Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kzklozet2
kzklozet2

kzklozet2

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2038
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 2037
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
GwachQar
GwachQar
09.06.2026, 11:19:19
  • 9
Stać mnie!

#bogactwo i trochę #gielda
GwachQar - Stać mnie!

#bogactwo i trochę #gielda

źródło: IMG_4448

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 09.06.2026, 12:19:48 via Wykop
  • 0
@GwachQar: gdzie można kupić taki? Bo koszulkę już mam ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 07.06.2026, 06:26:53
  • 3
#wyscigetf #gielda

3 msc minęło więc robię wpis
Jak narazie prowadzi lewar na semikonduktorach
Usunąłem plan obligacji i dodałem złoto i top nasdaq i top sp500
Tam na dole było jeszcze krypto ale Trade republic za duże opłaty/ spready bierze przy kupnie więc nie kontynuowałem planu
kzklozet2 - #wyscigetf #gielda

3 msc minęło więc robię wpis
Jak narazie prowadzi lew...

źródło: 1000082585

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2
Autor
07.06.2026, 06:27:37 via Wykop
  • 0
@kzklozet2: @Przypomnienie za 3 miesiące
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
03.06.2026, 20:55:07
  • 0
#gielda korzystał ktoś z domu maklerskiego UniCredit
nabla-delta - #gielda korzystał ktoś z domu maklerskiego UniCredit

źródło: 1000017424

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 04.06.2026, 05:59:41 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: najlepiej u nich przewalutowac PLN EUR i na konto walutowe w xtb - lepiej to wychodzi niż przez Walutomat
  • Odpowiedz
amfetaminowypirat
amfetaminowypirat
26.05.2026, 10:08:10
  • 0
Poleccie jakies etf na smieciuchy
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 26.05.2026, 10:11:01 via Wykop
  • 2
@amfetaminowypirat: qutm i to nie jest porada inwestycjna
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 26.05.2026, 10:27:22 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: @amfetaminowypirat

Semi git ale na lewarze lepszy czyli 3SEM XS3091657729 ( mam w Trade republic w xtb nie było ostatnio)
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 25.05.2026, 16:52:59
  • 4
#gielda był tu taki mireczek który pisze apke licząca stopę zwrotu z portfela po wyeksportowaniu z xtb za free, ma ktoś linka? Chce przetestować
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2
Autor
25.05.2026, 16:59:18 via Wykop
  • 0
@kone: dzięki możliwe że to to, przetestuje

Edit:
Ale tu płatne importy czyli to nie to
  • Odpowiedz
smdbabe
smdbabe
22.05.2026, 06:50:52
  • 4
Czy istnieje jakiś pewniejszy sposób na oszczędzanie niż jakieś g---o lokaty i obligacje? Wiem że giełda to kasyno i bardzo łatwo popłynąć ale może jest jeszcze jakiś instrument albo sposób na bezpieczne pomnażanie kapitału?
#pieniadze #gielda #oszczedzanie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 22.05.2026, 06:51:49 via Wykop
  • 59
@smdbabe: Tomek mówił o 1000 letnich obligacjach Mezopotamii ale chyba też na nich popłynął
  • Odpowiedz
Jaregg
Jaregg
Jaregg
14.05.2026, 12:31:38
  • 0
#traderepublic #xtb #gielda #banki

Oprocentowanie 6%

Siemka. Pewnie wielu z Was widziało nowość w postaci 6% na gotówkę w Trade Republic. Jako się na to zapatrujecie jako możliwość zaparkowania wolnej gotówki? W Polsce może nie są aż tacy popularni ale nie jest to żadna firma krzak. Teoretycznie nie jest to konto oszczędnościowe tylko zwykły broker z oprocentowaniem wolnych środków co miesiąc ale co to
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 14.05.2026, 12:37:28 via Wykop
  • 1
@Jaregg: ja mam już od dłuższego czasu, wpłacam kartą a nie przelewem i jest od razu, jak narazie jestem zadowolony, place ich kartą i za każde 1% cashbacku kupuje mi etfa, transakcje nie są tak szczegółowe jak w xtb tylko jest konkretna kwota i liczba jednostek etf i mi już też 6% nalicza, stosuje ich w ramach dywersyfikacji poza xtb
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 14.05.2026, 12:46:06 via Wykop
  • 0
@Jaregg: tak, za free kolejne też były
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 14.05.2026, 12:51:43 via Wykop
  • 0
@Jaregg: oj już nie pamiętam ale chyba zrobiłem pierwszy na 1 zł i było ok, a karty potem z różnych banków przyjmował i doładowywal
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
09.05.2026, 08:31:39
  • 3
#gielda zmienili wygląd apki szczura czy coś mi się p----------o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 09.05.2026, 08:36:20 via Wykop
  • 1
@kromeczek: też mi się tak wydaje, coś z logo jest inaczej...
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
08.05.2026, 14:08:54
  • 0
#gielda vikopki potrzebuje porady inwestycyjnej ktora nie jest porada inwestycyjna, etfy dywidendowki, biore po 100 zlotych i slucham panstwa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 08.05.2026, 14:12:55 via Wykop
  • 0
@Mamiser: link koloru do wyboru
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
06.05.2026, 06:25:40
  • 8
10 największych pozycji w ETFie na MSCI World Momentum Factor https://atlasetf.pl/etf-details/IE00BP3QZ825/allocation

1 Micron
2 Exxon
3 Alphabet A
4 Johnson & Johnson
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 06.05.2026, 07:00:11 via Wykop
  • 2
@ossprime: inwestomat zrobił analizę wsteczną i zachowywało się to lepiej niż zwykły sp500 i dodatkowo ma ekspozycję na cały rozwinięty świat i pokrywa się trochę z wizją GEM ale na pojedynczych spółkach więc ja traktuje to jako mój główny etf od początku
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 06.05.2026, 07:08:26 via Wykop
  • 2
@pepedros: https://inwestomat.eu/lepszy-etf-msci-world-momentum-quality-min-volatility-value/. Od 1999
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 06.05.2026, 07:22:33 via Wykop
  • 1
@ossprime: mam na uwadze ;) żeby trochę wypłaszczyc mam 20% Edo
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
30.04.2026, 15:09:04
  • 4
Jest tu 25tys ludzi na tagu
Wiec pewnie ktos z was skonczyl UNIWERSYTET INWESTYCYJNY od Tomasza Treli.

Jakie opinie? Bo komentarze wylaczyl juz na kanale wiec podejrzane to.

#gielda #inwestycje #gpw #xtb #pieniadze
adamsowaanon - Jest tu 25tys ludzi na tagu
Wiec pewnie ktos z was skonczyl UNIWERSYTE...

źródło: channels4_profile (1)

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 30.04.2026, 15:10:32 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: od dawna ma wyłączone, tłumaczył to w którymś filmie czemu tak robi
  • Odpowiedz
Guide
Guide
16.04.2026, 16:05:01
  • 0
Witam zacne grono inwestorów, pytanie na serio, mam do zainwestowania 20k bo aktualnie kasa kisi mi się na koncie w banku i nic nie robi. O inwestowaniu mam tyle pojęcia ile jest wpisów w gorących z tagu, także tego. Zależy mi żeby tę kasę wpakować w coś, nie interesować się tym, nie przejmować i niech sobie leży nawet i parę lat bo nie zależy mi na szybkim zysku, byle coś tam zarobiły
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 16.04.2026, 16:06:22 via Wykop
  • 0
@niezawysoki: tysiącletnie Mezopotamskie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Gaahl75
Gaahl75
16.04.2026, 10:21:01
  • 1
Witam asów z #inwestowanie - jakie macie opinie na temat Trade Republic? Bardziej chodzi mi o wrażenia z użytkowania platformy, niż o samą ofertę, bo oferta wydaje się być w miarę atrakcyjna. Jak się to ma w porównaniu z np. rodzimym #xtb ? Chodzi mi bardziej o proste instrumenty jak #etf i tym podobne. Jedynym minusem który na ten moment widzę to brak IKE/IKZE. #gielda
Gaahl75 - Witam asów z #inwestowanie - jakie macie opinie na temat Trade Republic? Ba...

