję utylizacji 10 groszy albo przekazania ich na cele charytatywne albo na konto allegro pay? Bo już dużo razy rezygnowałem z zakupu żeby nie dokładać sobie śmieci do wypełnienia limitu 40 zł
#allegro #2jednostkowe0integracyjnych
#allegro #2jednostkowe0integracyjnych
- 10
@ewolucja_myszowatych: po prostu nie kupuj od z-------h sprzedawców co specjalnie te 10 groszy zabierają abyś dokładał drugi produkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#allegro #pomocy @allegro_pl #android
Nie moge sie zalogowac do apki przez fb. I apka pozniej nie reaguje na klikniecia.
Robilem reinstall. Android 12.
Miau ktos taki problem?
Nie moge sie zalogowac do apki przez fb. I apka pozniej nie reaguje na klikniecia.
Robilem reinstall. Android 12.
Miau ktos taki problem?
- 1
konto usunięte via iOS
- 0
@widmo82: Linia Świętego Oporu Drugiego.
Czy mógłby mi pasjonata sporządzić koszyk na allegro? ( ͡º ͜ʖ͡º) cytrulina, białko, kreatyna, bcaa, beta alanina. Chciałbym się zmieścić w 400 zl, da radę? generalnie suplementowalem się dotychczas tylko kreatyną, dlatego skład pozostałych jest mi obcy przez co ciężko wybrać bo dużo tego
#allegro #mikrokoksy
#allegro #mikrokoksy
@TadzioNorek: drogie to bycie naturalem, tesc cie taniej wyjdzie mordo
@TadzioNorek: w allegro masz zajebistą funkcję że jak szukasz białko, kreatynę albo alaninę to masz ile płacisz za 100g
- 0
Czy w waszym przypadku #letyshops też wali w wuja?
Każdy mój zakup, gdzie aktywowałem #cashback nie jest odnotowywany i za każdym razem muszę wypełniać zgłoszenie.
To raczej nie jest moja wina, bo wszystkie blockery wyłączam i aktywuję cashback.
#oszukujo #allegro #januszebiznesu
Każdy mój zakup, gdzie aktywowałem #cashback nie jest odnotowywany i za każdym razem muszę wypełniać zgłoszenie.
To raczej nie jest moja wina, bo wszystkie blockery wyłączam i aktywuję cashback.
#oszukujo #allegro #januszebiznesu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@vieniasn: To, że współpracują z Otomoto. Ja numer mam pod kapczą i widzę ile razy był nr pobierany. Pobrany był raz i dzwoniła osoba zainteresowana zakupem.
@kurvvawszystkozajete: na otodom chyba kapcia nie ma a skrypty k--w posreniczacych juz po chwili wyciagaja telefon i dostajesz SMS. Witam Zbigniew Adamski Mlodszy. Jestem EXPERRRRRRTEM nierchomosci widze ze sprzedaja panstwo dom. Czy mozemy porozmawiac? Mam klientow na ta nieruchomosc itp.
SMS byl bardzo szybko po opublikowaniu ogloszenia. RODO juz posrednik (ekspert i maz zaufania za 4% "wynagrodzenia") lamie przepisy i powinien byc u-----y.
SMS byl bardzo szybko po opublikowaniu ogloszenia. RODO juz posrednik (ekspert i maz zaufania za 4% "wynagrodzenia") lamie przepisy i powinien byc u-----y.
Pracuje ktoś w obsłudze klienta w #allegro? Mam kilka pytań.
- 0
@LaPuertaDelVino: to tam ludzie pracują? Nie zautomatyzowali tego jeszcze?
@LaPuertaDelVino: możesz napisać do nas tutaj - w wiadomości prywatnej, poprzez Messengera, Instagrama, Twittera oraz przez formularz kontaktowy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e0f71457-50ca-4497-baa2-0253de5588db. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
- 0
Szukam takiego gadżetu jak Wrapping Budies, byle dostępny w Polsce (allegro, sklepy?) ewentualnie na aliepress.
Ktoś coś widział lub jest lepszy w wyszukiwarke? U mnie lipa, nic nie pokazuje:
https://www.amazon.com/Wrap-Buddies-Compact-Wrapping-Organizer/dp/B07W7646SJ
#szukam #kiciochpyta #pytanie #allegro #aliexpress #amazon
Ktoś coś widział lub jest lepszy w wyszukiwarke? U mnie lipa, nic nie pokazuje:
https://www.amazon.com/Wrap-Buddies-Compact-Wrapping-Organizer/dp/B07W7646SJ
#szukam #kiciochpyta #pytanie #allegro #aliexpress #amazon
źródło: comment_1666787957SxKrgDAU3cxLfOnRT4YkFK.jpg
Pobierzsprzedałem urzywaną rzecz na allegro ktora ma jeszcze gwarancję, fakturę vat kupna tej rzeczy mam elektroniczna w PDF, chciałbym wysłać tą fakturę temu kupujacemu bo gwarancja jeszcze 6 miesiecy ale są tam na niej moje dane: imię nazwisko, adres zamieszkania - nie zaszkodzę jakoś sobie wysyłajac tą fakturę?, chodzi mi o moje dane
#allegro
#zakupy
#gwarancja
#mediaexpert
#prawnik
#studia
#allegro
#zakupy
#gwarancja
#mediaexpert
#prawnik
#studia
@matkuma: Skoro to sprzedałeś na allegro to chyba kupujący widzi twoje dane jako sprzedawcy, co?
Mam nadzieję, "rze" to nie był słownik.
sprzedałem urzywaną rzecz
Mam nadzieję, "rze" to nie był słownik.
słownik
@matkuma: no tak, tak działają apki słownikowe, że zapisują wpisywane słowa po zaakceptowaniu
tłumaczenie tego słownikiem to mocne XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#allegro #konsole sprzedaje ziom psp niby a to pxp3 xD https://allegro.pl/oferta/konsola-mini-pxp3-156-gier-2-karty-gier-12510527926

































Chce coś sprzedać
#olx tak weryfikują że zweryfikować nie mogą, nie mówiąc że mnóstwo wiadomości chcących kupić za 25% wartości.
#allegrolokalnie może i nie głupie, ale kolejny raz ktoś rozpoczyna zakup i się rozmyśla, ale ogłoszenie uwalone i czekaj kilka dni.
#allegro osoba prywatna chyba wystawić nie może
#facebook nie używam
ja już chrzanię, pisałem kilka dni temu do alegro żeby blokowali dla moich ogłoszeń użytkowników, którzy kupują w celu blokowania sprzedaży
no, ale alegro same sobie nie będzie przecież robiło konkurencji
@DurzyHarakter30: ci którzy kupili to naprawdę nawiedzeni i cierpliwi ludzie żeby czegoś szukać i wgl znaleźć na zjebukmarkecie