Wszystko
Najnowsze
Archiwum

źródło: 87458329075
PobierzBralibyście taką szarą myszkę?
- Tak, byle poukładane w głowie miała 71.4% (20)
- Nie 17.9% (5)
- Tylko na raz 10.7% (3)
@Myszerpyszer: taka by wystarczyła
✨️ Czy można nauczyć się pracoholizmu? Ⓘ
Czy da się nauczyć pracoholizmu? Ja mam w genach jakieś przeciwieństwo i nie umiem pracować.. Jakakolwiek praca mnie zawsze męczyła obojętnie czy fizyczna czy umysłowa i zawsze starałem się unikać, przychodzić najpóźniej, wychodzić najwcześniej a w trakcie szukałem okazji żeby siedzieć na telefonie albo robić inne poboczne rzeczy byle nie pracować. Wiadomo że pracuje od kilku lat ale mój organizm zawsze się buntuje i każdy wysiłek
Czy da się nauczyć pracoholizmu? Ja mam w genach jakieś przeciwieństwo i nie umiem pracować.. Jakakolwiek praca mnie zawsze męczyła obojętnie czy fizyczna czy umysłowa i zawsze starałem się unikać, przychodzić najpóźniej, wychodzić najwcześniej a w trakcie szukałem okazji żeby siedzieć na telefonie albo robić inne poboczne rzeczy byle nie pracować. Wiadomo że pracuje od kilku lat ale mój organizm zawsze się buntuje i każdy wysiłek
@mirko_anonim: jesteś po prostu normalnym człowiekiem, wszystko ok
@mirko_anonim: Najpierw odstaw telefon w czasie pracy i zobacz co się będzie działo
@John_Edgar_Hoover: to widac ze nie masz bo siedzisz na wykopie albo jakies mecze ogladasz w tv, smiechu warte
@John_Edgar_Hoover: no bo pójście do Janusza za minimalną i słuchanie pierdlenia ludzi dla których stare audi to szczyt luksusu zmieni moje życie
W marcu minęły mi 2 lata neetu z przerwą jedynie miesięczną na pracę w lipcu 2025.Ciężko mi idzie zbierać się za przeglądanie ogłoszeń bo i wszytko mi w tym roku idzie ciężko a po za tym jak wysyłam dużo Cv i tak nic z tego nie wynika. Dostaje maile że się nie zakwalifikowałem do dalszego etapu rekrutacji a jak mnie gdzieś już łaskawie zaproszą na rozmowę to i tak mnie nie zatrudniają.
@Myszerpyszer: ja mam podobna nerwice natręctw w różnych kwestiach np przy oglądaniu seriali też tak przewijam jak ty jak czegoś nie dosłyszę albo odwrócę wzrok akurat na chwilę, bo chce maksymalizowac do 100% całość doświadczenia oglądania czegoś. najgorsze jest jak oglądam jakiś długi serial i mam paranoje czy nie ominąłem jakiegoś odcinka dlatego muszę sprawdzać historie przeglądania. czasem mam też tak że mi się przypomni jakaś konkretna scena i mam
@Myszerpyszer @vantablank mam podobnie z tymi filmami, chociaż nie identycznie. Kiedy nie zrozumię jakiegos zdania czy myśli zawartej w materiale to zatrzymuję i zastanawiam się o co dokładnie chodziło. Niekiedy to frustrujące bo nie pozwala skupić się zwyczajnie na rozrywce
Chcę się ktoś na discordzie/telegramie zdjęciami byłych i koleżanek powymieniać? #neet #przegryw #niebieskiepaski #ladnapani #dupeczkizprzypadku
@Myszerpyszer: 😏
- 4
Wyszukujesz w necie posty o nieposiadaniu żadnego znajomego i izolacji by znaleźć może jakieś rozwiązanie a tam "nie mam żadnego 'prawdziwego' przyjaciela", "Nie mam znajomych (mam tylko czterech)", "Nie mam przyjaciół (ale mam męża, dzieci i rodzinę)", śmiechu warte, a ja od 5 lat rozmawiałem tylko z matką / ojcem raz na kilka dni na neetcie i zdaje się że nie jest to wcale takie powszechne zjawisko, ehhhhhhh
#przegryw #
#przegryw #
źródło: maxresdefault (2)
Pobierz@spaceship_stuff_Inos: większosc ludzi w tym kraju nie ma znajomych albo ma takich sztucznych od picia. Spróbuj przełamać wzorzec to wszyscy się od ciebie odwrócą, Dlatego ludzie tańczą jak inni im zagrają bo boją sie ostatecznej prawdy, że nigdy nie mieli przy sobie nikogo, a otaczający ich świat to matrix zbudowany wyłącznie na ich wyobrażeniach
@spaceship_stuff_Inos: Tak najczęście piszą kobiety. Mają koleżanki, znajomych, męża i dzieci i uważają się za samotne. Tymczasem chłopy tutaj nie mają nawet jednego znajomego, a druga połówka czy dzieci to abstrakcja, niczym lot na Marsa.
