Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zoombie

zoombie

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26010
  • Znaleziska 18133
  • Mikroblog 7877
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 2
J.....y
J.....y
konto usunięte 22.04.2024, 12:43:55
  • 451
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 22.04.2024, 15:16:56 via Wykop
  • 3
@JohnnyPomielony: Za pół roku i bez wojny będą z tego zgliszcza. RuSSka zaraza.
  • Odpowiedz

6163

Podsumowanie ruchu lotniczego dwóch prywatnych odrzutowców Taylor Swift w 2023

Podsumowanie ruchu lotniczego dwóch prywatnych odrzutowców Taylor Swift w 2023

A czy ty posegregowałeś już śmieci? Zrezygnowałeś z samochodu? Zapłaciłeś nowy zielony podatek? Dlaczego nie ratujesz planety???

jfrost
z
streamable.com
dodany: 22.04.2024, 07:09:03
  • 641
  • #
    ekologia
  • #
    zielonylad
  • #
    lotnictwo
zoombie
zoombie 22.04.2024, 14:33:24 via Wykop
  • 1
@Mete: Ja nawet nie ląduję, tankuję w powietrzu. Taka j----a dieta, że nie mam czasu lądować na redukcję.
zoombie
zoombie 22.04.2024, 14:34:40 via Wykop
  • 0
@Zlychomikzjecie: A ile uratowanych miejsc pracy. Takie jej "guilty pleassure" :)

440

W 2024 roku Polska zapłaci 2,3 mld zł podatku od plastiku

Pokaż treści 18+

W 2024 roku Polska zapłaci 2,3 mld zł podatku od plastiku

W 2024 r. Polska zapłaci gigantyczny podatek od plastiku. Ministerstwo Klimatu i Środowiska szacuje, że danina z tytułu tzw. plastic tax wyniesie 2,3 mld zł.

Bluszcz102
z
dorzeczy.pl
dodany: 17.04.2024, 20:33:50
  • 188
  • #
    tusk
  • #
    podatki
  • #
    popis
  • #
    zlodzieje
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazpodludzi
zoombie
zoombie 18.04.2024, 20:10:49 via Wykop
  • 0
@anteniarz: 2.3 mld. Phi. Stać nas.
zoombie
zoombie 18.04.2024, 20:11:30 via Wykop
  • 0
@Belzdron: Nie opuściłeś, tylko wyjechałeś. Zasadnicza różnica. Wrócisz znowu będziesz, taki jest właśnie wpływ takich ja Ty na rzeczywistość, co nie oznacza, że nie możesz sobie żyć gdzie chcesz :D

1680

Poseł Kropiwnicki z KO ma 11 mieszkań

Poseł Kropiwnicki z KO ma 11 mieszkań

Ciekawe czy zagłosuje za dopłatami do kredytów żeby zwiększyć popyt i wartosc swoich mieszkan/net worth

chisel
z
youtube.com
dodany: 11.04.2024, 09:16:23
  • 217
  • #
    mieszkania
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    polityka
zoombie
zoombie 11.04.2024, 14:43:08 via Wykop
  • 0
@bregath: Bo to nie jego a żony. Z oburzenia mu gadkę odcięło.

759

Zamykanie serwerów gier może naruszać prawo UE. Komisja zbada działania Ubisoftu

Zamykanie serwerów gier może naruszać prawo UE. Komisja zbada działania Ubisoftu

Parlament Europejski ma zbadać, czy uśmiercanie starszych gier jest zgodne w europejskim prawem. Firmy czerpią zyski ze sprzedaży popularnych tytułów, a potem szybko rezygnują z ich wsparcia. Uwolnienie kodu byłoby rozwiązaniem i pozwalało społeczności utrzymywać wsparcie i serwery.

lelumpolelum00
z
ithardware.pl
dodany: 11.04.2024, 10:22:46
  • 132
  • #
    ciekawostki
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    komputery
  • #
    europa
  • #
    zainteresowania
zoombie
zoombie 11.04.2024, 14:33:49 via Wykop
  • 1
@reveil: Z tego co pamiętam to praktycznie w każdej licencji gry jest punkt, że firma może go zmienić, zmodyfikować czy też właśnie zamknąć bez podawania żadnej przyczyny. A i tak wszyscy klikamy "accept". :)

573

Likwidacja gotówki i wprowadzenie Euro! Szymon Hołownia powiedział za dużo?

Pokaż treści 18+

Likwidacja gotówki i wprowadzenie Euro! Szymon Hołownia powiedział za dużo?

Nie da sie juz ani słychać ani patrzeć na tą parodię człowieka.

piotrek-michal
z
youtube.com
dodany: 11.04.2024, 01:51:33
  • 94
  • #
    euro
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    holownia
  • #
    polska
  • #
    sejm
zoombie
zoombie 11.04.2024, 14:31:45 via Wykop
  • 2
@Czytelnik30: Politycy wolą po prostu łapówki brać cyfrowo w BTC :) Przy papierowych zawsze mogą cię nagrać, aresztować ...
jmuhha
jmuhha
22.03.2024, 05:54:19
  • 974
I komu to przeszkadzało
jmuhha - I komu to przeszkadzało

źródło: IMG_20240227_070620

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 22.03.2024, 14:59:39 via Wykop
  • 0
@jmuhha: niemieckim czołgom
  • Odpowiedz

363

Nowa funkcja DirectX 12 eliminuje wąskie gardło CPU w grach

Nowa funkcja DirectX 12 eliminuje wąskie gardło CPU w grach

Work Graphs pozwalają układowi graficznemu zaplanować własną pracę,zamiast zadawać pytania CPU. Work Graphs może ożywić starsze systemy gamingowe. Nowość ma na celu uczynienie układu graficznego bardziej autonomicznym, umożliwiając mu samodzielną realizację zadań i zmniejszając liczbę operacji...

lelumpolelum00
z
ithardware.pl
dodany: 14.03.2024, 13:54:34
  • 87
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    informatyka
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
zoombie
zoombie 17.03.2024, 12:03:25 via Wykop
  • 0
@kasyx: nie, znerfili dmr-a
anteniarz
anteniarz
07.03.2024, 16:40:33
  • 887
Właśnie doszedłem do wniosku, że żule to tacy niskoemisyjni ludzie:
1. Zbierają złom, makulaturę
2. Nie kupują ubrań
3. Rzadko się myją - mało zużywają wody
4. Nie jeżdżą samochodami
5. Nie latają na wakacje
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 07.03.2024, 21:19:28 via Wykop
  • 0
@anteniarz: co więcej .. zawsze poniosą ci ego zwracając się do ciebie, niezależnie od zajmowanego stanowska, KIEROWNIKU :D
  • Odpowiedz
minityrek
minityrek
minityrek
07.03.2024, 09:10:25
  • 703
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 07.03.2024, 21:16:35 via Wykop
  • 0
@minityrek: dronem?
  • Odpowiedz

544

Izrael wznowił wycieczki edukacyjne młodzieży do Polski

Izrael wznowił wycieczki edukacyjne młodzieży do Polski

Ministerstwo edukacji Izraela poinformowało we wtorek, że latem br. izraelscy uczniowie będą mogli ponownie uczestniczyć w zorganizowanych wycieczkach do Polski, szczególnie do byłych niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych. Wyjazdy te wstrzymano w listopadzie ubiegłego roku.

konto usunięte
z
pap.pl
dodany: 07.03.2024, 16:45:52
  • 153
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    syf
zoombie
zoombie 07.03.2024, 21:14:00 via Wykop
  • 8
@gi3nek: trochę poprawię, bo może nieśmiałe i nieczytelne :) NA C--J?

463

Polska numerem 1 na świecie. Jesteśmy liderami w zakresie cyberbezpieczeństwa

Polska numerem 1 na świecie. Jesteśmy liderami w zakresie cyberbezpieczeństwa

Okazuje się bowiem, że Polska zajęła 1 miejsce w rankingu National Cyber Security Index i uplasowała się na najwyższej możliwej pozycji. Oznacza to, że nasz kraj jest gotowy do radzenia sobie i zapobiegania incydentom związanym z cyberzagrożeniami.

Chris_Karczynski
z
android.com.pl
dodany: 06.03.2024, 06:16:56
  • 74
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    komputery
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    security
zoombie
zoombie 07.03.2024, 16:21:45 via Wykop
  • 0
@North_Pole: Jesteśmy też 1 na świecie w unikaniu spożywania kawioru, bieługi i jagnięciny.
PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS
PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS
04.03.2024, 09:33:50
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 04.03.2024, 19:56:18 via Wykop
  • 0
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: 4.3
  • Odpowiedz
r5678
r5678
04.03.2024, 10:35:06
  • 4
XD

Ktoś porzucił jakiegoś gruza na parkingu pod stadionem, w między czasie zrobili tam płatny parking i od około 2 lat co miesiąc auto dostaje karę do zapłaty za wycieraczkę. Najpierw wkładali papierowe ale się rozpadły od wody wiatru itd, potem zaczęli ładować w torebeczkach aby nie zamokły.
Lokalna prasa kontaktowała się z firmą od parkingu, bo to absurd, ale ci nawet nie odpowiedzieli i regularnie ładują mandaty za szybę xd

#
r5678 - XD

Ktoś porzucił jakiegoś gruza na parkingu pod stadionem, w między czasie z...

źródło: 423735636_907884477753087_986669903264889872_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 04.03.2024, 19:53:00 via Wykop
  • 0
@r5678: niedługo to będzie mandatowa ściana płaczu :)
  • Odpowiedz
Czornyj_Pynia
Czornyj_Pynia
04.03.2024, 12:30:25
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 04.03.2024, 19:50:12 via Wykop
  • 0
@NiebieskiMiszmasz: sprytnie aparatem zakrył jabłko adama :)
  • Odpowiedz
WOWMichal
WOWMichal
04.03.2024, 08:45:26
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 04.03.2024, 19:33:11 via Wykop
  • 0
@WOWMichal: Cały ynternet mieścił
  • Odpowiedz
panczekolady
panczekolady
panczekolady
04.03.2024, 09:32:44
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 04.03.2024, 19:27:02 via Wykop
  • 0
@panczekolady: skądonatakablada m-----------a, małojebiedaczka
  • Odpowiedz
wanghoi
wanghoi
04.03.2024, 08:21:04
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zoombie
zoombie 04.03.2024, 19:05:02 via Wykop
  • 0
@wanghoi:
zoombie - @wanghoi:

źródło: a4f9lfa31wt91

Pobierz
  • Odpowiedz

754

Nie masz świadectwa energetycznego? Od kwietnia nie sprzedasz domu

Nie masz świadectwa energetycznego? Od kwietnia nie sprzedasz domu

Jeszcze tylko przez nieco ponad miesiąc będzie można sprzedać dom jednorodzinny bez świadectwa energetycznego. Nowy obowiązek wejdzie w życie już 1 kwietnia. Sprawdzamy, jak zdobyć świadectwo energetyczne i ile kosztuje.

awres
z
bankier.pl
dodany: 20.02.2024, 21:20:47
  • 268
  • #
    polska
  • #
    dom
  • #
    budownictwo
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    nieruchomosci
zoombie
zoombie 21.02.2024, 15:56:58 via Wykop
  • 0
@Haszem: Taki papierek świadectwa kosztuje 300-500 zł - można się rozejść.
zoombie
zoombie 21.02.2024, 16:08:23 via Wykop
  • 0
@Haszem: no ale ludzie hurr durr pustostany, wysiedlenia :) a tu wołasz fachowca z uprawnieniami jak nie masz/ zgubiłeś dokument, ogląda zamczysko/piwnicę, po glejcie wystawia papier, bierze dukaty i do następnego :)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 22
  • Strona 5 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.10.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.07.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking