Lublin. 30 sztabek złota padło łupem oszustów

"Mieszkanka Lublina dała się oszukać metodą na wypadek. Tym sposobem przestępcy wyłudzili od 84-latki 30 sztabek złota. Seniorka sądziła, że przekazując wszystkie oszczędności, jej córka uniknie więzienia. Tymczasem kobieta straciła majątek, którego wartość jest szacowana na ok. 180 tys. złotych."
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #




![[AMA] Przemek Matoga - twórca popularnej niegdyś platformy forów dyskusyjnych](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4d5886622a0cb11c7ab4b4f4325086971be2c6be2da4a9b961155526ade4decf,w220h142.png)









