#mechanikasamochodowa wczoraj wybiegla mi sarna i uderzylem, o tyle można powiedzieć szczesliwie ze nic prawie nie uszkodzone, zderzak cały ale powstała pajęczyna srednica około 20 cm od naprężenia, pajęczyna ta wogle nie widoczna , trzeba pod dobrym kontem z bliska się przyjrzeć by zobaczyć, czy lakier nie odpadnie ?, pod ręką lakier raczej gładki. Auto mam nowe ze salonu więc lakier oryginalny
@DaudeX: no a jak to sie ma do testów jądrowych, podobno tych testów było mnóstwo w ameryce i ludzie bodajże w los Angeles co dzień noc widzieli błyski
#swiatlowod ostatnio pogorszyl mi się stan lini światlowodowej prawdopodobnie uszkodzenie gdzieś po za moim domem bo sygnał -33,1 internet normalne działa , no ale pomyslalem kupię nowy patchord i jak podłączyłem ten nowy patchord to internet wogle już nie dziala i czy to wina tego slabego sygnału że nie działa bo produkcja patchordu też ma jakieś swoje granice tolerancji . #internet #telekomunikacja #informatyka #komputery
@groman43 nie czyscilem bo to nowy, nie zepsulem. wróciłem do starego i dziala. mysle ze te tlumienie 33.1 to juz prawie albo już koniec mocy a może ten światłowód co kupiłem ma tolerancję do np 32.5 mocy . router pokazuje ale to pewnie wszystkie że optymalnie moc to do -27
#mechanikasamochodowa ile za wymianę oleju z filtrem u mechanika w clio 4 benzyna 1.2 , Pytalem jednego mechanika i powiedział ze zrobi za 250 , olej i filtr zamawia mechanik. Olej mam napisany na kartce że kupi Elf Evolution full teh fe. Na moje wyliczenie to co pisze w internecie to ceny mniej wiecej tego oleju 140 zł i pewnie jakiś filtr za 30 zł, robocizna by wyszła 80 zł
#f1 ogladam na wppilot , wam tez tnie obraz ? , mnie ostatnio dość mocno i to nie wina internetu bo mam światłowód i na speedtest wszystko ok. Wcześniej ogladalem F1 przez ostatnie 5 lat nic nie cieło, wcześniej było wp pilot i viaplay a teraz znów wppilot
#zakupy kupiłem na allegro rejestrator do kamery , napoczołem i testuje, ale raczej chciałbym odesłać, dóżo rzeczy zwracalem ale bez śladu użytkowania, a jak jest z rzeczami które to zostały napoczęte i już uruchomione. #allegro #sklepyinternetowe #sklep #sklepinternetowy #mediaexpert
@sberatel ok, tak właśnie myślę, ale jak to wygląda, uzgadniam kwotę zwrotu pieniędzy przed wysyłką, vzy ja najpierw wysyłam w ciemno nie wiedząc ile będzie zwrotu
Co to za zakaz palenia? Nie wolno palić przed tv czy co?