Wpis z mikrobloga

No to ten tego wyjechałem, przejechałem, wróciłem z #eurotrip. Tydzień dojazdu z @rozpa i @fenter nad Adriatyk, a potem do Wiednia, tydzień z #rowerowykrakow i #drozdzowkarze w Dolomitach i tydzień powrotu już samemu do Polski. W tym roku w Eurotripie udział wzięły: Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy, Austria, Czechy. Jak wiadomo wirus i obostrzenia zrobiły swoje, więc Chorwacja, Rumunia i inne planowane kraje (jeszcze w zeszłym roku) wypadły z zabawy, ale... Co się odwlecze, to będzie i tak przejechane. Jest szansa, ze w przyszłym roku, o ile sytuacja się nieco uspokoi.

Przejechane coś w okolicach 3500km, czyli sporo mniej niż w zeszłym roku, ale jw. - wirus wie lepiej no i tydzień w Dolomitach, to głównie jazda po górach, więc mniej kilometrów. Dzięki Misiaczki za uwagę, komentarze etc czy tutaj, czy na Insta / Stravie.

Pojawiały się pytania o co zabrać na taki wyjazd, jak przygotować rower, itp. Jak będzie zainteresowanie, to sklecę jakieś info.

#metaxynarowerze #rower #szosa
Pobierz metaxy - No to ten tego wyjechałem, przejechałem, wróciłem z #eurotrip. Tydzień dojaz...
źródło: comment_1599464645igDNxiJRoxoEYHfqn6d2Jh.jpg
  • 25
Gdy w gorących pojawia się zdjęcie kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Krakowie, to wiedz, że Mataxy wrócił z tournee.


@guziec: heh, coś w tym jest! Jeszcze mam nadzieję, że Was uda się w tym roku odwiedzić.

o stary, a ja sie zmeczylem jak zrobilem 200 km na rowerze w wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratki!


@alex-fortune: i dobrze, grunt to się ruszać, nie trzeba nie
no co tu jeszcze można dodać od robaczków (ʘʘ) kolejne gratki i czekam na więcej hehhe od siebie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@solimoes: coś później napiszę dokładniej z podsumowania i jakieś fotki powybieram.

o jak szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CoChcesz: nie ma za co, to tylko pedałowanie. Ino nieco dalsze.