Witajcie mirki mam pytanko, czy jak mi wpływa co miesiąc np 2000-2800zł miesięcznie z pracy - działalnosc nierejestrowana, nie jest to żadna umowa, coś tam sobie robie w internecie cos w stylu copwriting. Czy musze to gdzieś zgłaszać poza rocznym rozliczeniem i oddaniem z tego podatku czyli PIT? Czy może musze zakładać działalność? Jestem poniżej 26 r.ż. Nie przekraczam kwartalnie 10 tysiecy zł. #przegryw #kiciochpyta #urzadskarbowy
@locoloco09-: z podatkiem nic więcej poza złożeniem deklaracji na koniec roku i ewentualną zapłatą. Gorzej z ZUSem, bo ZUS może uznać, że czynności które wykonujesz kwalifikują się pod ubezpieczenia społeczne i w takim wypadku każdy, komu udzielasz świadczeń powinien zgłosić cię do ubezpieczeń.
- 0
@timek1119: dzieki :D
- 46
@Pan_Hieronim: baron poziomkowy
@Pan_Hieronim: Dawno nie jadłem. Smak dzieciństwa i beztroskiego życia. Człowiek jeszcze nie wiedział, że zaraz czekają go złe wybory, zmarnowane szanse i niewykorzystane talenty.
#neet Jest spoko, gdy masz kasę, bo jak nie to jest c-----o. Ehhh
@jakismadrynickpolacinsku: Jak byłem 3 miesiące na bezrobociu rok temu to cały dzień grałem w gry i gotowałem pyszności. Teraz jako zatrudniony robię dokładnie to samo tylko że nie cały dzień ale pół dnia gram w gry i gotuję pyszności
@Xvenowski: @jakismadrynickpolacinsku No nie jest fizyczna
Brat ciągle nie umie przeżyć mojej renty, ciągle mi mówi że w zusie się pomylili że mi ją przyznali xd #neet
- 5
@KurczakiZiemniakiPorosty: chodziłem po wsi i zaczepialem ludzi bo dostałem psychozy, tak w skrócie to opisuje xd
- 13
Ehh mam już 31 lat a szukam roboty w jakichś kołchozach, kurier, składacz kartonów, sortowacz.... we wszystkich tych pracach płacą 5000-5500zł brutto do tego jeszcze jak jest to produkcja to są to dwie zmiany. Ale do czego zmierzam jestem już w takim wieku, że za późno na jakieś wbijanie się w rynek, jakieś studia, szkolenia, osoby które były młode i poszły czy to do wojska, policji czy to po prostu nawet do
- 61
#gielda Pakujemy 220 MLd na nfz rocznie. Teraz to przynajmniej wiadomo gdzie to idzie xD
#neet #przegryw #lekarz100k #nieruchomosci
#neet #przegryw #lekarz100k #nieruchomosci
- 0
@sforce: fajne dziś tylko 3 razy było a mamy dopiero 12
- 4
- 5
@vladi_putin: widać że jesteś silniczkiem platformy mordko
- 20
Właściwie to już nie mam pozytywnych cech. Pod względem fizycznym zawsze było mizernie i często o swej brzydocie byłem uświadamiany. Pod względem charakteru było kiedyś lepiej. Nawet najgorsze momenty potrafiłem znieść ślepo wierząc, że to taki etap, po którym przyjdą lepsze czasy i wystarczy to wszystko pokornie znieść. Ta pokora wpojona mi przez matkę była wprawdzie czymś w rodzaju poddaństwa wobec losu, ale był ten element nadziei, który był blaskiem latarni majaczącym
źródło: ocean-wave-w-storm
Pobierz@Pan_Hieronim: taki właśnie endgame chuda przegrywa, pewnego dnia nadzieja gaśnie i uświadamiasz sobie że cała ona była jedynie iluzją.
- 2
@mr-dawid: Czytam dokładnie wskazaną przez Ciebie wersję i właśnie wybrałem, ją też ze względu na opinię o kompletności w tym temacie.





























#takaprawda #pracbaza #praca #neet #polska #spoleczenstwo
źródło: 3C9E7755-A9B2-4684-840F-B1AF08B79162
PobierzKomentarz usunięty przez autora