Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ufokufok1

ufokufok1

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3331
  • Znaleziska 2387
  • Mikroblog 944
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11

1102

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 8 godz. i 44 min temu
  • 284
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
ufokufok1
ufokufok1 przed chwilą via Wykop
  • 0
Szkoda, że pani Rzecznik nie dopatrzyła się, że obecny system edukacji może "nieść za sobą negatywne skutki społeczne"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2410

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 356
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
ufokufok1
ufokufok1 7 min temu via Wykop
  • 0
@osetnik: Nie p--------e. Polacy to nie Francuzi. W tolerancji dla władzy raczej bliżej nam do Rosjan

373

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Najnowsze dane przekazane przez HP pokazują, że proces przechodzenia na Windowsa 11 wciąż jest daleki od zakończenia.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 30.05.2026, 12:12:31
  • 241
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    migrac
  • #
    windows11
ufokufok1
ufokufok1 wczoraj, 21:06:13 via Wykop
  • -1
@dodd: ale nowy dodatek do Wieśka 3 będzie tylko na Win 11 :-/
ufokufok1
ufokufok1 wczoraj, 21:09:55 via Wykop
  • 0
@soLYstro: Pamiętam jak w sali komputerowej XP działał na 24MB RAM... XD
ufokufok1
ufokufok1 23 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@tombeczka: Pozdrawiam. Zainstalowane 20GB RAM, ale płyta widzi jedynie 16 ;-) Win 10
ufokufok1 - @tombeczka: Pozdrawiam. Zainstalowane 20GB RAM, ale płyta widzi  jedynie ...

źródło: menadzer

Pobierz

304

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Strefy Tempo 30 wprowadza kolejna dzielnica Warszawy. Ograniczenie prędkości do 30 km/h będzie obowiązywać na niektórych ulicach Targówka. Temat ten poruszają dzielnicowi radni. Wprowadzenie stref spotkało się z krytyką kilku z nich miastu zarzucają m.in. brak konsultacji społecznych

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 27.05.2026, 09:08:15
  • 202
  • #
    warszawa
  • #
    targowek
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
ufokufok1
ufokufok1 28.05.2026, 06:11:16 via Wykop
  • 0
@WladcaPiachu: Samochody jeżdżące na drugim biegu. To dopiero będzie ekologicznie.
ufokufok1
ufokufok1 28.05.2026, 06:25:24 via Wykop
  • -1
@trzynastka: Warszawa to stan umysłu. Wyrazy współczucia.
ufokufok1
ufokufok1 28.05.2026, 06:29:23 via Wykop
  • 0
@krowi_placek: Słusznie. Skoro ograniczenie do 30 jest lepsze niż do 50, to ograniczenie do 20 będzie jeszcze lepsze, a stan idealny osiągniemy przy ograniczeniu do 0.

1182

TEDx Kornelii Wieczorek

TEDx Kornelii Wieczorek

Rzuciłem okiem na yt i nie ma nic o naszej nowej, sławnej polskiej naukowczyni. Obejrzałem jej wystąpienie na TEDx i to sie już od samego początku nie klei pomijając rodzinne powiązania, etc. xD. np. na początku mówi, że umie rozmawiać z psami.

lskx
z
youtube.com
dodany: 17.04.2026, 19:20:23
  • 240
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    heheszki
ufokufok1
ufokufok1 18.04.2026, 21:52:43 via Android
  • 0
@aikonek: nagranie jak to było z tym medalem
https://youtu.be/D-eQZL5taFg
ufokufok1 - @aikonek: nagranie jak to było z tym medalem 
https://youtu.be/D-eQZL5taF...
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3029
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1 10.04.2026, 05:48:39 via Wykop
  • 0
Mój zmarł 9 miesięcy temu. Rozumiem Cię. Ściskam mocno.
  • Odpowiedz

482

Lekarze z Białegostoku przez 20 dni walczyli o życie ciężarnej

Lekarze z Białegostoku przez 20 dni walczyli o życie ciężarnej

W Białymstoku rozpoczęła się walka o życie 36-letniej pani Justyny i jej nienarodzonego dziecka. Miała trwać przez kolejnych 20 dni, a w akcję ratunkową zaangażowanych było 70 osób. "Mimo 42 lat doświadczenia jako anestezjolog, nigdy nie miał do czynienia z tak skomplikowanym przypadkiem."

gerwazy-oko
z
onet.pl
dodany: 04.04.2026, 10:16:55
  • 96
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    ciaza
  • #
    polska
  • #
    lekarze
ufokufok1
ufokufok1 04.04.2026, 21:06:15 via Wykop
  • 51
Fantastyczna wiadomość. Z artykułu wynika, że cały personel szpitala stanął na rzęsach żeby uratować tę kobietę. Aż się nie chce wierzyć, że to Polska, a nie Hollywood. Brawa i gratulacje!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arivederczi
Arivederczi
30.03.2026, 13:34:06
  • 1555
#ciekawoski #napromieniowanie #promieniotworczosc #skazenie

Ze strony napromieniowani.pl na facebooku:

☢ Incydent w Goiânii

Każdy
Arivederczi - #ciekawoski #napromieniowanie #promieniotworczosc #skazenie

Ze strony ...

źródło: IMG_6298

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1 30.03.2026, 19:53:07 via Android
  • 2
Świetny artykuł. Dzięki.
  • Odpowiedz

381

"Rosyjski superokręt trafiony nad Bałtykiem. Budowali go z myślą o Arktyce"

"Rosyjski superokręt trafiony nad Bałtykiem. Budowali go z myślą o Arktyce"

"Ukraińskie drony uderzyły w rosyjski port nad Bałtykiem, niemal 1000 km od linii frontu, uderzając w cele, które dotąd wydawały się poza ich zasięgiem. Trafiony został nowoczesny okręt wart ponad 220 mln dolarów, który nigdy nie opuścił stoczni."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 27.03.2026, 08:17:22
  • 78
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    statki
  • #
    drony
  • #
    baltyk
ufokufok1
ufokufok1 27.03.2026, 20:47:38 via Wykop
  • 0
Wznieśmy toast za flotę rosyjską: Do dna!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ufokufok1
ufokufok1 04.03.2026, 11:31:42
  • 1338
Czy są tu jacyś maszyniści pociągów? Mój 2,5 letni syn uwielbia oglądać przejeżdżające pociągi i musimy chodzić co najmniej kilka razy w tygodniu na stację lub w pobliże nasypu kolejowego. Macha do każdego przejeżdżającego pociągu, a maszyniści w odpowiedzi trąbią, migają światłami, a nawet rozmawiają (podczas postoju na stacji). Chciałem Wam wszystkim podziękować, bo dla malucha to naprawdę wielka radość, a potem wieczorem przy zasypianiu z wielką pasją opowiada mi o tym
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1
Autor
04.03.2026, 15:41:25 via Android
  • 3
@JerryManson: Bardzo kuszące. Tylko te 600km...
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
04.03.2026, 15:46:16 via Android
  • 18
@Nojakotako: W pociągach jest coś niezwykłego. Mama do dziś wspomina, że ze mną w podobnym wieku po dwie godziny na stacji siedziała żebym mógł oglądać pociagi. XD
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
04.03.2026, 19:37:56 via Android
  • 2
@Maudiun: od wielu lat zbieram się do Wolsztyna, ale zawsze coś: a to lockdowny, a to choroba, a to małe dziecko,. Zawsze coś, ale teraz jest świetna okazja
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
04.03.2026, 20:29:52 via Wykop
  • 1
@milo1000: Ja rozróżniam, podobają mi się te wielkie okrągłe reflektory, ale młody jeszcze nie ma tak zaawansowanego podziału

@jaroslaw-kalat Nie istnieją dni "gorsze pogodowo", zawsze jest tak samo: "Tatko, chcesz na pociągi" XD (na razie mówi o sobie w drugiej osobie)
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
04.03.2026, 20:36:43 via Wykop
  • 0
@Kotaro: O proszę, następnym razem nauczę go właściwego nazewnictwa. Mama go nie zrozumie XD
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
05.03.2026, 07:54:34 via Android
  • 0
@bigbuck: Dzięki, zwrócę na to uwagę
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
05.03.2026, 07:55:53 via Android
  • 1
@GinZVirgin: Nie, nie byliśmy, wszystko przed nami. Dzięki za propozycję, spróbuję to jakoś wkomponować w tegoroczny plan.
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
05.03.2026, 08:02:42 via Android
  • 1
@murison: na razie jeszcze nie dostaje ekranów. Sporadycznie telefon do rozmowy. Na razie funkcjonuje w świecie książek, ale za kilka lat gdy podrośnie, to siądziemy sobie razem i pogramy.
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1
Autor
05.03.2026, 08:27:54 via Wykop
  • 0
@6th_Sense: Tak jak napisałem już w jednym komentarzu: na razie ekran widzi o tyle ile rozmawia przez telefon (udostępniony tylko do rozmowy) lub gdy ja pracuję przy komputerze. A na razie czytamy książki. Dziesiątki albo i setki książek po setki razy. Wiele z tych książek zna na pamięć...
  • Odpowiedz

714

UE chce zwalczyć z brakami kierowców. Ściągnie ich z Afryki i Bliskiego Wschodu

KE planuje wprowadzić regulacje dotyczące rekrutacji kierowców ciężarówek spoza Europy. Celem unijnego programu jest stworzenie jednolitego systemu rekrutacji kierowców m.in. z Egiptu, Bangladeszu, Maroka, Pakistanu i Tunezji.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 20.02.2026, 15:03:50
  • 290
  • #
    ciezarowki
  • #
    imigranci
  • #
    zycietruckera
  • #
    transport
  • #
    europa
  • #
    swiat
ufokufok1
ufokufok1 21.02.2026, 13:22:33 via Android
  • 1
No to dopiero podniesienie się nam bezpieczeństwo i kultura na drodze
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

458

Rachunki za prąd znów w górę. Opłata mocowa podniesiona o połowę

W 2026 r. rachunki za prąd znacząco wzrosną. Urząd Regulacji Energetyki ogłosił nowe stawki opłaty mocowej daniny doliczanej do rachunków za energię, która finansuje utrzymanie elektrowni w gotowości do pracy. Średni wzrost wyniesie aż 50 proc. Oznacza to, że największy skok od momentu wprowadzeni

KapitanTorpedal
z
fakt.pl
dodany: 04.11.2025, 01:06:05
  • 124
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    finanse
ufokufok1
ufokufok1 05.11.2025, 17:53:23 via Android
  • 3
@zmarnowany_czas fakt.pl czego się spodziewałeś?
Kliknąłeś? Znaczy że robota ztobiona dobrze.

Takie tytuły i źródła należy zakopywać bez klikania. Tępić clickbaity!

72

Alfons Popiełuszko

Alfons Popiełuszko

W tą niedzielę 19.10.2025 obchodzić będziemy 41 rocznicę śmierci Jerzego a wcześniej Alfonsa (imię zmienił to po wyjściu z wojska) Popiełuszki. Kapelan Solidarności, mimo dużego zagrożenia nie bał przeciwstawiać się władzą PRLu, jego kazania potrafiły zgromadzić tysiące ludzi oraz dawać nadzieję.

Janek2712
z
wykop.pl
dodany: 17.10.2025, 05:37:33
  • 43
  • #
    polska
ufokufok1
ufokufok1 17.10.2025, 08:38:56 via Wykop
  • 12
"przeciwstawiać się władzOM" a nie "przeciwstawiać się władzą"
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ufokufok1
ufokufok1 29.09.2025, 12:01:02
  • 13
Mam wrażenie, że na drogach trzypasmowych środkowy pas przyciąga wszystkich jełopów. Jadą wolno długim sznurem jeden za drugim, gdy tymczasem prawnym i lewym pasem wyprzedzają ich wszystkie inne pojazdy. W dodatku zauważyłem, że jest jakaś niepisana zasada, że jeżeli prowadząc samochód chcesz napisać smsa, wtedy na drodze ekspresowej zjeżdzasz na środkowy pas i piszesz sobie spokojnie jadąc 60-70 km/h.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1
Autor
29.09.2025, 13:25:19 via Wykop
  • 2
@j557: Tylko, że to jest niezgodne z przepisami i niebezpieczne. Poza tym jełopy jeżdżą środkowym nawet gdy nie ma dziur ani ciężarówek.
  • Odpowiedz
Mershi
Mershi
21.09.2025, 21:32:46
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1 22.09.2025, 06:31:19 via Android
  • 0
@Mershi Model nosi rozmiar M i dlateo spodnie modelowi sięgają ledwie do kostek.
  • Odpowiedz

449

Reparacje wg ZSRR. Sowieci zabierają wszystko. Wielka grabież po II wojnie.

Reparacje wg ZSRR. Sowieci zabierają wszystko. Wielka grabież po II wojnie.

Historia ogromnej grabieży przeprowadzonej przez Sowietów po II wojnie światowej. Tuż za Armią Czerwoną na zajętych terenach pojawiały się tak zwane trofiejne brygady. Ich jedynym zadaniem było wywożenie wszystkiego, co mogło się przydać w Związku Radzieckim.

Mietowy_
z
youtube.com
dodany: 19.09.2025, 19:01:12
  • 56
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    zsrr
  • #
    komunizm
  • #
    prl
  • #
    zlodziejskiewybryki
ufokufok1
ufokufok1 19.09.2025, 21:03:56 via Android
  • 115
I mimo to nadal ich kraj jest jak nora jakiegoś menela
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ufokufok1
ufokufok1 20.09.2025, 04:46:46 via Android
  • 37
@Cogito-sum czasem sobie marzę jaka byłaby Polska gdyby była uczciwie i mądrze rządzona ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ufokufok1
ufokufok1 20.09.2025, 19:06:07 via Android
  • 1
@stara_biauka_ masz rację, tylko inne państwa potrafią wygenerować jakąś wartość dodaną z wewnątrz siebie, a ci mając w zasobach wszystko jedyne co generują, to chaos dla wszystkich naokoło.

673

Polska będzie musiała splacić KPO nawet jesli go nie wyda

Polska będzie musiała splacić KPO nawet jesli go nie wyda

Polska razem z pozostałymi krajami EU zobowiązała się spłacić dług zaciągniety przez EU na cele KPO. Nawet jesli Polska nie wykorzysta pieniedzy dalej będzie musiała płacić dług.

konto usunięte
z
wei.org.pl
dodany: 03.09.2025, 15:34:50
  • 185
  • #
    kpo
  • #
    afera
  • #
    januszebiznesu
  • #
    polska
  • #
    aferakpo
  • #
    pieniadze
ufokufok1
ufokufok1 03.09.2025, 20:22:27 via Wykop
  • 9
Zrobiliśmy interes życia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

365

Skandal w Holandii. Polacy po akcji ratunkowej zaatakowali policjantów (wideo)

Pokaż treści 18+

Skandal w Holandii. Polacy po akcji ratunkowej zaatakowali policjantów (wideo)

Do skandalicznej sytuacji doszło w Hadze z udziałem pijanych Polaków. Po akcji ratunkowej, w czasie której wyciągnięto z wody dwóch naszych rodaków, ci zamiast podziękować, zaatakowali policjantów. Sytuację zarejestrowały kamery.

Zgradaktor
z
polishexpress.eu
dodany: 20.08.2025, 09:26:18
  • 86
  • #
    holandia
  • #
    emigracja
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
ufokufok1
ufokufok1 21.08.2025, 20:07:16 via Android
  • 0
Należy im się chłosta i do lochu! Niech mają okazję do przemyśleń.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

futanari
futanari
19.08.2025, 20:38:00
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
ufokufok1
ufokufok1 20.08.2025, 09:41:30 via Android
  • 0
@futanari po co ci tyle tego?
  • Odpowiedz
pogop
pogop
19.08.2025, 01:03:59
  • 2033
#heheszki #humorobrazkowy
pogop - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file3112481707934657985

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufokufok1
ufokufok1 19.08.2025, 19:31:14 via Android
  • 0
@pogop dokładnie
  • Odpowiedz
ufokufok1
ufokufok1 19.08.2025, 19:38:33 via Android
  • 0
@elemenTH pieknie Ci wyszła . Wygląda na świetnie dopieczoną. szukam sprawdzonego przepisu domowego, ale jak najbliższego prawdziwej włoskiej pizzy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  • Chrząszczyżewoszyce

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.12.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking