Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zoombie

zoombie

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26001
  • Znaleziska 18127
  • Mikroblog 7874
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 2
dzieju41
dzieju41
17.11.2023, 18:01:00
  • 91
Placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem, pychota.
#gotujzwykopem #plackiziemniaczane
dzieju41 - Placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem, pychota.
#gotujzwykopem #plackiz...

źródło: temp_file3889280116739711758

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 18.11.2023, 00:41:49 via Wykop
  • 1
@dzieju41: z cukrem ... jak dojdę do władzy, będziesz wisiał ..
  • Odpowiedz
zoombie
zoombie 18.11.2023, 17:04:11 via Wykop
  • 1
@dzieju41: Jeszcze nie wiem, za leniwy jestem :)
  • Odpowiedz
dddobranoc
dddobranoc
16.11.2023, 11:04:05
  • 552
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 16.11.2023, 21:44:09 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

408

Wyciekły dokumenty. Powiązania między Romanem Abramowiczem i Władimirem Putinem

Pokaż treści 18+

Wyciekły dokumenty. Powiązania między Romanem Abramowiczem i Władimirem Putinem

Brytyjskie media dotarły do dokumentów z Cypru, które wskazują na powiązania byłego właściciela klubu Chelsea FC Romana Abramowicza z prezydentem Rosji. Miał on robić interesy z dwiema osobami określanymi jako portfele Władimira Putina.

RepublikaFederalnaNiemiec
z
polsatnews.pl
dodany: 15.11.2023, 13:09:40
  • 34
  • #
    rosja
  • #
    putin
  • #
    abramowicz
zoombie
zoombie 15.11.2023, 18:18:24 via Wykop
  • 10
@enten: herbatki na uspokojenie? :)
zoombie
zoombie 15.11.2023, 18:19:34 via Wykop
  • 0
@Cietrzewica: Ja też nie ...khmm.. @PDK
zoombie
zoombie 15.11.2023, 18:53:59 via Wykop
  • 0
@lukas0211: taką sugerowałem :)

496

Już kilkumiesięczna abstynencja od alkoholu wpływa pozytywnie na mózg

Pokaż treści 18+

Już kilkumiesięczna abstynencja od alkoholu wpływa pozytywnie na mózg

Niedawne badanie naukowe ujawniło obiecujące wieści dla osób wychodzących z nałogu alkoholowego. Naukowcy odkryli, że mózgi osób, które powstrzymywały się od spożywania alkoholu przez około 7,3 miesiąca, wykazywały znaczną poprawę struktury mózgu.

JoeShmoe
z
psypost.org
dodany: 12.11.2023, 15:10:36
  • 284
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    alkoholizm
  • #
    zdrowie
zoombie
zoombie 13.11.2023, 22:16:31 via Wykop
  • 1
@Anakee: nie musi, ale może ..
zoombie
zoombie 13.11.2023, 22:17:33 via Wykop
  • 0
@ketiow: prawie mnie przekonałeś, ale później wyjechałeś z tą enegrią na pracę i mi przeszło - dzięki :D

4608

Policja z Kielc dała popis niekompetencji, arogancji, łamiąc przy tym prawa obyw

Policja z Kielc dała popis niekompetencji, arogancji, łamiąc przy tym prawa obyw

Odwiedziłem ciepłownię w Kielcach. Fatalna ochrona STEKOPU wezwała jeszcze gorszą policję, która ma głęboko gdzieś przepisy, jest arogancka, butna, a wręcz p...

