Wpis z mikrobloga

się coś kupić za tyle?


@slynny_programista: używki RX 6800 16GB widywałem nawet za 1400 zł właściwie regularnie. No ale to zasiłkę też trzeba mieć konkretną i sporo miejsca w budzie, bo przeważają długie modele.
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: Taki że 3060 Ti pada na ryj przez 8GB VRAM a 3060 jest zwyczajnie wolny. Do 1200 bez problemu są nowe RX 7600, RX 6700 (XT) czy używane 6800.
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: ja tak lubię, że mam radeona od 15 lat i jedyne co robię ze sterami to sobie podkręcam, skończcie z tymi farmazonami jakie to stery radeona są #!$%@? i wgl tylko nvidia xD
  • Odpowiedz
@Anox ogolnie jestem fanem amd ale z ich kartami nie mogę się dogadac mimo że bardzo chciałem. Pożyczyłem od znajomego karte, przy 2 monitorach jednym 2k 165 Hz drugim jakims starociu miałem ciągle problem że jak odpaliłem ten stary to odświeżanie się blokowało na współczesnym. Dodatkowo uj wie czemu miałem dropy fps w grach takie totalnie z dupy, nie wiem. Zraziłem sie a uwierz że chciałem bo nvidia za sztuczne zmniejszanie produkcji
  • Odpowiedz
  • 0
@gawix nadal poluj na 6800 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może 2080ti też nie głupi pomysł, ale wszystko zależy od reszty.

Bo 6700xt to spokojnie do wyciągnięcia w tej cenie.
  • Odpowiedz
@majk3l zasadniczo nie wiem co lepiej - nowe 3060/4060 czy szukać używanego radeona albo starszej nvidii. Ten 6800 to zdecydowanie poza budżetem, preferuje kupno nowej albo używanej ale tylko z papierami
Prawdę mówiąc potrzebuje GPU do Baldurs 3 żeby pograć w 1440p w 60fps.
  • Odpowiedz