źródło: 1766522843688

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 16.04.2026, 10:28:55 via Wykop
  • 1
@Gaahl75: mam konto w xtb i w TR

Dla większych transakcji nie za PLN opłaca się bo tylko 4 zł prowizji biorą i opłaca się to bardziej niż 0.2% w Walutomat, oprocentowanie wolnych środków i apka nie wywala się jak xtb gdy jest zawierucha na rynku
Płacę sobie ich kartą i dodatkowo 1% cashbacku wpada i się inwestuje. Jak dla mnie git i do tego niby dywersyfikacja poza Polskę

Minusy
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
14.04.2026, 20:40:17
  • 11
Fun fact: 100% z 20 korekt 10-20% indeksów gdy te wybiły na nowe ATH to hossa zawsze potem trwała kolejne 12+ miesięcy, to są suche zbadane fakty, miłej hossy mireczki.

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 15.04.2026, 05:36:22 via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl: dorzucam aktualny stan:
kzklozet2 - @UczesanyPedryl: dorzucam aktualny stan:

źródło: Screenshot_20260415-073557

Pobierz
  • Odpowiedz
jacas
jacas
14.04.2026, 09:31:06
  • 51
. @tom-ek12333

#gielda
jacas - . @tom-ek12333

#gielda

źródło: C826DA89-41BA-40E7-9EA1-1CF12A2DA752

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 14.04.2026, 10:41:29 via Wykop
  • 6
@jacas: filmik na YT nagrał a tutaj cisza... Jak żyć😭
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
13.04.2026, 19:31:02
  • 64
Ja obserwujący jak wygrywają moi cumple z tagu

#gielda
klefonafide - Ja obserwujący jak wygrywają moi cumple z tagu

#gielda

źródło: 1000106022

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 13.04.2026, 22:56:52 via Wykop
  • 2
@klefonafide: gratulacje dla kupujących okniorza, może będą na plus(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
ethize
ethize
31.03.2026, 19:12:34
  • 0
#gielda

W poniedziałek (06.01.) kurs S&P500

  • wyżej niż dzisiaj (31.03.) 51.0% (52)
  • niżej niż dzisiaj (31.03.) 49.0% (50)

Oddanych głosów: 102

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 06.04.2026, 08:09:55 via Wykop
  • 0
@ethize: a ile było
  • Odpowiedz
B12477
B12477
26.03.2026, 18:58:41
  • 10
Żeby nie było tak za tydzień, że będziemy tęsknić za dzisiejszymi kursami XDDDDDDD

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 26.03.2026, 19:19:22 via Wykop
  • 0
@B12477: @Przypomnienie za tydzień
  • Odpowiedz
jacas
jacas
25.03.2026, 12:39:42
  • 11
Wjeżdżam w WISDOMTREE NASDAQ 100 3X DAILY LEVERAGED, niech pan Bóg ma mnie w opiece

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 25.03.2026, 13:40:50 via Wykop
  • 1
@jacas: tego sobie weź co się będziesz rozdrabniac
WisdomTree PHLX Semiconductor 3x Daily
Leveraged
ISIN
XS3091657729

To nie jest porada inwestycjna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
trogatelnaya_raduga
trogatelnaya_raduga
24.03.2026, 18:13:07
  • 83
#gielda

Zapobiegawczo zamknalem cala pozycje sp500
trogatelnaya_raduga - #gielda 

Zapobiegawczo zamknalem cala pozycje sp500

źródło: IMG_6290

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 24.03.2026, 18:21:11 via Wykop
  • 21
@trogatelnaya_raduga: @Przypomnienie 31 grudnia 2026
  • Odpowiedz
kzklozet2
kzklozet2
kzklozet2 24.03.2026, 18:24:33 via Wykop
  • 0
@trogatelnaya_raduga: ja obstawiam że walnie się o rok tak samo jak jego zakład z BTC i przewidywania spełnią się ale dopiero grudzień 2027
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking