✨️ Jak włączyć widget 'Moje Finanse' w aplikacji IKO?
W jaki sposób mogę włączyć widok (widget) moje finanse na stronie głównej (po zalogowaniu) w nowej aplikacji IKO? Na screenach reklamują sekcje „moje finanse” jednak przy próbie edycji/dodania skrótu/widgetu nie mam takiej funkcji na iOS, a bardzo by mi to ułatwiło?

#bank #banki #pko #pkobp #iko

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mirko_anonim Dostosowanie widoku w aplikacjach z nowym dashboardem jest dostępne na samym dole ekranu po zalogowaniu. W celu edycji należy kliknąć: "dostosuj widok". Mam nadzieję że to pomoże. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
W ogóle to jest żart, że chcąc zrobić przelew błyskawiczny w banku Pekao, jestem ograniczany do kwoty 5000 zł. Chciałem przelać 6500 zł i muszę to zrobić w dwóch przelewach.

Gdzie problem? A no w tym, że za każdy przelew błyskawiczny płacę 5 zł. Nie da się tego zmienić w ustawieniach.

#banki #polska #bankowosc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEJNA SZANSA! ( ͜͡ʖ ͡€) Ostatnia taka promocja rozeszła się, jak świeże bułeczki. Teraz macie kolejną szansę na zgarnięcie 200 zł premii w gotówce + konto za 0 zł + konto oszczędnościowe na 3,5% bez limitu wpłat!

Szczegóły promocji => https://zarabiajnabankach.pl/200-zl-premii-w-gotowce-do-konta-osobistego-w-promocji-unicredit-i-ebroker-partner-4-edycja/

#znb #zarabiajnabankach

#banki #bank #unicredit #promocja #promocje #okazja #okazje
ZarabiajnaBankach - KOLEJNA SZANSA! ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Ostatnia taka promocja rozeszła się, ...

źródło: UniCredit-konto-eBroker-200-zl

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kredythipoteczny #kredyt #banki #budowadomu #budowa #deweloperka Aha, czyli generalnie jak stawiam chatę ~160m2 parterową i po etapie zero dobieram kredyt na resztę budowy to właśnie mi trzeba jeszcze wg szacunków jakieś 800-900k. Ja pierdo***... Czyli rata 5000-5500 zł na 30 lat. Do oddania 1,8 mln.

Jak młodzi ludzie mają się czegokolwiek dorobić w tym kraju?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian44__: Te 1.8 mln do oddania to tylko estymacja. Równie dobrze może to byc 2x mniej albo 5x więcej. W ogóle nie ma sensu podawanie tego. Jak.ma.sie dorobić? Po prostu iść na b2b.
  • Odpowiedz
VeloLokata dla Aktywnych od VeloBanku – Jak zdobyć aż 6% w skali roku?

Streszczenie oferty VeloLokata dla Aktywnych:

Oprocentowanie i kwoty: 6% w skali roku na 6 miesięcy, minimalnie 1 000 zł, maksymalnie 50 000 zł.
Warunki uzyskania 6%: nowy klient zakłada konto w VeloBanku do 15-06-2026, zgody marketingowe oraz wpływ co miesiąc min. 2 000 zł.
odbanku_pl - VeloLokata dla Aktywnych od VeloBanku – Jak zdobyć aż 6% w skali roku?

...

źródło: lokata-velobank-dla-aktywnych

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odbanku_pl: O, znowu naganianie na bankowe haczyki xD Zakładaj konto, dawaj im zgody na nękanie telefonami, pamiętaj o przelewach co miesiąc, a wszystko po to, żeby wrzucić marne 50k na pół roku. Jeden błąd i cyk, 2% i darmowe konto w kolejnym banku do kolekcji. Ale za to posadzą drzewo, hit xD
  • Odpowiedz
  • 0
Oni teraz mocno cisną bo są nowi. Z ciekawostek powiem ze wspólnota znajomej chciała wziac kredyt na remont bloku i tylko velo się zgodził (wspolnota krotko działała) i do tego miał dobre warunki.
  • Odpowiedz
Kredyt hipoteczny ze zmiennym na 1,75% + WIBOR 1M, przez ostatnie pół roku ładnie zjechał ale stópki RPP od 2 miesięcy stabilnie, wygląda jak dołek, notowania W1M lekko jakby odbijają w ciągu ostatnich dni. Iwuć niedawno mówił o rekordowym zainteresowaniu hipotekami i konwersjami na stałe:

https://m.youtube.com/watch?v=HdWO3js4n44

Samcik też coś przebąkuje że inwestorzy celują w wyższe rentowności obligacji:

https://subiektywnieofinansach.pl/rosnie-premia-za-ryzyko-inwestowania-w-polsce-obligacje/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@novicky99: kredyt stale oprocentowany można refinansować. Jeżeli tak ciebie to ciśnie teraz to czemu nie refinansowałeś w marcu jak z 50% kredytów wtedy udzielonych na lepszych zasadach?
  • Odpowiedz
mam kredyt ze zmiennym i zastanawiam się głośno czy właśnie mamy dołek na WIBOR 1M że warto go zabetonować na 5 lat na stałe.


@novicky99: nie warto. Stała stopa nie jest wyznaczana w oparciu o WIBOR tylko o IRS 5Y a ten jest delikatnie mówiąc tragiczny obecnie.

https://wykop.pl/wpis/86175079/rozjazd-miedzy-stala-a-zmienna-podstawa-kredytu-ro
@Yuri_Yslin +7
Stosunek między stałą a zmienną podstawą kredytu rozjeżdża się coraz mocniej. Robi się naprawdę nieprzyjemnie. Zmienne to ruletka, ale na stałej jest tak potężne premium, że stopy musiałyby wzrosność o około 100 pb by się zrównać.

Dodam, że większość banków nie stosuje IRS 1:1 dla podstawy kredytu o
  • Odpowiedz
Nie wiem co się o------o, ale ktoś przejął moj nr tel do blika. Własnie wysłałem sobie kase z innego konta blikiem na telefon, który był w banku bzwbk, santander, teraz erste od lat, kasa poszla na inne konto bankowe. Z konta Erste, do którego przypisany był ten nr, ciągle mogę wysyłać normalnie przelewy na tel xD Jakiś nowy sposób na oszustwa, czy o co chodzi?

#banki #santander #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Pomarancza008:

Mam 2 karty sim, 2 nuemry tel i 2 bliki. ABC i XYZ

Mam konto w (obecnie) Erste. Jest tam przypisany do blik nr tel abc. Mam też drugie konto w Pko, tam jest numer xyz. Z konta Pko chciałem przelać w tym wypadku 500 zł blkiem na tel w Erste, ale kasa poszła na inny numer bankowy, nie powiązany z moim numerem
  • Odpowiedz
Porównanie kont firmowych - ranking 2026

Podsumowanie artykułu na temat konta firmowego:

Regulamin banków: Większość banków zabrania używania kont osobistych do celów komercyjnych.
Biała lista podatników: Rachunek firmowy musi być zgłoszony do Białej Listy, aby kontrahenci mogli wrzucać wydatki w koszty.
odbanku_pl - Porównanie kont firmowych - ranking 2026

Podsumowanie artykułu na temat...

źródło: ranking-kont-firmowych

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy warto przenieść konto do ING?
Używacie tego mojeING do prowadzenia wydatków w koncie czy jakiegoś innego narzędzia? Ogólnie zastanawiam się nad przeniesieniem z #pkobp (gdzie strasznie to kuleje i brak podstawowych funkcji, planuję zostawić tam jedynie #obligacje z braku wyboru) do ING właśnie między innymi dla „moje finanse” - kategoryzujecie wydatki, dobrze to tam działa i ich ilosc jest wystarczająca? Jakieś spostrzeżenia?

#ing #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Możesz mieć konta w tylu bankach w ilu chcesz. W dzisiejszych czasach nie ma sensu posiadania konta tylko w jednym, bo zawsze najlepsze oferty są dla nowych klientów lub na nowe środki.
  • Odpowiedz
Poszedłem wymienić podarty banknot 50zl do PKO, powiedziano mi, że muszę założyć u nich konto żeby mogli mi wymienić, bo wymieniają banknoty tylko swoim klientom. Czy to prawda? W takim razie gdzie wymienić mogę uszkodzone banknoty?
#pkobp #pko #banki #banknoty #bankowosc #finanse #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

500 zł za Konto Przekorzystne w Pekao + 5% na Koncie Oszczędnościowym

Promocja Banku Pekao SA na Konto Przekorzystne oferuje:

500 zł premii pieniężnej wypłacane w 5 transzach po 100 zł
5% oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym do 100 000 zł przez 92 dni
odbanku_pl - 500 zł za Konto Przekorzystne w Pekao + 5% na Koncie Oszczędnościowym

P...

źródło: konto-bankowe-pekao-bonus

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślimy po ślubie z żoną nad wspólnym kontem jako takie dodatkowe - że każdy dalej będzie miał swoje konto, i będzie też wspólne.
Ja obecnie mam w millenium ona ma w velobanku. Zależy mi, żeby w banku było fajnie oprocentowane konto oszczędnościowe gdzie cyklicznie można mieć to wysokie oprocentowanie co 3 miesiące wycofując lub chwilowo przelewając środki gdzie indziej. W związku z tym mam pytanie do osób które posiadają konta w tych
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Ravau23:
Nie wiem co złego w tym, żeby mieć konto wspólne, a każdy żeby miał też jakieś swoje pieniądze na zachcianki żeby wydawał na co chce bez żadnych pytań ani pretensji.
Zresztą nawet jak Ci się nie podoba to z całym szacunkiem g---o mnie to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mysciak być może się zmieniło, taki był stan pół roku temu. Gościu sugerował, że klienci robili tak że mieli oddzielne rachunki i dawali sobie upoważnienia do konkretnych rachunków żeby śmigać ciągle na promocjach na nowe środki + mieć wspólny dostęp. Trochę za dużo zachodu jednak.
  • Odpowiedz
Mirki, trochę wstyd, ale potrzebuję chłodnej, racjonalnej porady ekonomicznej. Jestem przedsiębiorcą, a właściwie to byłem, bo moja firma właśnie bankrutuje. Sytuacja wygląda tak:
- mam ogromne długi,
- przez lata zatrudniałem trochę za dużo ludzi, bo „przecież trzeba dać pracę" rodzinie i znajomym,
- część działów była nierentowna, ale mogłaby być...
- konkurencja robiła taniej i szybciej, mają lepszy marketing,
- mój produkt technologicznie jest kilka-kilkanaście lat za rynkiem,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach