Poprzez coraz większą ilość wpisów z tagu #gielda na mirko, sam zacząłem myśleć nad tym aby moje pieniądze zaczęły na siebie pracować, a nie tylko być na rachunku bieżącym.
Średnio mi się chcę odkładać pieniądze na lokacie, poprzez fakt że te pieniądze przez inflację będę g---o warte + oprocentowanie tych lokat jest tragiczne.
Ale























było już parę pytań, ale ja też spytam. Ktoś ma i trzyma tam hajs na koncie oszczędnościowym? Jakieś wady?
#banki #oszczedzanie #oszczednosci #finanse
źródło: {A2822260-1C3C-408B-AAE1-DFF95EB8D7B6}
Pobierz