• 3
@Zoyav: Ogólnie robota w open spacie gdzie w jednej sali siedzi 50 osób oddalonych od siebie o pół metra xD, cieszy mnie to że pracuje w gabinecie i siedzę sam przez 3/4 dnia czesem tylko szef wpada, bo ma biurko obok xD edit, ale za to są przynajmniej pokoje płaczu gdzie na godzinę przerwy można posiedzieć w samotności całe 3 minuty, bo musisz w systemie zdążyć wbić z przerwy, bo
  • Odpowiedz
✨️ Czy można nauczyć się pracoholizmu?
Czy da się nauczyć pracoholizmu? Ja mam w genach jakieś przeciwieństwo i nie umiem pracować.. Jakakolwiek praca mnie zawsze męczyła obojętnie czy fizyczna czy umysłowa i zawsze starałem się unikać, przychodzić najpóźniej, wychodzić najwcześniej a w trakcie szukałem okazji żeby siedzieć na telefonie albo robić inne poboczne rzeczy byle nie pracować. Wiadomo że pracuje od kilku lat ale mój organizm zawsze się buntuje i każdy wysiłek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W marcu minęły mi 2 lata neetu z przerwą jedynie miesięczną na pracę w lipcu 2025.Ciężko mi idzie zbierać się za przeglądanie ogłoszeń bo i wszytko mi w tym roku idzie ciężko a po za tym jak wysyłam dużo Cv i tak nic z tego nie wynika. Dostaje maile że się nie zakwalifikowałem do dalszego etapu rekrutacji a jak mnie gdzieś już łaskawie zaproszą na rozmowę to i tak mnie nie zatrudniają.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myszerpyszer: ja mam podobna nerwice natręctw w różnych kwestiach np przy oglądaniu seriali też tak przewijam jak ty jak czegoś nie dosłyszę albo odwrócę wzrok akurat na chwilę, bo chce maksymalizowac do 100% całość doświadczenia oglądania czegoś. najgorsze jest jak oglądam jakiś długi serial i mam paranoje czy nie ominąłem jakiegoś odcinka dlatego muszę sprawdzać historie przeglądania. czasem mam też tak że mi się przypomni jakaś konkretna scena i mam
  • Odpowiedz
@Myszerpyszer @vantablank mam podobnie z tymi filmami, chociaż nie identycznie. Kiedy nie zrozumię jakiegos zdania czy myśli zawartej w materiale to zatrzymuję i zastanawiam się o co dokładnie chodziło. Niekiedy to frustrujące bo nie pozwala skupić się zwyczajnie na rozrywce
  • Odpowiedz
Wyszukujesz w necie posty o nieposiadaniu żadnego znajomego i izolacji by znaleźć może jakieś rozwiązanie a tam "nie mam żadnego 'prawdziwego' przyjaciela", "Nie mam znajomych (mam tylko czterech)", "Nie mam przyjaciół (ale mam męża, dzieci i rodzinę)", śmiechu warte, a ja od 5 lat rozmawiałem tylko z matką / ojcem raz na kilka dni na neetcie i zdaje się że nie jest to wcale takie powszechne zjawisko, ehhhhhhh
#przegryw #
spaceshipstuffInos - Wyszukujesz w necie posty o nieposiadaniu żadnego znajomego i iz...

źródło: maxresdefault (2)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spaceship_stuff_Inos: większosc ludzi w tym kraju nie ma znajomych albo ma takich sztucznych od picia. Spróbuj przełamać wzorzec to wszyscy się od ciebie odwrócą, Dlatego ludzie tańczą jak inni im zagrają bo boją sie ostatecznej prawdy, że nigdy nie mieli przy sobie nikogo, a otaczający ich świat to matrix zbudowany wyłącznie na ich wyobrażeniach
  • Odpowiedz
@spaceship_stuff_Inos: Tak najczęście piszą kobiety. Mają koleżanki, znajomych, męża i dzieci i uważają się za samotne. Tymczasem chłopy tutaj nie mają nawet jednego znajomego, a druga połówka czy dzieci to abstrakcja, niczym lot na Marsa.
  • Odpowiedz
Witajcie mirki mam pytanko, czy jak mi wpływa co miesiąc np 2000-2800zł miesięcznie z pracy - działalnosc nierejestrowana, nie jest to żadna umowa, coś tam sobie robie w internecie cos w stylu copwriting. Czy musze to gdzieś zgłaszać poza rocznym rozliczeniem i oddaniem z tego podatku czyli PIT? Czy może musze zakładać działalność? Jestem poniżej 26 r.ż. Nie przekraczam kwartalnie 10 tysiecy zł. #przegryw #kiciochpyta #urzadskarbowy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@locoloco09-: z podatkiem nic więcej poza złożeniem deklaracji na koniec roku i ewentualną zapłatą. Gorzej z ZUSem, bo ZUS może uznać, że czynności które wykonujesz kwalifikują się pod ubezpieczenia społeczne i w takim wypadku każdy, komu udzielasz świadczeń powinien zgłosić cię do ubezpieczeń.
  • Odpowiedz
Ehh mam już 31 lat a szukam roboty w jakichś kołchozach, kurier, składacz kartonów, sortowacz.... we wszystkich tych pracach płacą 5000-5500zł brutto do tego jeszcze jak jest to produkcja to są to dwie zmiany. Ale do czego zmierzam jestem już w takim wieku, że za późno na jakieś wbijanie się w rynek, jakieś studia, szkolenia, osoby które były młode i poszły czy to do wojska, policji czy to po prostu nawet do
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdybym wiedział, że tak się to potoczy cofnął bym się te 10 lat


@trike: K---a, ile ja bym rzeczy zmienił... Ostatnio codziennie o tym myslę. Moje życie jest wegetacją. Niczego, niestety, nie poradzę, no może poza przesiadką na tiry.
  • Odpowiedz
#gielda szczerze mówiąc? To najlepiej rucha się właśnie Polaka nie dziwię się lekarza. Przecież i tak Polak robak nic nie zrobi napisze kilka postów jaki to oburzony a jutro zapomni bo kołchoz wzywa #lekarz #neet #afera
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właściwie to już nie mam pozytywnych cech. Pod względem fizycznym zawsze było mizernie i często o swej brzydocie byłem uświadamiany. Pod względem charakteru było kiedyś lepiej. Nawet najgorsze momenty potrafiłem znieść ślepo wierząc, że to taki etap, po którym przyjdą lepsze czasy i wystarczy to wszystko pokornie znieść. Ta pokora wpojona mi przez matkę była wprawdzie czymś w rodzaju poddaństwa wobec losu, ale był ten element nadziei, który był blaskiem latarni majaczącym
Pan_Hieronim - Właściwie to już nie mam pozytywnych cech. Pod względem fizycznym zaws...

źródło: ocean-wave-w-storm

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach