Witajcie mirki mam pytanko, czy jak mi wpływa co miesiąc np 2000-2800zł miesięcznie z pracy - działalnosc nierejestrowana, nie jest to żadna umowa, coś tam sobie robie w internecie cos w stylu copwriting. Czy musze to gdzieś zgłaszać poza rocznym rozliczeniem i oddaniem z tego podatku czyli PIT? Czy może musze zakładać działalność? Jestem poniżej 26 r.ż. Nie przekraczam kwartalnie 10 tysiecy zł. #przegryw #kiciochpyta #urzadskarbowy

locoloco09-