Seshu
z
youtube.com
dodany: 07.11.2023, 15:03:17
  • 800
  • #
    bekazpolicji
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    audytobywatelski
zoombie
zoombie 07.11.2023, 17:01:36 via Wykop
  • 858
@mariusz-madejczyk: Zastanawiam się tylko. Tyle tych filmików w necie. Nie mogliby k---a tej psiarni w końcu jakiś szkoleń zrobić jak się zachowywać w takich sytuacjach? No przecież koleś jeździ po Polsce, robi wszystko z prawem, co tydzień nowy filmik a tu beton jak 5 lat temu. I na okrętkę te same bzdury z ust niebieskich :) Nie kumam tego :D
zoombie
zoombie 07.11.2023, 17:45:18 via Wykop
  • -15
@tomilipin: brawo :) .. rozumiem, że cały dzień na coś takiego polowałeś i bez tego CH ni cholery nie zrozumiałeś co napisałem?
zoombie
zoombie 07.11.2023, 18:59:41 via Wykop
  • -8
@tomilipin: Nie zesrać a zapytać. Rozumiem, że skoro nie doceniłem Twojego wkładu w mój wpis to czujesz się niespełniony? Pierwsze zdanie było "brawo" a reszta pytanie. Nie wiem skąd u grammarnazi tyle jadu :)
zoombie
zoombie 07.11.2023, 19:22:17 via Wykop
  • -7
@tomilipin: Cóż zrobić. Usuń konto jak ci tak tutaj niewygodnie z aspiracjami na drugiego Miodka :)
zoombie
zoombie 08.11.2023, 15:58:40 via Wykop
  • -1
@wesolymaruda: Pewnie wysyła do map google, by sobie widok o płot uzupełniły - człowieku, to masz wszystko na google street view :)
zoombie - @wesolymaruda: Pewnie wysyła do map google, by sobie widok o płot uzupełnił...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz

1159

"I cyk". Czarnek na odchodne powołał nowy instytut.

Pokaż treści 18+

"I cyk". Czarnek na odchodne powołał nowy instytut.

Minister edukacji Przemysław Czarnek powołał nową instytucję. To Instytut Badań nad Renesansem i Barokiem imienia Jana i Piotra Kochanowskich. Siedzibą jednostki jest Zamość.

konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.11.2023, 11:41:31
  • 105
  • #
    bekazpisu
  • #
    czarnek
  • #
    rzad
  • #
    polityka
zoombie
zoombie 07.11.2023, 15:25:47 via Wykop
  • 3
@naszczalnikwolski: Średniowiecze już przerobił na żywym państwowym organiźmie, więc chciał chuop iść dalej ...
Jogi4
Jogi4
06.11.2023, 14:07:59
  • 21
Rosół z ryżem
#obiad #smacznego #jedzenie #jedzzwykopem
Jogi4 - Rosół z ryżem
#obiad #smacznego #jedzenie #jedzzwykopem

źródło: rosół

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 06.11.2023, 16:23:30 via Wykop
  • 0
@Jogi4: Jeszcze się znajdą paragrafy, jeszcze miejsce w Sztumie ..
  • Odpowiedz
_Blanche_Barton
_Blanche_Barton
27.10.2023, 12:08:43
  • 80
#jedzzwykopem #gotujzwykopem
Placki ziemniaczane.
Niby złote a skromne( ͡º ͜ʖ͡º)
BlancheBarton - #jedzzwykopem #gotujzwykopem 
Placki ziemniaczane.
Niby złote a skrom...

źródło: temp_file5096301907295156536

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 27.10.2023, 22:06:55 via Wykop
  • 0
@_Blanche_Barton: za cukier na plackach powinien być jakiś paragraf .. hogwh! powiedziałem
  • Odpowiedz

786

''Grafficiarz'' niszczy mienie publiczne i chwali się tym na YouTube

Pokaż treści 18+

''Grafficiarz'' niszczy mienie publiczne i chwali się tym na YouTube
Xeer77
z
youtube.com
dodany: 27.10.2023, 13:44:10
  • 124
  • #
    graffiti
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
  • #
    patologiazewsi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    polska
zoombie
zoombie 27.10.2023, 18:00:40 via Wykop
  • 1
Promowanie niszczenia farbą mienia publicznego i rejestrowanie zachowania zachęcającego do popełniania wykroczeń


@Tytanowy_Lucjan: i dziękuję i poszło

695

NASA wysyła poprawkę oprogramowania do sond Voyager z 1977 roku

NASA wysyła poprawkę oprogramowania do sond Voyager z 1977 roku

Nie na co dzień zdarza się sytuacja, gdy trzeba przygotować poprawkę w oprogramowaniu do sprzętu z lat 70' - a co dopiero takiego, który opuścił Układ Słoneczny ( ͡º ͜ʖ͡º) Naukowcy liczą na to, że poprawka modyfikująca tryb używania silników korygujących pozwoli na przedłużenie misji o kilka lat

enron
z
science.slashdot.org
dodany: 24.10.2023, 08:26:01
  • 216
  • #
    kosmos
  • #
    eksploracjakomosu
  • #
    nasa
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    nauka
zoombie
zoombie 24.10.2023, 14:37:50 via Wykop
  • 0
@fanboj: Ruscy twierdzą, że mają/mieli.

350

Ławrow poleci rosyjskim turystom wakacje w Korei Północnej

Pokaż treści 18+

Ławrow poleci rosyjskim turystom wakacje w Korei Północnej

Ławrow poleci rosyjskim turystom wakacje w Korei Północnej - RMF24.pl - Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział, że poleci rosyjskim turystom wypoczynek w Korei Północnej. Wcześniej szef rosyjskiego MSZ podziękował Pjongjangowi za

Zgryd
z
rmf24.pl
dodany: 19.10.2023, 11:38:50
  • 47
  • #
    ruskimir
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    onuce
  • #
    koreapolnocna
zoombie
zoombie 19.10.2023, 16:40:23 via Wykop
  • 6
@Laszl0: tak, a o co chodzi?

277

Prawie 8 ton kokainy w ciężarówce z bananami, kierowcą był Polak

Pokaż treści 18+

Prawie 8 ton kokainy w ciężarówce z bananami, kierowcą był Polak

Holenderska policja aresztowała sześciu mężczyzn, którzy przewozili prawie 8 ton kokainy. Narkotyki były ukryte wśród bananów, a za kierownicą ciężarówki siedział Polak. Wartość rynkowa narkotyków wynosi ponad 200 milionów euro. Policja wszczęła śledztwo i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 18.10.2023, 10:10:03
  • 102
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    narkotyki
zoombie
zoombie 18.10.2023, 18:36:48 via Wykop
  • 58
@FFleur: Tydzień Kolumbijski tylko w Lidlu.

388

Adobe Project Primrose: po prostu kiecka z czujnikami i animacją

Adobe Project Primrose: po prostu kiecka z czujnikami i animacją

To po prostu trzeba zobaczyć ....

Jossarian
z
youtube.com
dodany: 16.10.2023, 14:02:12
  • 125
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    modadamska
zoombie
zoombie 17.10.2023, 16:00:52 via Wykop
  • -1
@kulorok: Pewnie nikogo nie interesuje, że ciebie nie interesuje :D
zoombie
zoombie 17.10.2023, 16:17:34 via Wykop
  • -1
@kulorok: A mnie ta idea nie interesuje ...

639

Zapytaliśmy premiera, ile kosztuje chleb.

Pokaż treści 18+

Zapytaliśmy premiera, ile kosztuje chleb.

Co odpowiedział Morawiecki, gdy zapytano go o cenę chleba i podwyżki?

R_O_T_T_E_N
z
youtube.com
dodany: 13.10.2023, 19:44:26
  • 56
  • #
    heheszki
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
zoombie
zoombie 14.10.2023, 19:09:56 via Wykop
  • 0
@aviatorppg: za proste pytanie .. jakby zapytała dodatkowo o bułki to by było ...
c.....s
konto usunięte 03.10.2023, 12:06:26
  • 526
Jestem młodym programistą i widzę, że lekarze zarabiają po 300zł/15min.

Warto dorobić sobie studia z medycyny weekendowo?

Nie mówię, że celuje w chirurgię, bardziej w jakieś pulmonologie / pediatrię cos w ten desen

Pytam
c.....s - Jestem młodym programistą i widzę, że lekarze zarabiają po 300zł/15min.

Wa...

źródło: technik-informatyk

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 03.10.2023, 16:34:21 via Wykop
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl: to teraz przed wyborami to pewnie żniwa :)
  • Odpowiedz
rales
rales
03.10.2023, 07:32:28
  • 739
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 03.10.2023, 16:16:45 via Wykop
  • 0
@willyfog: r--------ś mnie tą kotłownią :):):)
  • Odpowiedz

615

Norwegia wprowadza zakaz wjazdu na swoje terytorium dla samochodów z rosyjskimi

Pokaż treści 18+

Norwegia wprowadza zakaz wjazdu na swoje terytorium dla samochodów z rosyjskimi

jak w tytule

Zgryd
z
twitter.com
dodany: 03.10.2023, 08:28:09
  • 37
  • #
    rosja
  • #
    norwegia
zoombie
zoombie 03.10.2023, 14:22:12 via Wykop
  • 4
@Orbiter01: Od 16/09 już nie. "Zakaz dotyczy wszystkich samochodów, zarówno tych, które są wykorzystywane komercyjnie jak i również samochodów prywatnych niezależnie od tego czy właścicielem samochodu jest obywatel Rosji, czy też obywatel innego państwa. Zasada jest taka - samochód zarejestrowany w Rosji nie ma prawa wjazdu do Polski."
zoombie
zoombie 03.10.2023, 14:24:04 via Wykop
  • 3
@yhbgrobdoivbvwamsv: To bardzo proste. Z prawnego punku widzenia Rosja jest przez nas określana jako państwo terrorystyczne. Jakim prawem terroryści mieli by zatem mieć prawo wjazdu do Polski?
zoombie
zoombie 03.10.2023, 14:28:34 via Wykop
  • 7
@Orbiter01: Sens ma taki, że ruSScy to chuje i terroryści. Napadli na Ukrainę a nam cały czas grożą. Po co wpuszczać potencjalnych dywersantów i terrorystów - lepiej by siedzieli we własnym gównie.
zoombie
zoombie 03.10.2023, 14:58:50 via Wykop
  • 3
@Orbiter01: Jesteś albo głupi albo ruski :) A pomiędzy głupi i ruski można postawić znak równości. Ukraińcy zostali przez nas zaproszeni - i mogą. Ruscy nie zostali i nikt ich nie chce - to nie mogą. Finito. I nigdzie nie jest napisane, że nie możesz ruskim autem po Polsce jeździć, tylko że nie możesz wjechać. Wjechałeś to jeździsz, wyjedziesz to nie wjedziesz. Zresztą ruskie auta w PL słabo mają, często

351

Krzysztof Bosak wypowiedzi z DEBATY KLIMATYCZNEJ onetu i WWF

Pokaż treści 18+

Krzysztof Bosak wypowiedzi z DEBATY KLIMATYCZNEJ onetu i WWF

Poseł Bosak kontra zwolennicy eko-zakazów, wzrostów kosztów życia, deindustrializacji oraz FIT for ... 75, czyli to co chcą w emocjonalny i parareligijny sposób nastręczyć Polakom reprezentanci partii Zieloni (KO) i Lewica.

dr_gorasul
z
youtube.com
dodany: 26.09.2023, 07:43:11
  • 46
  • #
    debata
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    zmianyklimatu
  • #
    wielkireset
  • #
    bekazlewactwa
zoombie
zoombie 26.09.2023, 19:36:33 via Wykop
  • 43
Można konfy nie lubić, ale merytoryki w wypowiedziach nie można odmówić. Reszta po prostu p------i farmazony i slogany z partyjnej czytanki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

527

Zuckerberg, Gates, Bezos . Za każdym milionerem, który sam się stworzył

Zuckerberg, Gates, Bezos . Za każdym milionerem, który sam się stworzył

Jeśli zagłębisz się dostatecznie głęboko, za większością „milionerów zarobionych na własny rachunek” znajdziesz rodzica z dobrymi kontaktami, kilkoma oszczędnościami lub po prostu dużymi pieniędzmi dla swoich dzieci.

aboelez
z
medium.com
dodany: 24.09.2023, 22:53:37
  • 185
  • #
    ekonomia
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    historia
zoombie
zoombie 25.09.2023, 14:31:57 via Wykop
  • 5
@AncymonTEN: Niby tak. Ale nie każdy dzieciak milionera czy nawet multimilionera zostaje miliarderem. Coś tam trzeba wnieść, by to co się od rodziców dostało wywindować jak wymienieni panowie w multimiliardowe fortuny. I nieważne czy kontakty, czy szczęście czy znaleźć niszę, wykorzystać sytuację polityczną itp. - no same w banku te pieniądze się nie pomnożyły. Jakby to była zasada a nie wyjątek, to ja opylając kawalerkę rodziców za 300 tysięcy powinienem
zoombie
zoombie 25.09.2023, 14:36:38 via Wykop
  • 1
@FOTEL: Było, było. Tylko nie było internetu i nikt nie wiedział o swojej wyjątkowej c------j pozycji społecznej, brał to za normalkę. No może oprócz tych którzy się rewizytowali na dworach czy zamkach :)
zoombie
zoombie 25.09.2023, 15:04:19 via Wykop
  • 0
@FOTEL: No nie jesteś :) Chłopi sami akceptowali taki stan, ciesząc się, że Pan daje co do gara włożyć a i po karku raczej rzadko okłada nahajem.
zoombie
zoombie 25.09.2023, 15:06:15 via Wykop
  • 1
@uwaganiespie: Obajtek mógłby tu ostro uderzyć w polemikę.
zoombie
zoombie 25.09.2023, 15:12:44 via Wykop
  • 0
@FOTEL: Przyznałeś, że nie jesteś za historią za pan brat a brniesz. Weź sobie poczytaj historię tak od początków średniowiecza do mniej więcej czasów kościuszkowskich, policz na palcach ile i gdzie taki buntów naliczysz a później odpowiedz sobie szczerze na pytanie ile wieków musiało minąć i ile Rzeczpospolitych upaść by w końcu przekonać tą klasę, że cokolwiek znaczą.

405

Plaga zwolnień z WF. Dzieciom spada wydolność i rośnie waga

Plaga zwolnień z WF. Dzieciom spada wydolność i rośnie waga

Polskim dzieciom spada kondycja - a rośnie waga. 90 proc. uczniów do 12. roku życia nie umie zrobić przewrotu w przód, ponad połowa nie potrafi skakać na skakance. Nie zawsze dlatego, że młodzi chętniej wybierają czas przed komputerem, niż sport. W wielu szkołach wciąż brakuje im odpowiednich warunk

etepetete
z
polsatnews.pl
dodany: 24.09.2023, 09:28:02
  • 244
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    szkolastandard
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    dzieci
zoombie
zoombie 24.09.2023, 11:39:22 via Wykop
  • 1
@PozdroMleczny: W sumie masz rację. Ja pamiętam, że mój WF był zawsze na końcu lekcji. Z dwóch powodów. Nie było już dostępnej higienistki więc ewentualnymi obrażeniami po zderzeniach, wywrotach, odrapaniach itp po zderzeniu się z kozłem lub oberwaniu piłką lekarską musieli się zająć rodzice - nie było komórek wtedy, więc takiego delikwenta z rozkwaszonym nosem albo podrapanymi kolanami opatrywało się prozaicznie, wręczało kartkę w jakich okolicznościach przyrody otrzymał obrażenia i
zoombie
zoombie 24.09.2023, 16:31:54 via Wykop
  • 0
@dsomgi00: a to do mnie na pewno?
zoombie
zoombie 25.09.2023, 14:25:30 via Wykop
  • 0
@paliwoda: I to miałem na myśli, dzięki za korektę :) Ode mnie + . Chociaż jak widać wiedziałeś co miałem na myśli :)
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • Strona 7 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.10.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.07.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking