Mam pytanie - która bardziej opłaca się kupić walizkę z Lidla? Ta średnią 69 l czy największą 109 l? Aby umieścić max 25 kg, dziękuję za doradzenie i pozdrawiam
Pytanie do bardziej obeznanych - kupiłem przedmiot za 30 zł okazał się wadliwy , nie bawiłem się w odsyłanie i postanowiłem wystawić negatywa ( ostatni raz zrobiłem to 13 lat temu ) sprzedający napisał do mnie , że może zwrócić kasę i wysłać nowy towar gratis lub oferuje bon 100 zł allegro. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego sprzedawcy tak zależy ? Dziękuje i pozdrawiam.
Mirki poproszę o pomoc - kupiłem sobie online Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 i mam problem z założeniem przedniego koła ( robię to pierwszy raz w życiu ) mianowicie po założeniu koła i samozamykacz opona tak jak by szura o hamulec , jak to poprawnie wyregulować ? hamulca nie wciskałem
Jest jakieś dobre biuro które pozwala robić trejdy akcja za akcje przy ustaleniu wartości? Np. mam 4 akcje kghm o wartości 250 zł (na których jestem 30% do przodu) i chcę zrobić swapa na orlen za maks 120 zl za wszystkie akcje/szacunkowa kwota. Broker by sobie wziął % od transakcji, my byśmy dalej zarabiali, a belki by nie trzeba było płacić aż do momentu sprzedaży wszystkiego. #gielda
No właśnie bo nigdzie nie mogę znaleźć ostrzy z oznaczeniem qp2724 i zastanawiam się czy czy te wszystkie oznaczenia QP2520 QP2530 QP2630 QP6510 QP6520 - to wszystko to samo. Poczekam może ktoś bardziej kompetentny się wypowie ale dzięki za odpowiedź.
@PurpleHaze: ja nie szukam po taniości tylko mam problem z odpowiednim doborem ostrza do mojej maszynki , bo jest ich parę rodzaju i nie mogę znaleźć do mojej mszynki
@xvster: z tego co pamiętam to największym problemem w zorganizowaniu tej walki był Labrygas i to że chciał za Denisa wielokrotnie więcej niż zazwyczaj
@hepat: ta strona publikowała newsy które nie miały pokrycia w rzeczywistości. To pokazało że ludzie nie bylibtak głupi i przestali wchodzić czytać te bzdury. Tak nic nie trzymało się kupy. Dobrze że padła. Artykuły robili kretyni
Jaki telefonik byście wybrali ? Zastanawiam się nad iPhone 17 pro max, Samsung Galaxy S25 Ultra, Huawei Pura 80 Ultra. Aktualnie mam od 5 lat Huawei p30 pro #telefony #iphone #samsung #huawei #android
@Megalogin: mireczku mam ten sam telefon i taką samą sytuację , daj znać co wybrałeś bo ja osobiście zastanawiam się czy nie poczekać na nowego Samsunga 2k26.
#gielda #xtb