Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trace_error

trace_error

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12288
  • Znaleziska 180
  • Mikroblog 12108
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 43
  • Dodane (214)
  • Komentowane (3434)
  • Plusowane (8460)
metaxy
metaxy
07.09.2020, 07:44:56
  • 416
No to ten tego wyjechałem, przejechałem, wróciłem z #eurotrip. Tydzień dojazdu z @rozpa i @fenter nad Adriatyk, a potem do Wiednia, tydzień z #rowerowykrakow i #drozdzowkarze w Dolomitach i tydzień powrotu już samemu do Polski. W tym roku w Eurotripie udział wzięły: Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy, Austria, Czechy. Jak wiadomo wirus i obostrzenia zrobiły swoje, więc Chorwacja, Rumunia i inne planowane kraje (jeszcze
metaxy - No to ten tego wyjechałem, przejechałem, wróciłem z #eurotrip. Tydzień dojaz...

źródło: comment_1599464645igDNxiJRoxoEYHfqn6d2Jh.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dybligliniaczek
dybligliniaczek
07.09.2020, 07:57:55
  • 39
Pojawiały się pytania o co zabrać na taki wyjazd, jak przygotować rower, itp. Jak będzie zainteresowanie, to sklecę jakieś info.


@metaxy: No pewnie, zawsze dobre rady w cenie.
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
Autor
07.09.2020, 08:14:25
  • 19
A w ogóle... wpis o Eurotripie, a fotka spod domu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@faramka: Bom dojechał! Co roku jest spod Mariackiego tylko teraz nie miałem licznika.
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
26.08.2020, 06:16:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 379
Tre Cime zdobyte, nic mi więcej nie potrzeba, jeżdżę sobie w Dolomitach z #rowerowykrakow, powtarzam Tre Cime zdobyte.

Jedno z najładniejszych miejsc w całych Dolomitach, które i tak są piękne. Jedno też z cięższych do podjechania.

W niedzielę ciąg dalszy Eurotripa.
metaxy - Tre Cime zdobyte, nic mi więcej nie potrzeba, jeżdżę sobie w Dolomitach z #r...

źródło: comment_1598422585lXsR2OTFXuldKdtD9rNhpN.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moxie
moxie
26.08.2020, 07:16:29
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
j.....y
j.....y
konto usunięte 26.08.2020, 07:55:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
23.08.2020, 14:13:48
  • 51
580 464 + 100 = 580 564

Przejechałem żwawo i spokojnie czternaste swoje w tym roku #100 km i na ostatniej prostej (ze 2 km do końca) skasował mnie szalony 15 latek, lecący na swoim góralu nic sobie nie robiąc z zakrętów na DDR. Jechał z naprzeciwka, a dostałem strzał z boku :/

Dzieci jeździjcie w kaskach! On skończył z rozciętą twarzą, ja jeno z krzywą tarczą...

BTW
AbaddonLincoln - 580 464 + 100 = 580 564 

Przejechałem żwawo i spokojnie czternast...

źródło: comment_1598191789fZ2XmGtg7IHXbKL2KNK3gk.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xD______xD
xD______xD
23.08.2020, 14:16:17
  • 38
@AbaddonLincoln: Jedynie co, to szkoda tarczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
Autor
23.08.2020, 14:26:07
  • 19
@goedenavond: nie, młody zostawił nr i się zawinął do dom, żeby ze staruszkami się udać na szycie. Właśnie zacząłem kminić czy aby role się nie odwrócą i nagle na mnie będzie pojazd, że ja go załatwiłem :/

Jakbym kasku nie miał, to jego rozpędzona głowa rozbiłaby moją, bo w ucho dość zauważalnie oberwałem, ale nie, żeby odpadło. Powyżej kask zdecydowanie ochronił mój czerep.
  • Odpowiedz
byczys
byczys
22.08.2020, 04:29:53 via Android
  • 2377
Dziś o 9:00 startuję w najstarszym i najbardziej popularnym w Polsce ultramaratonie kolarskim, czyli Bałtyk Bieszczady Tour. Ponad 1000 km non-stop ze Świnoujścia do Ustrzyk Górnych. Jadę w kategorii solo z numerem 074.

Link do mapy z pozycją zawodników na żywo:

https://bbt2020.1008.pl/

Zawodnicy
byczys - Dziś o 9:00 startuję w najstarszym i najbardziej popularnym w Polsce ultrama...

