Wpis z mikrobloga

@metaxy: Szanuję w opór. Ja to muszę jeździć po lokalnych zadupiach, gdzie jedyną atrkacją są dziury w asfalcie, goniące cię psy i ludzie patrzący na ciebie jakby ufo przeleciało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: Szacunek! Ja też siedzę w cortinie, wczoraj nawet mogliśmy się gdzieś minąć.

@PanJanuszTrzeci: ja siedzie w Allehge więc jeszcze 100km musieliśmy rowerami dojechać.

@metaxy: zesrałbym się a nie podjechał pod takie góry xD szanuje w #!$%@? za Twoją wydajność

@johnnyMetalowy: kwestia zawzięcia nie są to jakieś heroiczne wyczyny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@metaxy: Szanuję w opór. Ja to muszę jeździć po lokalnych zadupiach, gdzie jedyną atrkacją są dziury w asfalcie, goniące cię psy i ludzie patrzący na ciebie jakby ufo przeleciało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michal42: kwestia tego na co chcesz wydać kasę i urlop. Ja cały rok mam podporządkowany jednemu wyjazdowi
  • Odpowiedz
kwestia tego na co chcesz wydać kasę i urlop. Ja cały rok mam podporządkowany jednemu wyjazdowi


@metaxy: Urlop to ja nie pamiętam, kiedy brałem. Zaleta prowadzenia własnego biznesu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: daj jakies dane na stravie czy cos... gratuluje mireczku i duzo petardy w nogach na kolejne podjazdy!

@wi1qqqq: a masz kolego na dole wpisu. Dzięki!
  • Odpowiedz