Wpis z mikrobloga

Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban, do tej pory nikt nie wiedział, że ma syna to publicznie w filmie mówi, że ma i się boi że kiedyś coś mu się stanie. Brawo - jeszcze brakuje, aby wkleił jego zdjęcie i podał adres szkoły.
To jest ten sam poziom co Marcin Dubiel, który nagrał rozpaczliwy film, że jego siostra i mama są atakowane XD i oczywiście pokazał je, gdzie za bardzo do tej pory ludzie o nich nie wiedzieli.

Bełkot już się łapie wszystkiego, aby podbić swoje wyświetlenia. Chyba po Pandora Gate zauważył, że tylko aferami można się teraz bardziej wybić to poszedł w ich ślady.
A w ogóle mieć bół dupy o to, jak wygląda karta "na czasie" to już w ogóle zaprzeczenie inteligencji. Kogo kuźwa obchodzi ta karta na czasie, którą nawet youtube ukrył gdzieś tam na samym dole menu.

To przykład kolejnego youtubera, który myśli, że sława i pieniądze na yt są wieczne i panicznie boi się, że wakat w Żabce może być jego wakatem.

#polskiyoutube #youtube #naukowybelkot #ciekawostki #nauka #zdrowie

przepraszam za re-post, błędne tagi w poprzednim były
dddobranoc - Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban...

źródło: naukowy-belkot

Pobierz
  • 173
@dddobranoc: ja nie wiem czy to zarzutka czy ki #!$%@?,

Widać że Dawid jest bardziej wrażliwy i podatny na opinie, stąd akurat on tworzy taki materiał.

Zresztą materiałów o patologii w sieci na yt było więcej (scifun o manipulacji, ostatnio ktoś o promowaniu przemocy etc), ale i tak widać ze zmiany w social mediach i platformach takich jak yt zachodzą za wolno w porównaniu do rozrostu i rozwoju..
@dddobranoc: jak to jest, że np. Astrofaza realizuje swoje projekty, nikt go nie hejtuje, nie stosuje clickbaitów i ma widownię? Nie może być, przecież w Polsce wszyscy twórcy popularno-naukowi są uciskani.
Ja przestałem oglądać naukowy bełkot bo te filmy po prostu nie są ciekawe, rozwleczone, wplata pełno jakichś aluzji, nieśmiesznych żartów czy denerwującej muzyki oraz przerywniki.