źródło: comment_1598070592VKJtXrKYnBzzAAyPgjbtYY.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warszawskisuoik
Warszawskisuoik
22.08.2020, 04:36:04 via Android
  • 1106
Proponuję wjechać na S3 potem na A4 w Rzeszowie na S19 a potem krajowkami do Ustrzyk, inaczej tego chłopie nie wygrasz. XD
A tak poważnie to powodzenia. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quimeen
Quimeen
22.08.2020, 05:10:57 via iOS
  • 1068
@byczys: Zacznij z drugiej strony, to bedziesz mial wiecej z gorki
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
19.08.2020, 05:56:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1265
No to dojechaliśmy z @rozpa i @fenter do Triestu. Przez Budapeszt, Lublanę. Adriatyk to może nie jest Bałtyk, zapachu starej frytury niestety nie uświadczysz, więc jakoś tak nieswojsko, ale i tak super. Coś koło 1100km w 4 dni. Dziś jeszcze ostatni dzień ich odprowadzę do Klagenfurtu i potem ptaszyny niech radzą sobie same.

https://www.instagram.com/metaxynarowerze/

#metaxynarowerze #rower #szosa #wlochy #eurotrip
metaxy - No to dojechaliśmy z @rozpa i @fenter do Triestu. Przez Budapeszt, Lublanę. ...

źródło: comment_1597816572OjKcxFT0YjODhxNyFL19sV.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie
Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie
Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie
19.08.2020, 06:53:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
@metaxy: ja autem na taką trasę bym sie wybierał jak do zdobycia everestu, a Ci sobie rowerem Europę zwiedzają xD
Szacun Mirek.
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
Autor
19.08.2020, 07:28:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@metaxy: ja autem na taką trasę bym sie wybierał jak do zdobycia everestu, a Ci sobie rowerem Europę zwiedzają xD

@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: coś trzeba robić żeby za 5 lat się nie okazało że już jestem za stary na takie numery

@metaxy: dla mnie to ty jesteś inspiracją, kupiłem rower by móc pojeździć długie trasy, nie aż takie, ale może kiedyś ;D

@pandafix: i takie rzeczy
  • Odpowiedz
s.....e
s.....e
konto usunięte 15.08.2020, 18:44:41
  • 21
564 370 + 245 = 564 615

Nie mogę sobie poradzić z wrzuceniem tego z tel, ale chyba się udało.

#rowerowyrownik #rowerowykrakow
s.....e - 564 370 + 245 = 564 615

Nie mogę sobie poradzić z wrzuceniem tego z tel,...

źródło: comment_15975170752LSNJKpO3nS5fEfPKoP10d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Im_from_alaska
Im_from_alaska
11.08.2020, 13:58:28
  • 29
jednak opony z kremowymi bokami wyglądają super. oby continental zostawił je w ofercie na stałe
#rower
Imfromalaska - jednak opony z kremowymi bokami wyglądają super. oby continental zosta...

źródło: comment_1597154274tRbZ81TBO0Wc2ABQRSk6eJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....a
P.....a
konto usunięte 11.08.2020, 14:05:08
  • 4
@Im_from_alaska: Zara ci jaki polak go ukradnie i tyle będzie z ładnych opon.

  • Odpowiedz
trace_error
trace_error 12.08.2020, 06:50:01
  • 1
@Im_from_alaska: wygląd sztos! Czekam aż wypuszczą takie w 28c
  • Odpowiedz
inoobish
inoobish
inoobish
07.08.2020, 04:19:59 via iOS
  • 596
#samochody #czarnyhumor #heheszki #takaprawda #prawo #zdrowie
inoobish - #samochody #czarnyhumor #heheszki #takaprawda #prawo #zdrowie

źródło: comment_1596773999oVPD6r9woQ9sfbFg5bESYq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trapist_e
trapist_e
07.08.2020, 04:32:42 via Zakop
  • 424
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CzulyTomasz
CzulyTomasz
07.08.2020, 05:41:08 via Android
  • 163
@trapist_e tacy najgorsi, moim gruzem ledwo ich wyprzedzam
  • Odpowiedz
msta
msta
msta
31.07.2020, 19:32:55 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
532 629 + 26 = 532 655

Powrot ze sklepu do domu
A że sklep był rowerowy to oficjalnie witam #gravel
W zasadzie to pierwsza jazda na baranku, ale dziko, ale to zapier ... :D

#
msta - 532 629 + 26 = 532 655

Powrot ze sklepu do domu
A że sklep był rowerowy to o...

źródło: comment_1596223974xCm1Pqx9oBJVu5MojZlbGH.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uysy
uysy
31.07.2020, 20:01:01
  • 4
@msta: @sargento Ci nie zaliczy, ale spokojnie, nadrobisz :P.
  • Odpowiedz
sargento
sargento
31.07.2020, 20:20:58
  • 5
@msta: ( ͡º ͜ʖ͡º)
sargento - @msta: ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1596226856MeYaLH2kvbfnyjZj7xBAMw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
elfo
elfo
30.07.2020, 07:16:35
  • 4990
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bizonsky
bizonsky
30.07.2020, 07:24:03 via Android
  • 1353
@elfo XD
  • Odpowiedz
Corrny
Corrny
30.07.2020, 08:14:17 via Android
  • 551
@Faynem dzień dobry Panie Czesławie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Corrny - @Faynem dzień dobry Panie Czesławie ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1596096857RBUwZzo7MHYReQWJMFqqGu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
26.07.2020, 17:04:56
  • 211
521 435 + 1019 = 522 454

Przed wyruszeniem w drogę należy nabrać pokory.

Już od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie żeby zrobić na rowerze tysiąc kilometrów. Na raz.
Pomysłów na trasę było kilka, terminów też, sił za to nie było. Aż do teraz.
MordimerMadderdin - 521 435 + 1019 = 522 454

Przed wyruszeniem w drogę należy nabr...

źródło: comment_1595783086YKs3b5IlDTxB9Nrz1CO15c.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

metaxy
metaxy
26.07.2020, 17:12:47
  • 20
@MordimerMadderdin: gratki! Ja swoją relację wrzucę jutro. Miałem dziś, ale coś tam jeszcze muszę poprawić, a teraz praca.

Mój mózg śpi. Ja nie. Co to oznacza? W moim przypadku przewidzenia. Omamy. Słuchowe też. O czym uświadamia mnie Rafał. Każde się zdrzemnąć i zresetować.


@MordimerMadderdin: nie ma z tym żartów. Omamy z niewyspania są wręcz nierzeczywiste. I o tyle dziwne, że cały czas masz świadomość, że to nie jest
  • Odpowiedz
uysy
uysy
26.07.2020, 17:13:39
  • 33
@MordimerMadderdin: @metaxy: oboje jesteście zdrowo p------i :D Gratulacje dobrego kręcenia :).
  • Odpowiedz
metaxy
metaxy
26.07.2020, 17:17:57
  • 751
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

metaxy
metaxy
Autor
26.07.2020, 17:18:41
  • 46
A tak kwadraciki zielenią dotarły do Rzeszowa i Sandomierza.
metaxy - A tak kwadraciki zielenią dotarły do Rzeszowa i Sandomierza.

źródło: comment_1595783899NLo4yb8pPZAQP5MObBuS5s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przemek6085
przemek6085
26.07.2020, 17:46:31 via Android
  • 267
@metaxy ten uczuć kiedy niektóre wykopki czynią przygotowania przed krótką podróżą autem, a metaxy robi kilkukrotnie większy dystans rowerem xd
  • Odpowiedz
AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
25.07.2020, 15:40:28
  • 28
515 153 + 37 + 5 = 515 195
Pojechane z Ukochaną na wycieczkę rowerową. Z pociągu w Zagościńcu do Dąbkowizny na inny pociąg, z przerwą na lody w Radzyminie 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Sqare
AbaddonLincoln - 515 153 + 37 + 5 = 515 195
Pojechane z Ukochaną na wycieczkę rowero...

źródło: comment_1595691588Jsmo36vyWkiiDEbXUm5jge.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....e
s.....e
konto usunięte 20.07.2020, 18:37:00
  • 23
509 239 + 46 = 509 285

cud, segmenty #strava dzisiaj działały tak jak trzeba w moim #garmin.


#rowerowyrownik #rowerowykrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

metaxy
metaxy
09.07.2020, 10:37:37
  • 266
Warszawa


Ot kolejny wypad #drozdzowkarze, tym razem na dystansie #600km, w siną dal na wieś zwaną #warszawa, z której to mamy trochę pociągów do domu, więc jest naturalnym celem podróży. Choć PKP robi wszystko, aby wyrobić ludziom miłość do Pendolino za miliony monet, ponieważ IC/TLK jest jak na lekarstwo.

Startujemy o 6 rano z Rynku w Krk z @Cymerek @wspodnicynamtb @ToroToro @
metaxy - > Warszawa

Ot kolejny wypad #drozdzowkarze, tym razem na dystansie #600km...

źródło: comment_1594290742bcpmlUVIVI5Sftg5OAhwUx.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

metaxy
metaxy
Autor
09.07.2020, 10:40:24
  • 44
metaxy

źródło: comment_15942912234lqmdYoL19UNLlASmxwTH7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
klark
klark
klark
09.07.2020, 11:31:46 via Android
  • 70
@metaxy a idź Pan, to już nie jest normalne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
05.07.2020, 16:24:40
  • 46
485 442 + 615 = 486 057

Bez kozery powiem: szejset!

Czyli do aktualnej stolicy trasą nieco... Okrężną ;)

#rowerowyrownik #100km #200km #300km #400km #500km #600km
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaddonLincoln
AbaddonLincoln
05.07.2020, 16:37:20
  • 8
@MordimerMadderdin: i wzieł szyskich na tagu wyjaśnił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
krabozwierz
krabozwierz
05.07.2020, 17:14:47
  • 6
@MordimerMadderdin:
krabozwierz - @MordimerMadderdin:

źródło: comment_1593969286Voj5VrEwF0X2J2NkCBHntS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
D_R_O_Z_D
D_R_O_Z_D
02.07.2020, 07:16:46
  • 3
Cegły już w najnowszym raporcie! Zapraszam!
#zdzismoto #samochody #motoryzacja #volvo #volvofanclub
DROZD - Cegły już w najnowszym raporcie! Zapraszam!
#zdzismoto #samochody #motoryzac...

źródło: comment_1593674163VnHh5PMlV75uARh57tLsga.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
H.....s
konto usunięte 17.06.2020, 13:02:04
  • 8
Patrzcie co Pan kurier przywiozl:) będzie jeżdzone :D
#rower
H.....s - Patrzcie co Pan kurier przywiozl:) będzie jeżdzone :D
#rower

źródło: comment_15923988971qyR17DJVgYwKiN0wya5Vi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....s
konto usunięte
Autor
18.06.2020, 14:42:52
  • 0
@mucher: a co do braku problemow to z montażem ich na bank nie ma, demkntaz staryxh, montaż nowych, kalibracja, podlaczenie do komouterka to max 5 minut :)
  • Odpowiedz
mucher
mucher
18.06.2020, 14:57:43
  • 0
@Hipodups: no wiem, mam poprzedni model. Tam upierdliwy był trochę montaż i kalibracja(pedałowanie do tyłu startowało kalibrację, potem jedziesz minutę-dwie z kadencją 85), te nowe przykręcasz i jeździsz.
  • Odpowiedz
fenter
fenter
fenter
15.06.2020, 18:50:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@wspodnicynamtb była jeden dzień wcześniej, więc chociaż z innej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #szosa #bikepacking #mihau
fenter - @wspodnicynamtb była jeden dzień wcześniej, więc chociaż z innej strony ( ͡°...

źródło: comment_1592247045PKYppKMcJK3KtgqhYOFjOc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

micelangeloB
micelangeloB
15.06.2020, 18:53:41
  • 5
@fenter: Zaraz się okaże, że pół wykopu było w starej białka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
t.....o
konto usunięte 15.06.2020, 19:08:07
  • 3
@fenter: Jak się jeździ na Rondo? Przeglądałem kilka modeli i zastanawiam się czy rzeczywiście są tak dobre na jakie wyglądają.
  • Odpowiedz
S.....i
konto usunięte 13.06.2020, 21:20:57 via Android
  • 141
Pomorska 500.
Debiut w ultra na trasie gravelowej która przez opady zmieniła się w błotny koszmar.
515km przejechałem w 33h i melduje sie na mecie w top50.
1 dzień 295km, 2 dzień 220km
Największe wyzwanie i przygoda na rowerze ever. Boli mnie wszystko ;)
#rower #velomania #ultra #gravel #chwalesie#chwalesie #medal #kawa#kawa #rowerowetrojmiasto #100
S.....i - Pomorska 500.
Debiut w ultra na trasie gravelowej która przez opady zmienił...

źródło: comment_1592083257QNAEUpwS5fm4mdHZWeMMnh.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....i
konto usunięte
Autor
13.06.2020, 21:21:52 via Android
  • 29
@SkwarSki rower i mój bikepacking. Wszystko zagrało!
S.....i - @SkwarSki rower i mój bikepacking. Wszystko zagrało!

źródło: comment_1592083311eF2FbtrGiCPS6RCrGmDnjg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
S.....i
konto usunięte
Autor
14.06.2020, 07:01:15 via Android
  • 3
@a231 nie tak dużo.
Dużo jedzenia, 2 komplet ciuchów, dętki, narzędzia, reczniczek, gacie, apteczka, ogniwa, czołówka, i jakieś pierdóły. Rower bez wody ważył 12.6kg jakoś.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 423
  • Strona 4 z 423
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking