Ksiądz spłacił długi parafii, koncertując jako didżej muzyki techno

Ksiądz Guilherme Peixoto, proboszcz parafii Amorim, w położonej na północy Portugalii gminie Povoa de Varzim, spłacił długi lokalnego kościoła, występując jako didżej na dyskotekach i koncertach.
z- 64
- #
- #
- #
- #
- #
- #













![[Opinia] Cenzura na Wykopie jest do kitu](https://wykop.pl/cdn/c3397993/bb177585b2452903954f207baf6d44a2dd39b2deb6e77ef5680e327890f6cef7,w220h142.jpg)